Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Preamp +40k kuna

Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2017 u 22:40
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Gašo, ajde budi fer, pa kad već nalaziš za shodno da ovo mora biti u temi, barem reci koliklo košta taj tvoj preamp. Ja to nisam saznao nakon 3 upita. Sve nešto unaokolo. To nije bila ponuda.
Evo, koliko košta, koliko košta....nisi ga htio ni poslusati. Ne kosta ni bizu 40 keki. Nevazno sad koliko kosta jer o tome ne zelim razgovarati posto nije doslo ni do testnog slusanja zato jer ti meni nalazes svoje uvjete.
Jel prvo bitno kako zvuci ili koliko košta?
Ne mislim udovoljavati hirovima.
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2017 u 23:09
Originalno postano od strane člana: amigo amigo napisao:

@ Edison: 6 doajena i 5 newbija? Mislim da bi poznavatelja i onih koji nešto žele naučiti bilo mnogo više.
Sada imamo oko 6 (kvazi)doajena, oko kojih se mota nekoliko ljudi, od kojih polovicu ne interesira HiFi, a od kojih polovicu HiFi ozbiljno iritira.

OK, ovo sad ocito ne valja pa probajte uvesti ta stroza i "pravovjerna" pravila. Onda ce biti bolje.
A koliko ce ucesnika biti i kojih, to cete brzo saznati...

Forum zavisi od onih koji pisu, a oni ce doci i pisati ako se na forumu budu osjecali, ajmo reci, ugodno.
To je slicno kaficu u koji ljudi vole zalaziti da sretnu prijatelje i ljude slicna interesa. A uvedi osornog gazdu i mrzovoljne konobare pa ces vidjeti prometa...   obrva

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2017 u 23:36
Originalno postano od strane člana: Dubs Dubs napisao:

Malo me strah pisati u ovoj temi

Ali zar nije najbolje pretpojacalo ono kojeg nema?

40 000 kn za komponentu koje ne bi trebalo ni biti u idealnom sistemu je.......bar meni, ludilo.

Radije traziti bolje pojacalo s dovoljno ulaza, zvalo se ono "power" ili "integrirano"

Nisam baš skužio što želiš reći.

I zašto bi te bilo strah pisati? Ili bilo kog drugog? Dok god se postavljaju suvisla, promišljena pitanja, iskazuju isto takvi stavovi, uopće ne vidim problem da u ovoj temi pišu i oni koji su tek ušli u svijet hifija.Bit ionako nije u tome da se ima što skuplji sistem, nego da se ima ispravan pristup.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2017 u 23:56
Originalno postano od strane člana: George George napisao:

...Pojačalo se nalazi u istom Selu gdje i Sten živi pa neka proba i nek se javi da vidi što to je.

Što se to bijeli u gori zelenoj? Jel je snijeg, il su labudovi? Da je snijeg već bi okopnio, da su labudovi već bi odletjeli... haha
 Je li (Kenwood ona neka starija pila, jel) na prodaju ili samo onako? Ako je samo onako, onda me ne bi zanimalo haha
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.lipanj.2017 u 23:59
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

... Jel prvo bitno kako zvuci ili koliko košta?
Ako ikada budeš imao svoju firmu, molim te, daj nekom drugom da ti radi u odjelu prodaje.
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.lipanj.2017 u 00:29

Originalno postano od strane člana: Dubs Dubs napisao:

Malo me strah pisati u ovoj temi

Ali zar nije najbolje pretpojacalo ono kojeg nema?

40 000 kn za komponentu koje ne bi trebalo ni biti u idealnom sistemu je.......bar meni, ludilo.

Radije traziti bolje pojacalo s dovoljno ulaza, zvalo se ono "power" ili "integrirano"

Nisam baš skužio što želiš reći.

I zašto bi te bilo strah pisati? Ili bilo kog drugog? Dok god se postavljaju suvisla, promišljena pitanja, iskazuju isto takvi stavovi, uopće ne vidim problem da u ovoj temi pišu i oni koji su tek ušli u svijet hifija.Bit ionako nije u tome da se ima što skuplji sistem, nego da se ima ispravan pristup.

Mislim kako ova dva citata puno govore o situaciji na forumu.
Stenov je naizgled logican i svakome normalnom i dobronamjernom u potpunosti prihvatljiv.
Medjutim, problem je sto cemo malo teze definirati 'ispravan' pristup...

Onda recimo imamo Dubsov post. Njegov stav ili vjerovanje se cesto citira i spominje, no postoje i druga razmisljanja, prilicno suprotna, pa covjek napise kako ga je 'strah'...
Osobno, po mom iskustvu, preamp je jako bitan, sto bolji (vjerojatno i nazalost i skuplji pritom)

Tako je u x drugih primjera, od kabela, do tvikova, pa na kraju cijene i diy varijante, svuda su suprostavljena misljenja tvrdo ukopana i forum odavno ne pruza nekakav izvor informacija vec je poligon za suprostavljanje ega...
Opet, osobno, cesto se i meni cini kako je sudjelovanje besmisleno...
Bilo bi mi drago kada bi bilo vise tolerancije i vise iskrenih pisanja zasnovanih na vlastitom iskustvu
isprobavanja razlicite opreme i sistema, umjesto nepromjenljivih 'istina' 
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.lipanj.2017 u 00:37

Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

... Jel prvo bitno kako zvuci ili koliko košta?
Ako ikada budeš imao svoju firmu, molim te, daj nekom drugom da ti radi u odjelu prodaje.
Bez brige, sve ide po zaslugama.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.lipanj.2017 u 00:41
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

...problem je sto cemo malo teze definirati 'ispravan' pristup...
Pristup koji udovoljava prijevodu riječi HIFI. No, svi znamo kako idu i završavaju te teme, pa nema smisla započinjati još jednu ovdje.
Na vrh
George View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj George Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.lipanj.2017 u 15:45

Je li (Kenwood ona neka starija pila, jel) na prodaju ili samo onako? Ako je samo onako, onda me ne bi zanimalo haha
[/QUOTE]

Da, naravno da je starija pila, tako sam i napisao. Moje nije na prodaju, dakle ne zanima te?
No, ljubazno te molim da odgovoriš zašto te taj/takav uređaj ne zanima? Kako znaš da to ne valja? 
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.lipanj.2017 u 23:03
 Tko je rekao da ne valja? Ne mogu reći ni da valja ni da ne valja, kad ga nisam slušao.
 A ne zanima me, jer nije na prodaju. Uzimam na slušanje samo ono što može odmah i ostati kod mene. Vrlo jednostavno, zapravo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Utjecaj različite duljine ka...
Forum: Retro audio