Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Bebica ML No.390 S

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Brico View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brico Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 10:30
eee

Ako sada prikaže sliku dobro je. Snimljena je mobom.
Inače danas mi je 21 godišnjica braka, skuva san ženi punjene paprike sa pireon, kupija san tortu od marelice i crvenu ružu. A ona pojma nema o nekakvoj godišnjici. Radi ujutro, ja popodne tako da se nećemo ni vidit.

*** DOĐE MI DA ODEM! ***
Na vrh
chef View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj chef Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 10:57
Dobre vibracije kako god pogledaš :) Čestitke na godišnjici, a i na ML-u :)
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 10:58
Pa pozovi drustvo da tu finu papicu skrse 
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 13:29
Brico, uređaj je baš krasan. Nemoj to ni palit, šteta je.
Na vrh
Brico View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brico Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 19:52
Cili san tužan - moj Logitech Harmony 300 univerzalni daljinac, nema nikakvog autoriteta nad mladim Markom. Iako na kompiću prikazuje da ga je ubrao itd. Zašto? ZAŠTO!?
*** DOĐE MI DA ODEM! ***
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 20:34
Plejer ima i infrared odašiljač (osim standardnog prijemnika), kao i moj transporat No37 i može bilo koji iole pametan daljinac direktno naučiti svim kodovima. Samo treba zaviriti u juzer menjual. Ako ga nisi dobio, ima ga za skinut kolko oćeš. Te Hrvatine, čitati bilo kakvu uputu zadnje im je na svijetu.
Na vrh
tom hagen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tom hagen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.srpanj.2013 u 21:35
Originalno postano od strane člana: Brico Brico napisao:

eee

Ako sada prikaže sliku dobro je. Snimljena je mobom.
Inače danas mi je 21 godišnjica braka, skuva san ženi punjene paprike sa pireon, kupija san tortu od marelice i crvenu ružu. A ona pojma nema o nekakvoj godišnjici. Radi ujutro, ja popodne tako da se nećemo ni vidit.

Bravo kolega, začinjanje života hifom i obrnuto čini sam život 'boljim', veselijim.Osjeti se da si sretan, uživaj kolega!
      Smells like....victory.

http://www.youtube.com/watch?v=vRp7tYWnJJs

Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2013 u 00:20
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Plejer ima i infrared odašiljač (osim standardnog prijemnika), kao i moj transporat No37 i može bilo koji iole pametan daljinac direktno naučiti svim kodovima. Samo treba zaviriti u juzer menjual. Ako ga nisi dobio, ima ga za skinut kolko oćeš. Te Hrvatine, čitati bilo kakvu uputu zadnje im je na svijetu.

osim rtfm slike koju bi svakako okačio, stvarno je ovaj ml po fičrima ono miljama daleko od neke direktne i indirektne konkurencije.

tipa nešto što sam kod nebca doživio sa klasejom... oke super skupa hifa, ali onak čovječe božji to je samoodrživi ekoorganizam, a ne napajanje, tranzići i hladilo.

ima mrežni link na ostalu opremu, pa serijski port na komp, pa stvara report automatski ako nešto pođe po zlu i to ti exporta na komp, pa ti šalješ u kanadu i to oni analiziraju, pa temp na hladnjacima, vjerujem da ima i log temperature

mislim hoću reći kako mi za tako skupe uređaje ima smisla svi ti advanced fičri koji su vrlo korisni, a i zabavni na kraju krajeva, a ne kupiš neku 50kg drlju koja ima uključ/isključ funkciju i po mogućnosti opciju konstantnog propitkivanja da li ti cijevi daju 100 ili 98% od sebe i vijeka trajanja (bez uvrede cjevašima naravno, ali moj ocd bi pogodio saturn negdje da imam takve dileme)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2013 u 09:46
Originalno postano od strane člana: syss syss napisao:

osim rtfm slike koju bi svakako okačio, stvarno je ovaj ml po fičrima ono miljama daleko od neke direktne i indirektne konkurencije.

tipa nešto što sam kod nebca doživio sa klasejom... oke super skupa hifa, ali onak čovječe božji to je samoodrživi ekoorganizam, a ne napajanje, tranzići i hladilo.

ima mrežni link na ostalu opremu, pa serijski port na komp, pa stvara report automatski ako nešto pođe po zlu i to ti exporta na komp, pa ti šalješ u kanadu i to oni analiziraju, pa temp na hladnjacima, vjerujem da ima i log temperature

mislim hoću reći kako mi za tako skupe uređaje ima smisla svi ti advanced fičri koji su vrlo korisni, a i zabavni na kraju krajeva, a ne kupiš neku 50kg drlju koja ima uključ/isključ funkciju i po mogućnosti opciju konstantnog propitkivanja da li ti cijevi daju 100 ili 98% od sebe i vijeka trajanja (bez uvrede cjevašima naravno, ali moj ocd bi pogodio saturn negdje da imam takve dileme)
U Juesej Sisoje, ne u Kanadu. Momci iz Madrigala jasno su rekli (otprilike): drugi proizvođači svoje vrhunske uređaje "opreme" spartanski jer kao sve što nije nasušno, kvari zvuk (u stvari seru klamfe jer su lijeni, ne znaju kako, šparaju... op.prev.), a mi uz vrhunski zvuk nudimo i vrhunski komfor... Ferplej.
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.srpanj.2013 u 10:36
ama kog ti farbaš crveni?!?

Citiraj Classé Audio, Inc.
5070 François Cusson
Lachine, Québec
H8T 1B3, Canada
Phone: 1-514-636-6384
FAX: 1-514- 636-1428
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10