Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

RIP

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 11:01
Ne mrzim ja bicikle nego prezirem svako bespotrebno mučenje. S godinama sve više. Na stranu što mi biciklisti idu na đaja. I ovi moroni koji se zavlače između auta u prometu, bez obzira što im je biciklistička staza 2 metra dalje. A bogme i oni u gaćama i kacigama koji sport doživljavaju ozbiljno. Yebote, frajer zgleda ko suhi list, vidiš kroz njega, al zato šamara 50 km minimalno ko da je prostatu našo na cesti. I još misli da će zbog toga živjet 100 godina. Takvog bih jednim cimom volana najradije lansirao na drvo, al jbg ne ide mi se zbog papka u bajbok.
haha
A što se tiče slike, znam da ste baš svi to nekad mogli i da nitko neće reći da nije. Ja sigurno to nisam nikad mogao (ni u najboljim danima), al o vrećici s 3 kile krumpira bismo već mogli divanit.
haha
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 11:31
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Ne mrzim ja bicikle nego prezirem svako bespotrebno mučenje. S godinama sve više. Na stranu što mi biciklisti idu na đaja. I ovi moroni koji se zavlače između auta u prometu, bez obzira što im je biciklistička staza 2 metra dalje. A bogme i oni u gaćama i kacigama koji sport doživljavaju ozbiljno. Yebote, frajer zgleda ko suhi list, vidiš kroz njega, al zato šamara 50 km minimalno ko da je prostatu našo na cesti. I još misli da će zbog toga živjet 100 godina. Takvog bih jednim cimom volana najradije lansirao na drvo, al jbg ne ide mi se zbog papka u bajbok.
haha
A što se tiče slike, znam da ste baš svi to nekad mogli i da nitko neće reći da nije. Ja sigurno to nisam nikad mogao (ni u najboljim danima), al o vrećici s 3 kile krumpira bismo već mogli divanit.
haha

KRUMPIRAAAA ? glup
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 12:35
Realno, R.iP. baš i nije neka tema za zayebanciju.
Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 13:50
Slažem se Appi ! da Pa dobro, gdje su onda ovi prijeko potrebni moderatori !? mighaha
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 14:12
Ne treba ih. Neka forum bude živo tkivo, a koliko vidim članovi koje forum još zanima (za razliku od moderatira koji se nisu ulogirali godinama) mogu i sami sasvim okej. Izuzetak je jedino kad bane pokoji psihopat kojega ne možeš skinu s k.... , a koji je amo došao liječiti psihotraume iz djetinjstva, no to je ipak veća rijetkost.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 14:19
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

haha
haha
Ti ko da zivis u NY-u

Bespotrebno mucenje je onda i hodanje.

Najbolje za dug zivot nista ne raditi, staviti gujicu ispred hife i sprziti dvije do tri kutije pljuga.

Bespotreno mucenje moze biti i vlastorucno građenje slusaone, slao si fotke svoje izmucene face u znoju i slojem bijelog praha, postoje majstori.

Ja bi radje vozio bajk dok ovi tamo praše
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 15:26
Apy, samo da znaš: ova pohvala za Gašin post gore, to sam bio ja.
A sad ajmo svi mrš iz teme.
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 17:05
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Ti ko da zivis u NY-u

Bespotrebno mucenje je onda i hodanje.

Najbolje za dug zivot nista ne raditi, staviti gujicu ispred hife i sprziti dvije do tri kutije pljuga.

Bespotreno mucenje moze biti i vlastorucno građenje slusaone, slao si fotke svoje izmucene face u znoju i slojem bijelog praha, postoje majstori.

Ja bi radje vozio bajk dok ovi tamo praše
Naravno ne živim u Envaju, al budaletina na dva točka više no dovoljno. Pače dovoljan mi je samo jedan koji mi se mota oko auta da ga ubijem i da onda imam neviđenih problema zbog budale. Posebno su slatki ovi koji ti iza ćoška dolete bajkom na zebru ili bez zebre sa slujama na glavurdi obavezno. Volim ih na saft. A ti da si ikad imao na grbi kuću (oveću) i okućnicu i da si to htio složiti po gradjanski, vidio bi koliko tu divne rekreacije ima, bez šuplje vožnje iz A u B i natrag. Još mogu skužit rekreativni nogač s ekipom. I basket. I tenis, a i pingač, al brate ovo vaše s pedalama da ga yebeš ne mogu. I još vam je glava u torbi nerijetko, ako ne i većinom.
haha
Osim toga nikad mi nije palo na pamet platiti nekomu nešto što ću ja odraditi bolje od njega.

@ Zook: Mrš ti.

Editirao Apparatus - 17.listopad.2019 u 17:11
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 17:14
Ja fino imam i kucicu s okucnicom i lijepo smo se zenica i ja angazirali da izgleda ko iz bajke ima i Genelec hifu ima kucica, vecinom na otvorenom(najbolja slusaona). A mogu do nje bajkom ili autom. Nije mi problem i s gustom cu odpedalirati 30 i nesto kilometrica do tamo.

A gume su mi nove na oba bajka, jedne glatke druge cupave.

Nemas nikakav pravi argument protiv bajkova pa seruckas o necem sto ti je strano.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.listopad.2019 u 17:47
Nije mi strano. Navozo sam se ja bajka ko strvina. U doba kad nisam imo para za auto.
haha
Osim toga, nikakva bespotrebna iritacija (gnječ, gnječ) prostate mi ne treba. Ako nisi čuo, nema toga na placu za kupit.
haha

Editirao Apparatus - 17.listopad.2019 u 17:48
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente