Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Gramofoni - forumska baza podataka

Odgovori Odgovori Stranica  123 9>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gramofoni - forumska baza podataka
    Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:11
Ovo je tema u kojoj se mogu naći informacije o svim raspravama na ovom forumu, koje se tiču gramofona, njegovih dijelova i pribora. Rasprave o nabavci, održavanju i sadržaju nosača zvuka - vinila, nisu ovdje obrađene.

Mala zamolba za one koji traže odgovore na svoja pitanja:

1. pregledajte liste ovih tema u potrazi za svojim odgovorima
  2. ukoliko ne nalazite željene odgovore u postojećim temama, potražite najsličniju temu koja se tiče vašeg upita i tamo postavite svoja pitanja
  3. ako zaista nema odgovarajuće teme, otvorite novu i probajte ju započeti, voditi i završiti na suvisli način, poštivajući forumska pravila, bonton i pravopis

Editirao Ishmael - 04.studeni.2010 u 10:45

The Truth Is Out There    Ishmael
Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:15

Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:18

Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:22

Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:25

Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:29
MODIFIKACIJE I DORADE

Poboljšanje starog gramofona

Entry Rege i modifikacije

Zamjena interkonekta na gramu

Editirao Ishmael - 26.rujan.2010 u 23:05

Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 12:31
RAZNO

Moja prva grebalica

Ponovno na igli !

Editirao Ishmael - 26.rujan.2010 u 23:14

Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 13:10
Izvrsna inicijativa, Ishmael. Nemalo puta sam razmišljao koji je ovaj forum resurs u mnogo pogleda. Kada bi se stvari logički sistematizirale kao određene baze podataka - wow. Recimo, znam da već unaprijed imamo pokriveno 90% "newbie" pitanaj sa vrlo kvalitetnim postovima. Kad bi se recimo to posložilo i napravila baza - vrlo vrijedan resurs.

U tom svjetlu vidim i ovu tvoju inicijativu. Mislim da bi posebno teme o zvučnicama bilo jako dobro ovako usustaviti jer njih je ipak malo teže isprobavati i imati na demo-u doma.
Na vrh
bubimir View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bubimir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 16:19
Ishmael,za ovako nešto stvarno se zaslužuje naklon do poda.Moj prijedlog bi bio,ovo prebaciti u Vinyl podforum,staviti kao sticky,jer ako se ovakva tema izgubi među šumom ostalih,onda to ne bi bio pokazatelj dobrog rada onih(onog) koji drži ovaj forum.Ovo naravno nije kritika,jer vjerujem da če i admin razmišljati na ovaj način,dapače,siguran sam.
@Admin,na tebe je red....
Na vrh
Ishmael View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ishmael Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.rujan.2010 u 17:05
    Pa tražeći informacije pretragom foruma, shvatio sam kako je sve rascjepkano i isprekidano nepraćenjem tema i offtopicima. Kad sam skupio one informacije koje su me zanimale, shvatio sam kako ima dosta dobrih postova koji zaslužuju da ih se više čita, i koji nude zaista kvlaitetne informacije. Evo, ja sam načinio prvi korak u sređivanju jdnog dijela foruma, pa pozivam i druge da slično naprave i od drugih zanimljivih područja.

Kada se sve ovako stavi na kup, moguće je uočiti gdje su nedostaci u moderiranju tema, funkcioniranju foruma i sl. Nadam se da bi trudom oko sređivanja baze podataka svi zajedno digli nivo kvalitete ovog foruma, tako da se ubuduće konstruktivnije (i rječitije) raspravlja, bolje moderira, više drži tema, i manje offtopičari. Možda bi ulaganjem truda članova ovog foruma u kreiranju ovakvih baza mogli službeno započeti ozbiljnije, smislenije i striktnije provođenje forumskih pravila, na zajedničku korist svih pratioca foruma.

Ova tema je još u razvoju, i nadam se da će vam se svidjeti kada završim s njom onako kako sam zamislio.

Možda bi bilo dobro da za daljnju diskusiju oko ove ideje prebacimo u novu temu, a ja ću se prihvatiti daljnje obrade prikupljenih podataka o gramofonima.

U planu je i obrada tema o zvučnicama i uklapanje u ovu temu, tako da je sve o gram. integracijama na jednom mjestu.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 9>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
DAC uređaji