Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Multipak 2017

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 13:05
Možda griješim, ali živim u uvjerenju da je kod Inteka svirao Nuprime sa ATC-om. Možda mrvicu lošiji doživljaj nego prošle godine, ali OK.
Kod dcs-a sam bio samo u petak i zvučalo mi je totalno raštimano. U subotu nisam niti ulazio. 
Obzirom na  višestruko nižu cijenu od većine izloženih, Ryan je bio pravo otkriće. Slična priča i sa Pier pojačalom kod Colibrija. Malac se nije sramio višestruko skupljeg okruženja.
DB audio sa Audiumima, u petak neka klasika bez basa, u subotu dobro. Malo sam subjektivan jer imam 5-icu doma, ali zvučnike bih vozio doma bez puno razmišljanja.
Teoharov, moćno pre glasno i rezolutno.
Kolege iz Srbije, prilično zvuka za ne toliko puno novaca. Ne odnosi se na prototip zvučnika.
Od skupljih, Focalove Sopre standardno odlične, no meni su bolje zvučale sa Sugdenom na premijeri nego sada sa MyIntoshom. Iako je svirala različita glazba pa to zapažanje treba uzeti sa rezervom.
Herbethi također vrlo dobri.
Nekako najduže sam ostao oba dana kod g. Kristijana. Odlična glazba, vrhunski sugovornik, a razgovor sa g. Marom iz Marohei Cables, neprocjenjivo.
Ako sam neke izostavio, nije namjerno, pišem po sjećanju.
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 13:53
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

ZlyM, u kojem vremenu i prostoru, tebi, termin referentno ima svoje značenje ili smisao?

Pa u vremenu od 1968 do danas.
Prostor je onaj na kojem sam bio, obitavao ili posjetio, generalno planet Zemlja.
I da ne bude zabune, taj sistem nije jedina referenca. Ima jedan i u prijatelja, hehe.

Editirao ZlyM - 13.lipanj.2017 u 13:58
Sonus Faber Toy Tower, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD, Musical Fidelity X-ray V3
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 14:16
Originalno postano od strane člana: ZlyM ZlyM napisao:

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Ajd da netko spomenu Marten, D'Agostino i dCS sobu. U paketu s onim simpa dečecom iz Engleske. Bio prika i nije se makao iz sobe. Veli, nakon toga, smiješno ti slušat sve ostalo jer djeluje poput sprdačine.

Pa nije smiješno, niti je sprdačina. Referentno da, ali smješno nikako. Audiofil će popratiti novosti i događanja u svim klasama i neće ismijavati stvari koje ne međusobno ne mogu poredititi. Netko će biti zadovoljan sa (naim + ryan), netko sa (franco serblin lignea + krell vanguard), a netko sa (marten + dan d'agostino + dcs), naravno u skladu sa svojim mogućnostima.
U pravu si, al to je Appyjev stil. Nije on htio popljuvati ostalo, nego uzdići dCS i D'Agostino (poradi Krella), a keramike mora istrpiti kad su dio priče. mig
    Moj HiFi
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 14:47
Ma kake sad keramike? Uopće nije bitno. To bi svirilo najbolje da zahaklaš na kartonaža zvučnike cijevnog radija iz 1967. Zašto? Zato jer je jednostavno najbolje i boljeg nema. Jesi konačno skužio kaj je najbolje?
haha
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Kabel View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 14:53
Kakvi su dojmovi sustava kojeg je predstavila ekipa iz Makedonije?
Most Internet trolls are narcisstic, sadistic and psychopatic in nature.
Na vrh
Kabel View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 15:09
Originalno postano od strane člana: midleage midleage napisao:

Možda griješim, ali živim u uvjerenju da je kod Inteka svirao Nuprime sa ATC-om. Možda mrvicu lošiji doživljaj nego prošle godine, ali OK.
Kod dcs-a sam bio samo u petak i zvučalo mi je totalno raštimano. U subotu nisam niti ulazio. 
Obzirom na  višestruko nižu cijenu od većine izloženih, Ryan je bio pravo otkriće. Slična priča i sa Pier pojačalom kod Colibrija. Malac se nije sramio višestruko skupljeg okruženja.
DB audio sa Audiumima, u petak neka klasika bez basa, u subotu dobro. Malo sam subjektivan jer imam 5-icu doma, ali zvučnike bih vozio doma bez puno razmišljanja.
Teoharov, moćno pre glasno i rezolutno.
Kolege iz Srbije, prilično zvuka za ne toliko puno novaca. Ne odnosi se na prototip zvučnika.
Od skupljih, Focalove Sopre standardno odlične, no meni su bolje zvučale sa Sugdenom na premijeri nego sada sa MyIntoshom. Iako je svirala različita glazba pa to zapažanje treba uzeti sa rezervom.
Herbethi također vrlo dobri.
Nekako najduže sam ostao oba dana kod g. Kristijana. Odlična glazba, vrhunski sugovornik, a razgovor sa g. Marom iz Marohei Cables, neprocjenjivo.
Ako sam neke izostavio, nije namjerno, pišem po sjećanju.

Vrlo specifičan sustav! Odlična, usudio bih se kazati rijetko viđena mikrodinamika,fenomenalan timbar i briljantna sredina ali vrlo ograničen po pitanju glasnoće i basa ispod 35hz. Pojačalo Ubiqu,3u1 Dac-pred-izlaz. MSB DAC, Duelund kondenzatori za dac,preamp i izlaz, predpojacalo i izlaz potpuno odvojeni ( izvama se spajaju rca kablićima). Sva ožičenja u svim uređajima Marohei. Napajanje 3kw po kanalu, 300w/8ohm , 600w/4ohm... prototip servera također Ubiq,uskoro ide u serijsku proizvodnju...
A što se tiče priče sa mnom, ja sam totalno neozbiljan, i uglavnom širim dezinformačije
Hvala svima na posjeti!!!!
Most Internet trolls are narcisstic, sadistic and psychopatic in nature.
Na vrh
admin View Drop Down
Admin Group
Admin Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj admin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 19:13
Poneku fotku sa Multipaka možete naći OVDJE
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 20:45

Ma kake sad keramike? Uopće nije bitno. To bi svirilo najbolje da zahaklaš na kartonaža zvučnike cijevnog radija iz 1967. Zašto? Zato jer je jednostavno najbolje i boljeg nema. Jesi konačno skužio kaj je najbolje?
haha
Mislim da si konačno skužio kaj mogu keramike, još s dijamantom gore. To ti je kraj sveta, da su spijili ajfon, to bi najbolje sviralo.
    Moj HiFi
Na vrh
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 20:59

haha
Da, zatim bih ja mogao si reći : "To bi svirilo najbolje da zahaklaš na te zvučnike i  cijevni radijo iz 1967. Jesi konačno skužio kaj je najbolje?", ali nisam.

Naj se zaletavat Api, boljeg uvijek ima, samo što ti to još nisi čuo.  A evo i smajlić iz kurtoazije haha
prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.lipanj.2017 u 21:46
Originalno postano od strane člana: tatamata tatamata napisao:

haha
Da, zatim bih ja mogao si reći : "To bi svirilo najbolje da zahaklaš na te zvučnike i  cijevni radijo iz 1967. Jesi konačno skužio kaj je najbolje?", ali nisam.

Naj se zaletavat Api, boljeg uvijek ima, samo što ti to još nisi čuo.  A evo i smajlić iz kurtoazije haha
Kaj se brineš, već su Sonusi spakirani za Pakrac. 😉
    Moj HiFi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam