Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Multipak 2017

Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.lipanj.2017 u 16:55
Bum, buš, bu, bumo, bute, buju.
haha
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Robert_Ri View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Robert_Ri Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2017 u 15:07
Ni ja ni frend ne ponesoše cvike; tamni natpis, tamni logo ... Koji su to zvučnici?
 Btw. šteta što su bili u toj katastrofa sobi. Činili su se vrlo zanimljivima.

To su zvučnici Colibri labs Electrum, nova serija koja se izvozi u Ameriku. http://www.soundsofsilence.com/about-us/
Lp svima,
Robi

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2017 u 21:44
Originalno postano od strane člana: Robert_Ri Robert_Ri napisao:

To su zvučnici Colibri labs Electrum, nova serija koja se izvozi u Ameriku. http://www.soundsofsilence.com/about-us/
Lp svima,
Robi

Daj malo vise o tome? U kojim kolicinama se izvozi?

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.lipanj.2017 u 23:47
Originalno postano od strane člana: Robert_Ri Robert_Ri napisao:

...
To su zvučnici Colibri labs Electrum, nova serija koja se izvozi u Ameriku...
A ja ih mislio kupiti u HR. Onda ništa haha
Na vrh
Kabel View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.lipanj.2017 u 22:17
Sto je vama? Kakva su to pitanja i komentari???
Vi se intenzivno trudite da ljudima ogadite forum... O&O
Most Internet trolls are narcisstic, sadistic and psychopatic in nature.
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.lipanj.2017 u 23:04
Originalno postano od strane člana: Kabel Kabel napisao:

Sto je vama? Kakva su to pitanja i komentari???
Vi se intenzivno trudite da ljudima ogadite forum... O&O

Koja te pitanja konkretno smetaju?

Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2017 u 07:13
Kaj vas briga u kojim količinama se izvozi i zašto bi vam Robert to rekao? hm
Bilo bi sjajno da izvozi tisuće pari. Svima bi bilo bolje. Treba mu držat fige da se uspije probiti na tržištu.
    Moj HiFi
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2017 u 09:22
Originalno postano od strane člana: amigo amigo napisao:

Kaj vas briga u kojim količinama se izvozi i zašto bi vam Robert to rekao? hm
Bilo bi sjajno da izvozi tisuće pari. Svima bi bilo bolje. Treba mu držat fige da se uspije probiti na tržištu.

Amigo, nije me briga. Niti Robert mora reci, ali ja sam pitao jer je to na forumu objavljeno. Pitao sam malo vise informacija kad je covjek vec upucen u situaciju oko tih zvucnika.

Dakle, meni bi bilo drago da se to izvozi u Ameriku. "Izvozi" to je neka trajna radnja...
Jedini iz audio branse koji je izvozio u Ameriku u zadnjih 10 godina, koliko ja znam, bio je nas forumski kolega Harkonen, Drazen Markesic iz Bjelovara iz tvrtke HAD audio. Izvezao je odredjenu kolicinu svojih cjevnih pojacala u Ameriku. Nije toga bilo previse, ali ipak je bila neka kolicina. Nazalost, to se prekinulo iznenadnom smrcu naseg kolege. Amerikanac, njegov partner, uplatio je dva vijenca za njegov pogreb. Covjek je bio fer i postovao je svog poslovnog partnera s kojim je imao dobar odnos. Za neke druge izvoze hrvatske audio opreme u Ameriku ja ne znam.

A onda na forumu osvane informacija da Colibri Labs ima novu seriju zvucnika koja se izvozi u Ameriku. Poznajem gospodina Kraljica, koji je u biti Colibri Labs. Stanujemo na udaljensti manjoj od 10 km. Znali smo skupa ici na hi-fi sajmove u Ljubljanu i Zagreb. U njegovoj su se kuci prije nekoliko godina odrzavale vrlo posjecene hi-fi prezenzacije...

Znam da par tih zvucnika ima tezinu nesto preko 100 kg, i da upakirani par mora teziti bar 150 kg. A prevesti nesto od 150 kg do Amerke, pa puta vise komada, je prilicno skupo. Skupi su i zvucnici, ali opet... I koliki su kapaciteti Colibrija, koliko pari moze proizvesti mjesecno da bi mogao izvoziti? Eto to me zanimalo. Objavljeno je na forumu pa sam pitao malo vise informacija. Ne vidim u tome nista cudno.

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2017 u 10:02
Fakat, koje su to fore? Edison iskreno i radoznalo pita, bez primisli (znam čoeka), a Sten se duhovito našali. I eto. Moraš pisat elaborat da nisi mislio ništa loše. Koma.

Što se mene tiče, da bar 100 ljudi iz Hrvatske prodaje hifu po bijelom svijetu jer to ujedno znači da valja. A ne samo Slovenci i Srbi.

dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.lipanj.2017 u 11:07
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Fakat, koje su to fore? Edison iskreno i radoznalo pita, bez primisli (znam čoeka), a Sten se duhovito našali. I eto. Moraš pisat elaborat da nisi mislio ništa loše. Koma.

Što se mene tiče, da bar 100 ljudi iz Hrvatske prodaje hifu po bijelom svijetu jer to ujedno znači da valja. A ne samo Slovenci i Srbi.

Na ovom forumu se proizvođači redom loše provedu. Od Leđenca, Kabela, Škorjaneca... I uvijek na istu foru.

Znam da Edison nije zlonamjeran, ali mu je pitanje nepotrebno izletilo. Isto i Stenu šala. Da je bilo nastavljeno u tom tonu, ne bi dobro završilo.
    Moj HiFi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,226 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan draga nacijo...