Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Marantz kutak

Odgovori Odgovori Stranica  <1 939495
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2019 u 21:15
Originalno postano od strane člana: gord gord napisao:

Ajde  da nešto i od tebe pametno pročitam . haha
Da, ali samo za oko, nešto malo usput za uho i liječenje nostalgije. Za stvarnu audiofiliju kojom se ja bavim, ne.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2019 u 21:25
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Mnogo previse dugmića koji samo cekaju da pocnu zezati,pucketati, škripuckati...Smznut

Dobro , nekom to nije nikakav razlog da ne posjeduje neku od ovih makina ili sve ako treba, ali meni je nakako ipak najsimpaticnija i najprivlacnija ona mala Music Link serija, to bi ja imo samotako.

U da, pucketanje kontrola, prestrašno. Nemam pojma tko bi mi to sredio, kao i sve ostalo.
haha
Inače, ovo uopće nije neki vintidž, a gram na ovu fotku ne spada jer je neka druga kategorija. Zgodan je Music Link, a navodno i odlično radi (ponajslađi je ovaj midi top loader CDP:)))), samo Marantz nakon 1980. me ne zanima. Možda pokoji tenk plejer, ali i to je iza mene. Marantz risiveri iz 1978. ponajljepši su primjerci svoje vrste i imaju tu svoju posebnu art deco opojnost, šarm, eleganciju i raskoš istodobno. Još mi ih stalno nose na grabu i dodatno me rajcaju. Sadisti. Nemre se izdurat.
haha

Editirao Apparatus - 09.siječanj.2019 u 21:27
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2019 u 21:32
Drugi put mene pozovi da te rijesim muke! zlatni_zub
U tili cas ih nebus videl! haha
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2019 u 22:58
App, a gdje piše Vintiđ Marantz kutak?haha
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Analogist View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Analogist Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.lipanj.2019 u 20:22
Nisam sledio cijeli forum, ali bi ipak napomenuo, da MARANTZ proizvodi 84-89+ ne vrijede ništa. Najlošijie pojačalo u mojem sistemu je bio baš MARANTZ PM 500 i PM 700. Nezamisivo, čak u ono doba, da firma tog  renomea proizvodi takav schit.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.lipanj.2019 u 22:15
Spomenuta Marantz pojačala ipak su iz 1981. - 1982. i već je tad počeo daungrejditis (prvenstveno štednja materijala). Zvuče nešto suše i tanje od slavnih predaka, ali su i dalje vrlo pouzdani uređaji koje baš ne bih nazivao šitom. Jednostavno nisu toliko dobri kao oni prije. Dobar broj njihovih uređaja iz druge polovice 80-ih ne bih dirao niti štapom, a ne bih na njih naslonio ni bicikl. Čast iznimkama.

Editirao Apparatus - 14.lipanj.2019 u 22:16
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.lipanj.2019 u 17:52
Kako to? Nebi naslonio bickl, a prezires bicikle, sto nudi pretpostavku da nemas bicikl za nasloniti. Kako to?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.lipanj.2019 u 00:02
To ti je metafora tudume purgerski.
haha

P.S. Imam bicikl, pače dva (na tavanu), ali samo zato da bih ih mogao prezirati.
haha

Editirao Apparatus - 16.lipanj.2019 u 00:08
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.lipanj.2019 u 06:40
Ma nemas ti pravo bicikl koristiti ni u metaforama ni u bilo kakvim forama, jes' cuo?!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 939495
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Odabir entry level HI FI sus...
Forum: Predstavite se