Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Peporuka za usb kabel

Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 22:25
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Što bi sad trebo n.pr. ubogi Trump koji je težak milijarde dolara? A ima takvih koliko hoćeš. Valjda bi trebo kupovat torbu za laptop na Ibeju od kineza za 9,99$ s besplatnom poštarinom? Boli njega patka za 10 kila baksa. To njemu dođe kao kad ja potrošim 1 lipu. I da li je snob? Naravno da nije. Boli njega pajo patak za 10 k$ jednako kao i za opću sirotinju blogersku.

Pred koju godinu slusao sam na radiju nekakvu emisiju o bogatasima. Anketrali su 100 americkih milionera. Ima tu svega, ali vecina ih kupuje cipele normalne cijene, reoimo kao ti i ja, i vecina od te vecine ih kupuje kad su rasprodaje. haha  Malo djeluje cudno, ali zato su valjda i postali milioneri.

Na vrh
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.lipanj.2017 u 23:03
Tko god misli da bas svi bogati ljudi rasipaju lovu na bas sve taj se zajeba.

Jedna je Paris Hilton i ona mozebitno i ima onu torbicu ali u njenu obranu, lova koju je ona prosula ionako nije njezina.

Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2017 u 13:20
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

[QUOTE=Apparatus]

Pred koju godinu slusao sam na radiju nekakvu emisiju o bogatasima. Anketrali su 100 americkih milionera. Ima tu svega, ali vecina ih kupuje cipele normalne cijene, reoimo kao ti i ja, i vecina od te vecine ih kupuje kad su rasprodaje. haha  Malo djeluje cudno, ali zato su valjda i postali milioneri.

Da, druže moj, postao je bogat jer je šparo na cipelama. Moš mislit.
haha
A onda kupi Lamborghini Centenario od 2 000 000$ jer ga boli kifla i zna da pare neće odnijeti u grob. A mogo je kupit Škodu Fabiu (simply clever) ili Daciu (rumunjski Renault) da ga neki sitnozubi bloger ne bi nazivo snobom.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.lipanj.2017 u 10:30
Originalno postano od strane člana: Dubs Dubs napisao:

http://informaticar.eu/236-informatika-za-snobove/

Tip je urnebesan,citav blog.

smijeh

je...fala Dubs. Čitam lika od početka i malo koji post mu je dosadan. Ako blog pretvori u knjigu prije će u lektiru nego Ante od Kante haha
On je i audiofil pa u postu Japanska drama nabraja prednosti Hife nad kompom...

Al krepa sam na njegov vic ili je istina možda:
Došao glazbenik u mesnicu pa pita ima li žile od vola za bas gitaru.
Mesar da nema al ima pizde od krave za usnu harmoniku haha
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.lipanj.2017 u 13:15
Kao i skoro svaka tema na forumu koja se pretvori u gomili rabisa, manje iskusniji pitaju - zakljuce nesto, na to se nadovezu oni sa velilim iskustvom pa ih malo oladi, i onda ide salva kojekakvih postova.
Ja sam sa kablovima uvek osetio razliku odmah pri ukljucenju, na prvu ruku.
Ako se ne cuje razlika onda je u tom datom sistemu i nema, jednostavno komponente nisu osetljive na promenu kablaze a sto ne znaci dasistem nije dobar i da vlasnik sistema nema iskustva.
Vrlo jednostavno po meni.
Samo opusteno, ipak je ovo forum, a hi fi je hobi. Kome to nije to se brzo sazna.

Na vrh
Kabel View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.lipanj.2017 u 13:36
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Kao i skoro svaka tema na forumu koja se pretvori u gomili rabisa, manje iskusniji pitaju - zakljuce nesto, na to se nadovezu oni sa velilim iskustvom pa ih malo oladi, i onda ide salva kojekakvih postova.
Ja sam sa kablovima uvek osetio razliku odmah pri ukljucenju, na prvu ruku.
Ako se ne cuje razlika onda je u tom datom sistemu i nema, jednostavno komponente nisu osetljive na promenu kablaze a sto ne znaci dasistem nije dobar i da vlasnik sistema nema iskustva.
Vrlo jednostavno po meni.
Samo opusteno, ipak je ovo forum, a hi fi je hobi. Kome to nije to se brzo sazna.

Svaka čast! Sviđa mi se
Most Internet trolls are narcisstic, sadistic and psychopatic in nature.
Na vrh
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.lipanj.2017 u 23:16
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

On je i audiofil pa u postu Japanska drama nabraja prednosti Hife nad kompom...

U jednom trenutku prijatelj se nagne prema meni i kaže jednu od najlegendarnijih rečenica svih vremena: “Jebate, ka je vako dobar zvuk, gleda bi bilo šta pa makar i japansku dramu”.

haha

Editirao Dubs - 30.lipanj.2017 u 23:16
Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
pule View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pule Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2017 u 00:29
Nabavi si kabel dovoljno dugacak da mozes spojiti komponente. U slucaju da se konektor klima, zica je zahrdjala i slicno, nabavi novi i bolji, ako je sve u redu obrati paznju na bitnije i realnije stvari poput sobne akustike, drugih zvucnika itd ili bolju karticu/DAC koji ima redukciju i minimalni Jitter na svim stranama. Kod ozbiljnog testiranja opreme, kablova,  vrijedi jedino double blind test, ostalo nije vrijedno spomena odnosno mozak uvijek "cuje" i interpretira stvari sto se kod pravilno izvedene komparacije ne dogadja. Mnogi svasta cuju i uvjereni su u to, no drugi dan cuju sve to potpuno drugacije, ovisno kakve su volje. Takvo neobjektivno testiranje nazalost radi najveca vecina audiofila ali i recenzenata koji ne bi imali o cemu pisati a distributeri sto prodavati da se stvari testiraju na ispravan nacin. Naravno, na kraju nakon nekog vremena komponenta ide na bubanj i tako unedogled.....
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2017 u 06:32
Originalno postano od strane člana: pule pule napisao:

Nabavi si kabel dovoljno dugacak da mozes spojiti komponente. U slucaju da se konektor klima, zica je zahrdjala i slicno, nabavi novi i bolji, ako je sve u redu obrati paznju na bitnije i realnije stvari poput sobne akustike, drugih zvucnika itd ili bolju karticu/DAC koji ima redukciju i minimalni Jitter na svim stranama. Kod ozbiljnog testiranja opreme, kablova,  vrijedi jedino double blind test, ostalo nije vrijedno spomena odnosno mozak uvijek "cuje" i interpretira stvari sto se kod pravilno izvedene komparacije ne dogadja. Mnogi svasta cuju i uvjereni su u to, no drugi dan cuju sve to potpuno drugacije, ovisno kakve su volje. Takvo neobjektivno testiranje nazalost radi najveca vecina audiofila ali i recenzenata koji ne bi imali o cemu pisati a distributeri sto prodavati da se stvari testiraju na ispravan nacin. Naravno, na kraju nakon nekog vremena komponenta ide na bubanj i tako unedogled.....
Da je barem tako. Ali nije.
    Moj HiFi
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2017 u 19:26
Dakako da nije....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,155 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan draga nacijo...