Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Peporuka za usb kabel

Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Peporuka za usb kabel
    Objavljeno: 18.lipanj.2017 u 13:20
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

[QUOTE=Apparatus]

Pred koju godinu slusao sam na radiju nekakvu emisiju o bogatasima. Anketrali su 100 americkih milionera. Ima tu svega, ali vecina ih kupuje cipele normalne cijene, reoimo kao ti i ja, i vecina od te vecine ih kupuje kad su rasprodaje. haha  Malo djeluje cudno, ali zato su valjda i postali milioneri.

Da, druže moj, postao je bogat jer je šparo na cipelama. Moš mislit.
haha
A onda kupi Lamborghini Centenario od 2 000 000$ jer ga boli kifla i zna da pare neće odnijeti u grob. A mogo je kupit Škodu Fabiu (simply clever) ili Daciu (rumunjski Renault) da ga neki sitnozubi bloger ne bi nazivo snobom.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 23:03
Tko god misli da bas svi bogati ljudi rasipaju lovu na bas sve taj se zajeba.

Jedna je Paris Hilton i ona mozebitno i ima onu torbicu ali u njenu obranu, lova koju je ona prosula ionako nije njezina.

Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 22:25
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Što bi sad trebo n.pr. ubogi Trump koji je težak milijarde dolara? A ima takvih koliko hoćeš. Valjda bi trebo kupovat torbu za laptop na Ibeju od kineza za 9,99$ s besplatnom poštarinom? Boli njega patka za 10 kila baksa. To njemu dođe kao kad ja potrošim 1 lipu. I da li je snob? Naravno da nije. Boli njega pajo patak za 10 k$ jednako kao i za opću sirotinju blogersku.

Pred koju godinu slusao sam na radiju nekakvu emisiju o bogatasima. Anketrali su 100 americkih milionera. Ima tu svega, ali vecina ih kupuje cipele normalne cijene, reoimo kao ti i ja, i vecina od te vecine ih kupuje kad su rasprodaje. haha  Malo djeluje cudno, ali zato su valjda i postali milioneri.

Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 13:50

Kad ste se već uhvatili psihologije i snobizma... u tom smislu je napis ok. Za nezainteresiranu populaciju.

Primjedba je da nije uvažen natjecateljski dio ovog hobija... kao i u auto-trkama jako mali pomaci se plaćaju relativno velikim ciframa. I to ne spada u snobizam. Da li je ili nije snob ovisi o namjeri, vještini i "znanju" vozača.

Druga opaska je samo informativna. Postoji i gora kategorija od snobova. To su "wannabe" snobovi. Oni koji bi to bili... da mogu. Prepoznati ih možete po tome da su (ničim izazvani) izrazito neprijateljski nastrojeni prema snobovima.

Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 13:25
Oni koji znaju Čitati ! i prepoznaju osebujnu priču dragog  nam člana ? da  obrva
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 11:47
Tekst je fantastičan osim sitnih zamjerki , no u zavisnosti u koju se grupu pojedinci svrstavaju mogu komentirati sve navedeno ZA i PROTIV

Editirao zden - 17.lipanj.2017 u 11:49
zden
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 11:31
Uostalom, snob bi bio netko tko bi digao nenamjenski kredit na 5 ili 7 godina pa kupio takvu torbu, a pritom nema ni za režije. Lako je kititi. Treba promisliti.

I ovo o uesbe kabelima... Imaj majstore dobar sustav, volje i potrebe poslušati pa onda govori. A ne samo kukurikati o nulama i jedinicama. I ja sam nekad dobar (čitaj skup, normalno) USB drot smatrao zmijskim uljem. Dok se nisam uvjerio u štogod drugoga. I ne mislim kako logika ne stanuje u toj priči. Samo je osobno nisam u stanju sagledati. A i baš me briga. Dobar USB drot se kupuje jednom i nikad više.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 11:05
Ma bezveze. Nije jako teško biti duhovit ako si pametan. Međutim, biti mudar i sagledati vajder pikčr, mogu rijetki među pametnima. Nije omašio fudbal nego vascelu hemisferu.
Što bi sad trebo n.pr. ubogi Trump koji je težak milijarde dolara? A ima takvih koliko hoćeš. Valjda bi trebo kupovat torbu za laptop na Ibeju od kineza za 9,99$ s besplatnom poštarinom? Boli njega patka za 10 kila baksa. To njemu dođe kao kad ja potrošim 1 lipu. I da li je snob? Naravno da nije. Boli njega pajo patak za 10 k$ jednako kao i za opću sirotinju blogersku.
Na vrh
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 06:26
Ma stil pisanja i humor je bitan.  Covjek ima dobar blog, a mislim da je i stovatelj audia jer ga provlaci kroz vise postova.

Ja sam fan Supre, od zvucnickih,sub, HT do strujnog kabela. 
USB kabel imam Furutechov (jos fluidniji za nule i jedinicehaha )

Editirao Dubs - 17.lipanj.2017 u 06:27
Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.lipanj.2017 u 23:56
Omašio si ceo Fudbal, kolega.........mig
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,482 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Raspberry pi