Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Music download sites

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
criss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj criss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 10:22
    Tko želi može si skinut kompletnu diskografiju Steve Coleman-a i M-Base Collective sa njihovog site-a. Coleman je dopustio downlodiranje svih njegovih albuma besplatno i usput dao objašnjenje zašto. Ako nekoga zanima, samo šteta što su u mp3 formatu.
Link: http://m-base.com/index.html
AntiCriss
Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 10:24
[QUOTE=criss]    Tko želi može si skinut kompletnu diskografiju Steve Coleman-a i M-Base Collective sa njihovog site-a. Coleman je dopustio downlodiranje svih njegovih albuma besplatno i usput dao objašnjenje zašto. Ako nekoga zanima, samo šteta što su u mp3 formatu.
Link: http://m-base.com/index.html[/QUOTE]

hebeš MP3 !!!
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
criss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj criss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 10:38
Originalno postano od strane člana: JANZI JANZI napisao:

[QUOTE=criss]    Tko želi može si skinut kompletnu diskografiju Steve Coleman-a i M-Base Collective sa njihovog site-a. Coleman je dopustio downlodiranje svih njegovih albuma besplatno i usput dao objašnjenje zašto. Ako nekoga zanima, samo šteta što su u mp3 formatu. Link: http://m-base.com/index.html[/QUOTE]

hebeš MP3 !!!

Ja i onako imam sve originale     
AntiCriss
Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 11:03
Originalno postano od strane člana: criss criss napisao:

[QUOTE=criss]    Tko želi može si skinut kompletnu diskografiju Steve Coleman-a i M-Base Collective sa njihovog site-a. Coleman je dopustio downlodiranje svih njegovih albuma besplatno i usput dao objašnjenje zašto. Ako nekoga zanima, samo šteta što su u mp3 formatu. Link: http://m-base.com/index.html[/QUOTE]

hebeš MP3 !!!

svaka čast

bogatun

''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 11:42
Originalno postano od strane člana: DrAle DrAle napisao:

@popol_vuh
Mene oduševila Scout Niblett. Čekam samo da mi kartica preskoči u sljedeći mjesec pa da se dočepam nje, Viva Last Blues (Palace Music), a možda i Rough Travel For A Rare Thing (Bill Callahan)

A tek sam počeo!

Bonnie "Prince" Billy se odavno vrti u playeru, Espers (po tvojoj preporuci) isto tako

Scout Niblett sam provjerio nakon tvoje poruke, nisam prije slušao. I meni se ovo jako sviđa, neki razlomljeni blues, noise, rock, singer/songwriter haha. Po nekakvom feelingu me malo podsjetilo na Lisu Germano. Ali samo po feelingu, ne po zvuku.

Jesi li slušao drugi Espers album (pod imenom "II")? Puno drugačiji od "III", ali moglo bi ti isto biti zanimljivo ako ti se III sviđa!

Bonnie je zakon isto - jesi li bio na koncertu u Zg prije cca godinu i pol u &TDu? To mi je bio svakako jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio. Totalna egzistencijalistička Twin Peaks country veselica!
Na vrh
criss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj criss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 12:04

Originalno postano od strane člana: criss criss napisao:

hebeš MP3 !!!

svaka čast

bogatun

Moji omiljeni muzičar, godinama ga pratim u radu, na koncerte kad je negdje bliže, proučavao njegov način sviranja (tehniku i harme), skidao solaže itd.

AntiCriss
Na vrh
DrAle View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DrAle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.veljača.2010 u 19:33
@popol_vuh
Nikad prije nisam čuo za Scout Niblett. Vidjevši je na naslovnici DC poslušao sam samplove sa zadnjeg albuma te otišao na njen web i pogledao par spotova. Sve što sa čuo i vidio bilo mi je dovoljno za odluku o kupnji.

BTW ima i duet sa Bonnie "Prince" Billy-em http://tinyurl.com/ygrlvnz!!!

BPB nažalost nisam otišao poslušati u Zagreb. Prijatelj sa posla je išao te je i mene pozvao, no tada ga nisam slušao (ni prijatelja ni Billy-a!). Po povratku njegovu oduševljenju sa koncertom nije bilo kraja.

BPB slušam tek odnedavno i mogu reći da sam ugodno iznenađen. Pogotovo što mi na prvo slušanje nikako nije sjeo (kada mi je prijatelj posudio par cd-a BPB).

Inače, iz sličnog je miljea i lik kojeg trenutačno slušam i koji je nedavno skončao svoj život - Vic Chesnutt

Poslušat ću i preporučeni Espers II, hvala

Editirao DrAle - 05.veljača.2010 u 19:36
Led je krenuo, gospodo porotnici. Paradom cu ja zapovijedati.
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.veljača.2010 u 14:22
Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Gradient rules!
Na vrh
Pravednik View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Pravednik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.veljača.2010 u 19:15

Dapo, a zbog čega se bojiš objavljivanja eventualnih linkova na piratske stranice? Zar će Audiofil.net imati problem zbog toga?

Veni, Vici, Abii
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.veljača.2010 u 20:01
Originalno postano od strane člana: Pravednik Pravednik napisao:

Dapo, a zbog čega se bojiš objavljivanja eventualnih linkova na piratske stranice? Zar će Audiofil.net imati problem zbog toga?

Ajme meni...

A da si kupis nesto stakla, boje i nekoliko kistova pa slikas seoske motive?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Kazetofoni
Forum: Audio komponente