Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Avalon Isis prezentacija - Robertoshop, Pakrac

Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2012 u 21:57
Stari cucek Pass dobro je znao što radi kad je dio svojih umotvorina ustupio DIY zajednici jer u suprotnom nikad ne bi bio tako slavan, a niti bi tako dobro prodavao svoje tvorničke uratke. Kapa do poda na domišljatosti.
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2012 u 22:14
Šta ste našli jašit po Audio Noteu da to nije normalno. Reći za firmu Audio Note da to nije hifi!!?? Svašta.

Cijeli event kod Bože je koncipiran tako da sistemi budu više kao izložba, odnosno da se pokaže što se sve nudi u Robertoshopu, a manje kao 11 ultimativnih hifi setupova.

Ovakakv događaj je svakako nešto novo i vrijedno svake pohvale u ovo recesijsko vrijeme. Za ovakvo nešto treba imati yebeno volje i uložiti ogroman trud da bi 11 setupova prosviralo + nahraniti besplatno 300 ljudi - to ne radi ni Caritas!

Božo respect!

@Sten
Svi setupovi su ti još složeni ovaj tjedan (možda i drugi) pa stigneš još do Pakraca malo bacit oko.
Odojka i janjca više nema, ali ima riže! (hint-ponesi kineske štapiće) :)))
Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Gradient rules!
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2012 u 22:19
Originalno postano od strane člana: baka baka napisao:

možda nekaj ovakega  ali u DIY verziji 

Pass Labs ALEPH 2 Monobloc Amps

RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2012 u 23:32
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Šta ste našli jašit po Audio Noteu da to nije normalno. Reći za firmu Audio Note da to nije hifi!!?? Svašta.

Jbg, stara boljka. Čim neko spomene nofce... duhovi se uzburkaju... ovaj put preko leđa Audio Notea ni krivog ni dužnog.

Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.lipanj.2012 u 09:12
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Nitko nije rekao da Audio Note nije HI-FI ali zašto ne reći za za neki setup da nije HI-FI . Taj setup ima niz nekih ljepota i prednosti no ima i niz nekih mana koje su za mene dovoljne da kažem da to nije HI-FI . Ja sam niko i ništa da bi moje mišljenje imalo ikakvu težinu izvan ovog foruma (recimo kao službena recenzija u nekim novinama) i u ovoj priči je to isključivo moje subjektivno mišljenje i ništa više od toga .

Ali i dalje stojim iza toga da nevalja . Čuo sam par setupa sa Audio Note amplifikacijom koji su zvučali odlično i digitalija im je neloša ali definitivno do danas nisam još čuo njihove zvučnike izvan Audio Note setupa pa laički pretpostavljam da su oni i njihovo pozicioniranje u prostoru krivi za moje dojmove . 

Editirao tomislav1 - 21.lipanj.2012 u 09:54
Na vrh
aladdin View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj aladdin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.lipanj.2012 u 10:48
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Ali i dalje stojim iza toga da nevalja . Čuo sam par setupa sa Audio Note amplifikacijom koji su zvučali odlično i digitalija im je neloša ali definitivno do danas nisam još čuo njihove zvučnike izvan Audio Note setupa pa laički pretpostavljam da su oni i njihovo pozicioniranje u prostoru krivi za moje dojmove . 

Što te to točno zasmetalo u "Audio Note zvuku"?
Na vrh
pupa View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pupa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.lipanj.2012 u 10:52
Par skladbi koje sam jednom prilikom čuo na vrhunskom AN setup-u svojom prirodnošću i neposrednošću izvedbe nikada i ništa više nije uspjelo nadmašiti.

Pojam hifija je danas očito gadno zastranio i sve manje ima veze s prirodnim zvukom. Krvave uši vlajna ima - to je ono što se nosi! 

Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.lipanj.2012 u 12:20
Originalno postano od strane člana: aladdin aladdin napisao:

Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Što te to točno zasmetalo u "Audio Note zvuku"?

Zvuk koji je previše zaglađen i podatan  na kojem čak ni činela nije ni najmanje agresivna , zvuk sa hendikepiranom makrodinamikom , pozornica koja ima širinu ali ne i dubinu (vrlo plošno) , sistem koji nije mogao prezentirat izvedbe velikih sastava a kamoli izvedbe koje su ''veće od života '' kao da se netko napušio i zaboravio da auto ima više od prve i druge brzine pa lagano kruzi gradom , nakon što sam poslušao taj sistem popnem se na kat u sobu sa Verity Audio Persifal ovation zvučnicima i pratećim sistemom i kao da je netko pustio glazbu sa lanca kao otriježnjenje , pojavila se dubina pojavila se dinamika , pojavilo se i malo oštrine energije života u glazbi.

Možda netko voli baš tako ali meni je to zvuk za večernje slušanje kad ukućani spavaju a privatno tražim od sistema da je u stanju prezentirat i onu drugu stranu medalje i radije sistem koji sve radi za 4 nego sistem koji neke segmente radi za 5 a neke za 2 .

Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.lipanj.2012 u 13:37
Ma ljudi nisam ja rekao da je AN loš, ima čak nešto u tom zvuku što mi se i sviđa, ali za 200000kn hoću "fullscale" veliki zvuk, rezoluciju i dinamiku, ne samo DOBAR zvuk sa lagano napumpanim gornjim basom i titranje yaya lijepim timbrom.

Kome je to dovoljno, poštujem!

Editirao Kalle242 - 21.lipanj.2012 u 13:45
Na vrh
tuvok View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tuvok Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.lipanj.2012 u 14:35
Nemojte mi se sad izvlačit vas dvojica, Krivi ste!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Musical Fidelity Nuvista 600
Forum: Audio komponente