Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

RIP Harkonen

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 08:31
Kako..u soku sam,doslovno u soku.

Redovno smo se culi i nikad ni pomisli..ne znam..

Krenulo mu je sa poslom,probio se na vanjska trzista,godine rada i truda napokon su mu pocele vracat ulozeno.

Pocivao u miru druze,pocivao u miru.

If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
Kristijan S... View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kristijan S... Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 08:34

Zovem ga sada ujutro na njegov mob, javi se njegova supruga.. Place,..I veli mi da je preminuo..

moje iskreno Saucesce..

Na vrh
Kristijan S... View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kristijan S... Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 08:46
nisam citao Audiofil kroz vikend, i nazovem na njegov mob, jer sam sutra sa kolegom morao ici do njega, nazovem da se sve dogovrimo, javi se njegova zena i strava... Bas sam tuzan.
Na vrh
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 09:10
Ni ja ne mogu još prihvatiti ovo što čitam, naglo sam probuđen iz sna o sigurnosti onih koji ti nešto znače. Puno smo pričali na svakom događanju, bilo da je o poslu ili čista zezancija... pa tako i nedavno u Sheratonu, gdje mi je pričao o svojim planovima, da konačno nesmetano živi svoj san kroz konstruiranje uređaja. Nedostajat će mi zato svaki put kad se opet svi zajedno negdje susretnemo. Sjećanja će biti bolna, ali zaslužio je da ga se uvijek sjećamo.  
Pravi audiofil je glazbofil samo u smislu "nemam ništa protiv glazbe".
Na vrh
brancro View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj brancro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 09:38
Tužna vjest...veliki gubitak

Počivao u miru Dražene, sućut obitelji i najbližima.
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 09:44
Tek sam ga bio upoznao prije par mjeseci. Zanimljiva i duhovita osoba,puna pozitivne energije.
Počivao u miru.
Music Is My Religion
Na vrh
Open Ear View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Open Ear Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 10:01

Ovako se : 17. siječnja. 2010. u 09:31 na ovom forumu predstavio novi član, Bjelovarčanin:

Pozdravi svima.
Ime mi je Dražen, grad Bjelovar, godina 40, oženjen - jedna žena, jedan klinac, jedan pas, jedan posao, jedan infarkt .....

Dražena nisam osobno poznavao, sjećam ga se s prošlogodišnje prezentacije i druženja u Klubu, iz Sheratona, Pakraca i naravno, preko njegovih brojnih stručnih i svima korisnih postova. Bio je duhovit (pamtim ga još s onom crnom pregačom na kojoj je bio neki šaljivi slogan), kreativan, susretljiv, spreman pomoći savjetom, informacijom…
       Uvijek je teško kada nas napusti netko koga smo poznavali. Još je teže kada se to dogodi neočekivano i prerano.

Kada netko tko je uživao u svom poslu, radio sa srcem i strašću velikog zanesenog dječaka bude okrutno prekinut u svojoj bezazlenoj igri i ode ne složivši svije kockice, žičice i lampice do kraja, nevjerica i šok ostaju zauvijek.

Živio je intenzivno kao Storm, a otišao tiho kao Breeze. Nedostajat će mnogima. Posebno onima iz prvog posta.

Sućut obitelji.
If Less Is More... Nothing Is Everything
Na vrh
Eko Eko View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Eko Eko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 10:56
Ne mogu vjerovati. Sreo sam ga nekoliko puta i jako me dojmila njegova vedra i duhovita osobnost i nenametljiv način na koji je prenosio svoje znanje. Bio je generator dobrih vibracija. Izražavam duboku sućut obitelji.
oGooglao sam
Na vrh
Dean View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dean Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 10:57
Sprovod je sutra u 13 sati na groblju Borik u Bjelovaru....
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.studeni.2014 u 11:10
Pogledajte 0:59 i 11:40
Ostat ce mi u sjecanju njegov vedar duh ...
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,813 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike