Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

DIY Zvučnički kabeli

Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 15>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 14:10
Originalno postano od strane člana: noobservator noobservator napisao:

Imamo i signalne kabele sa nekih 20 do 50 parica pa bi možda i to moglo poslužiti?
Imam nešto i signalnih raketa, možda bih mogao podići doživljaj.LOL
sori na inkonvinijens,nisam mogel zdurat haha
prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
Kabel View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 15:04
Originalno postano od strane člana: noobservator noobservator napisao:

Eto, probao, ipak sam terminirao jer sam imao viška vremena ali se čuje kao hiss. Kad streamam 96/24 sa mobitela na telku pa hdmi u receiver se čuje. Kad pustim na mede8er playeru preko hdmia se ne čuje. Probat ću danas još samo sa jednom žicom, ovom od 2x1,5mm pa vratit jumpere. Probao sam jučer 1,5mm usporediti sa ovom koja je bila i isti dreka zato sam i išao dalje na biamp i kombinaciju. Veli mi kolega da sam ovu metalnu mrežicu, oklopljenje trebao uzemljiti, recimo spojit na kučište receivera?
Imamo i signalne kabele sa nekih 20 do 50 parica pa bi možda i to moglo poslužiti?

Krvi ti Issove u što si se uvalio?!?
Ovo i ono
Na vrh
noobservator View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj noobservator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 15:24
Najgore kaj se dogodilo je da sam ubio jagodice pa mi mobitel nije htio prepoznat otisak prsta
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 15:58
Ako ništa drugo, izgledaju pristojno. Sad znaš kako je bilo prababama kad su sukale vunu u predivo na kilometre.
haha
Na vrh
noobservator View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj noobservator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 18:17
Mislim da sam ipak doma našao pobjednika za izradu pristojnog kabela, nadam se i prikladnog za bi amp.

HDMI kabel od 5 ili 7 metara sa snake skin koji sam skinuo. Vidim da ima brdo žičica koje su zasebno još umotane u foliju po 3 i 4 komada te ih je 5 ak sam dobro vidio u slobodnom prolazu.

E sad, dal je to dovoljna kvadratura za 4 žice? Koji je neki minimum kvadrata na 2m za 8ohm zvučnike?
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2019 u 20:39
Ovo je neka skrivena kamera ili?..haha
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 09:12
I meni se cini da je tohaha

Nasao sam je..... kandidate za zvucnicki kabel u vlažnom podrumu, samo treba skinut hrđu i zamotat ih u stare krpe.haha

Editirao Gašo - 16.ožujak.2019 u 09:22
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod),Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 09:34

A i ovo je super kandidat za zvučnički, falabogu ima je na bacanje uz cestu za zumberacki grunt zahvaljujuci dragim susjedima.

Editirao Gašo - 16.ožujak.2019 u 09:38
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod),Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 09:50
Ono hrđavo ajdede, al ovo mi se vidi bi moglo imat koji frckavi tranzijent i malo oštre visoke.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2019 u 09:54
Al kujš, ima distancere, tak kad to zavuces u teflonski šlauf, imas zrak za izolator, ako ti ostane koji prst na rukama nakon izrade, sreci nema kraja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 15>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,176 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Srednjetonac za vintage Good...
Forum: Audio komponente