Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

AKG K 512 ili Sennheiser HD 201

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.studeni.2011 u 21:18
Pa razlika je što ove za gameplay imaju mikrofon i mislio sam da su neloše i za stereo ali danas kad sam spoji AKG K 512 razlika je bila ogromna,pa si stoga želim kupit neke bolje sluše za slušanje glazbe,ove gamerske ostaju!
Ipak sam audiofil.zar ne!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 00:14
Gorane, kod slusalica ti pravilo "koliko para - toliko muzike" vrijedi jos vise nego kod druge hi-fi opreme. Probao sam paralelno nekoliko audiofilskih slusalica cijene 600 kn, 1.500 kn, 2.800 kn i 6.000 kn. Sve su isprobane na istom kvalitetnom pretpojacalu za slusalice. I slozile su se tocno prema cijeni... i to nepogresivo. Radilo se o Grado, Sennheiser i AKG modelima. Da li bi tolike razlike bile i na zvucnoj kartici, pojma nemam, nisam probao...

Na vrh
Zundapp View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Zed

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zundapp Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 10:00

Posto zadnjih 6-7 godina sjedim skoro uvjek sa desetak razlicitih slusalki i posto je na neki nacin to moj "fetish" za glazbu bi mogao da preporucim AKG 701.

Nekima te slusalice mogu biti dosadne, ali ni jedne druge (sa normalnom cijenom) ne ulaze toliko detaljno i slojevito u glazbu kao AKG 701.

Za sve ostale zajebancije preporucuje je Koss Porta-Pro,....jeftine, ugodne i lagane slusalice za sve situacije i sve uvjete.
Zed
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 17:14
AKG 701 vjerujem da su odlićne ali tek sam početnik u ovim vodama,za sad si kupim nešto do 100 eura,možda si kupi i koje pojačalo poslije,vrijeme će pokazat.Baš me zanima razlika ampa od 1000-1500 kn naspram zvučne od slične cifre!

Na vrh
bais View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bais Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 17:59
Asus Xonar STS je izvrsna kartica sa jako pristojnim jačalom, a može se kasnije i tvikat. Mislim da je nenadjebivo za te pare barem u komercijalnom sektoru.

EDIT: dodaj tome još i ovako nešto i evo ti best buy headsistema

Editirao bais - 27.studeni.2011 u 18:00
Automatski bias
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 18:23
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

AKG 701 vjerujem da su odlićne ali tek sam početnik u ovim vodama,za sad si kupim nešto do 100 eura,možda si kupi i koje pojačalo poslije,vrijeme će pokazat.Baš me zanima razlika ampa od 1000-1500 kn naspram zvučne od slične cifre!

Gorane, nemoj AKG-701. Donekle poznajem tvoj glazbeni ukus, nece ti odgovarati, a i preskupe su. Probaj se rastegnuti na blizu 200 eura i trazi Sennheiser HD-595. To su malo rockerskije slusalice, dobrog zvuka i ugodne za nosenje. Imam AKG-701 i HD-595 pa znam sto govorim. Slusalice od 100 eura ces brzo nadrasti i uskoro ces traziti druge...

Na vrh
Zundapp View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Zed

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zundapp Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 18:37
Ovo je vjerojatno jos bolji savjet. Naime, ako nista drugo HD-595 su vrlo zabavne slusalice. Dobar prijedlog.
Zed
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 18:39
lapsus..

Editirao goran st - 27.studeni.2011 u 18:40

Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 18:40
Originalno postano od strane člana: bais bais napisao:

Asus Xonar STS je izvrsna kartica sa jako pristojnim jačalom, a može se kasnije i tvikat. Mislim da je nenadjebivo za te pare barem u komercijalnom sektoru.

EDIT: dodaj tome još i ovako nešto i evo ti best buy headsistema

Da tu sam karticu mislio kupit ali tada nije bila dostupna u HR,pa sam kupio D2x!
Hvala!!

Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.studeni.2011 u 18:44
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Gorane, nemoj AKG-701. Donekle poznajem tvoj glazbeni ukus, nece ti odgovarati, a i preskupe su. Probaj se rastegnuti na blizu 200 eura i trazi Sennheiser HD-595. To su malo rockerskije slusalice, dobrog zvuka i ugodne za nosenje. Imam AKG-701 i HD-595 pa znam sto govorim. Slusalice od 100 eura ces brzo nadrasti i uskoro ces traziti druge...

Vrlo vjerovatno si upravu,žena poklanja pa je nemogu opteretit s cifrom od 200eura,jer onda ja moram spržit na nju 200eura(poklon),tako dolazimo do slušalica od 400eura(koje vride 200)
Ali sve pada u vodu ako ne skuži da zapravo želim sluše(po cile dane pričam o njima za svaki slučaj)

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
On Wall zvučnici