Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Slusao sam sustav...

Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2012 u 19:44
Originalno postano od strane člana: psps psps napisao:

Originalno postano od strane člana: QwertyVZ QwertyVZ napisao:

Da, šteta kaj cijevke idu natrag. Malo mi ispada nepraktična priča, a možda ih i vratim, treba se vratit na staro. Ili da se ograničim na neki manji broj cijevi 12+4 malo preveč grije moj sobičak na tavanu :-(.
S gledišta praktičnosti, footprinta i utroška enegije najviše bi me veselilo da mi Soudness kombo legne kako treba i onda sam miran 10 let :-)

Ako se ide za boljim zvukom neprakticnost, footprint, potrosnja ne bi trebala biti presudan faktor bez obzira radilo se o cijevnim ili tranzistorskim pojacalima...  6 cijevi po kanalu sa 120w u ultra linear modu...    iako nisam slusao Ishmaelove transmisije mislim da bi im bolje odgovarao neki SET.
Ja bi probal ovo http://www.robertoshop.hr/upit.asp?ponudaID=5137. Slušo sam to jednom doma i sviralo je izuzetno.
Na vrh
saund2 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj saund2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2012 u 20:13
Originalno postano od strane člana: Pulfer Pulfer napisao:

Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Originalno postano od strane člana: QwertyVZ QwertyVZ napisao:

179?
Nije, tanji je. Da ti istinu kažem, ne znam više koji je to broj.

Evo, ovak nekak to zgleda...
..prelipo izgledaju zvučnici a i vidim,ipak se mjenjalo podnožje kako sam bio navodio,staro nije valjalo po pitanju djelovanja na zvuk...a viđe mace ko duh iz kutije zvučnika
Na vrh
saund2 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj saund2 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2012 u 20:23
..i daj baci koju bolju sliku od ove,ovo si slikao mobitelom s vga kamerom!?
Na vrh
Pulfer View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Pulfer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2012 u 20:56
Originalno postano od strane člana: saund2 saund2 napisao:

..i daj baci koju bolju sliku od ove,ovo si slikao mobitelom s vga kamerom!?

Pogodio si :D
A i moral sam ju smanjivat da ju uploadam.. 24kb je ipak 24kb.
Poslikam nekad pa posaljem.
Audio Alchemy DDS PRO, Antelope Zodiac Gold + Voltikus, Sony TA-E88B, no/labs dse 2+, Magnepan 3.7i, Flikoman interkonekti i zvučnički
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2012 u 23:53
Ideš preko photobucketa ili sličnih servisa i puno lakše hendlaš sa slikama!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda / Pathos Logos / Slime Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT Terminator 2 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
Pulfer View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Pulfer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.listopad.2013 u 22:27
Ja sam opet slušal sustav. Al ne bilo koji, nego White faceov! Upozorili su me da mu odmah moram rec da je to najbolji sustav koji sam ikad cul jer bu me inace s jednom od onih katana na ulazu sasekel do ahilove tetive, metnul u vrecu i zakopal kod susede u vrtu... Ja mu nisam uopce komentiral sustav za vrijeme slusanja. Dapace, navrnul sam sa Smigom na poziv predsjednika (predsjednika ne odbijas) iako nisam bil pozvan, ali osnovno pravilo nepristojnosti i premisa da sve sto je ljudsko, meni je strano me nagnadu na bezobrazluk i posjetu van ocekivanja domacina! Svejedno, nasmijeseno lice predsjednicko uvelo nas je ko najbolje prijatelje u svoj dom. Gospodja supruga se bavila gradelama, a gazda, Smig, Tihi i ja smo se druzili u sobi o kojoj slusam vec dve godine. Karan, Berkeley, SMS (ne ulje nego server) i Wilsoni su vec bili na radnoj temperaturi. Slusali smo nekih pol vure, jer se meni zurilo, a i ribe su zvale na jedenje. Moji dojmovi:
Nikad ili bar mislim da niklad u zivotu nisam cul tak mocno, definirano, a nimalo strsece bas podrucje kao u ovom sustavu. Ono, trbusna vrecica ti radi sve u 16, a nis ne bezi van ostatka spektra. Vrlo dojmljivo. Stage aman taman. Nije umjetno prevelik kaj u zadnje vrijeme cesto cujem. Detalja ko u prici. Meni mozda i pokoji previse, ali kad zbrojis sve i dodas ocijenu fundamentalnog basa, cestital bih kolegi na sinergiziranju svog sustava. Jedini bajs koji sam cul da me podsjeca na ovo je na Thielovima kod jednog drugog kolege (podaci poznati redakciji i ostatku univerzuma).
Sve u svemu vrlo ugodno vrijeme provedeno kod Vlade s odlicnim skušama i maslinjakom te paradajz šalatom i iznimnim gostoprimstvom. Slijedeci put kod Smiga. Ili mene :D
Audio Alchemy DDS PRO, Antelope Zodiac Gold + Voltikus, Sony TA-E88B, no/labs dse 2+, Magnepan 3.7i, Flikoman interkonekti i zvučnički
Na vrh
smig View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj smig Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.listopad.2013 u 22:50
potpisujem, jos jednom hvala na gostoprimstvu!
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.listopad.2013 u 20:14
Ma....glavno da su ribice bile dobre......
....a zvuk je ionak bil sam po sebi ok.... kolko to opčenito more biti dobro u tom dijelu Lijepe Naše....
 .......jer ste valjda s nečim....  i podmazali te skušice.....
Na vrh
QwertyVZ View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj QwertyVZ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.listopad.2013 u 20:19
A kad bu kod tebe podmazivanje nekakvih skušica, orada i sl? Dečki kažu da bi došli
Na vrh
Flikoman View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Flikoman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.listopad.2013 u 20:48
U tom slučaju i ja dođem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike