Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobar dan

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 14:42
Pozdrav Kale!!!!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 14:51

Zdravo debeli! Tek sad vidim da si to ti. Ajde, možda ponovo oživi ona tema o Samzujiju.

Editirao Apparatus - 30.listopad.2016 u 14:52
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Kale.v.2.0 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 20:35
Jos jednom pozdravljam staro drustvo!

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Zdravo debeli! Tek sad vidim da si to ti. Ajde, možda ponovo oživi ona tema o Samzujiju.

Eee, odlikas, pozdrav i tebi!

A vidim... ti svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujes, nisi papan ka ja koji se zalipija za neku tamo japansku starudiju i ni pedlja makac sve ove godine.... a i poceja se se baviti sa Windozama i virtualnim medijima glazbe  ?!?
U vrijeme kada sam postao izbjeglica, ti si na ovom forumu slovija ka pristasa teske artiljerije (topnistva, za one koje ne razumiju, op.a.)? I tada si govorija kako je tvoja potraga savrsenog zvuka sa nabavkom onih mnogo-ruznim-zvucnicima zavrsena... a sad si najaktivniji u comp-audio temama ... Kako si krenija zavrsices u penziji sa nekom inacicom I-Jad playera

Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 21:24
Kale,welkome back
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
Komandant Data View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Komandant Data Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 10:17
Kale, dobro nam se vratija!
Na vrh
Doomsday View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
link master

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Doomsday Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 13:09
Ooooo, evala susid...

PERONOSPORA AD OPEL ASTRA...
Na vrh
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 18:54
Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 20:53
Kale dok si ti otišao trbuhom za kruhom sa foruma, ja se još forumaški nisam ni rodio, pa sam mislio da je samo jedan Kale i to onaj klupski.
Kad si već ovdje daj u nekoj temi o Samzuji gramofonima, jer koliko nešto pamtim omjer cijene i kvalitete je povoljan, a kako se spremam nešto dotegliti da sakupljam informacije i donesem odluku.
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.studeni.2016 u 09:22
Pa Sansui je poznat po kvalitetnim pojacalima, vintage tunerima i vintage receiverima. Manje je poznato siroj javnosti da je bio dosta kvalitetan i u gramofonima, jedino sto od Sansuia nisam nesto pretjerano cjenio, to su zvucnici a bogme ni uredjaji "na trake"...

Na nasim prostorima dosta je rasprostranjen model gramofona SR222, i njegove 4 inacice (SR222, SR222mk2, SR222mk4 i SR222mk5). Evo cak i na njuskalu ima ponuda tih gramofona. To su sve redom vrlo kvalitetni gramofoni pogonjeni remenom (malo cudno ako se zna da su japanci bili ljubitelji Direct Drive modela), no model SR222 je toliko bio dobro prihvacen na trzistu, da je to omogucilo 4 njegove reinkarnacije.
Model mk4 i mk5 se razlikuju neznatno, u boji rucke i tanjura, i mk5 ima nizu tocku lezista, plus headshell je kod modela mk5 fixno fiksiran za rucku. I sam sam bio dugogodisnji korisnik modela mk5, i imam samo rijeci hvale za njega. Cak postoje informacije na netu da je rucku za mk4 i mk5 radio micro seiki!
Moram i to kazati da su to potpuno manuelni gramofoni (plus za moj pojam), nemaju niti auto-return. Najveca im je manjkavost donja ploca koja je od lesonita, no ako se uzme u obzir da je cijelo kuciste napravljeno od iverice, koje je lakirana klavirskim lakom (prekrasno izgleda), onda to i nije neki veliki minus, jer iverica fantasticno odradjuje zadacu.

Druga dva vrlo trazena modela (ako ne i najtrazenija modela) su SR838 i SR929. Sto kazati o njima... prvo cijene tih modela gramofona su otisle doslovno u nebesa! Zasto... kako... ko ce ga znati... ali zaista po 1000 US$ idu, a neki vrlo sacuvani modeli cak i vise!
Samo cu kazati da sam sam sada ponosni vlasnik jednog SR838, no kako biva u nas, bio je prodavan kao tip-top primjerak, a nije bio... vise o tome na slijedecem linku:

http://sound-news.net/forum/47-sansui-grebalice/362-sansui-sr838-preneseno

No vise o tim modelima a i o drugim tijekom dana, jer sad moram ici....
Na vrh
Komandant Data View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Komandant Data Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.studeni.2016 u 18:43
Kale, čime si ispolirao poklopac na toj 838-ici?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Osvježavanje boje na postoje...
Forum: High-End