Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Krell s300i

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 30>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 17:26
Musical fidelity 3.2 prodan, sutra ću iči vidjeti za primare i30.

Može neki prijedlog koja bi to bila pojačala?
Na vrh
jerga View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj jerga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 17:44
Razmisli o Onix OA30 mk2 što lik prodaje na njuškalu. Za Proac sa 91db ima snage i više nego dovoljno. Jest da je to dosta daleko od onoga što si u početku gledao ali to je i sasvim drukčije pojačalo od krella što za tvoje zvučnike je možda plus. Za 2500 kn koliko lik traži možeš i riskirati, izgubit ne možeš puno ili ništa. Dobivaš Full British sound.

Editirao jerga - 18.rujan.2017 u 17:47
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 17:48
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Musical fidelity 3.2 prodan...
Zbog toga možeš biti samo sretan.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 18:46
Imao sam davno Onix oa 31L mk2 sa rogers studio 5, to je bilo dobro pojačalo i dobar sistem, ne znam zašto sam to uopće išao prodavat. poslje njega sam kupio quad77 sa spica tc 60 koji mi je lošije svirao.
Sa onixom ne bi ništa napravio, takvo pojačalo imam doma tj slično, trebao bi bar 80-100w ili više.
Ne znam koliko ovim zvučnicima padne impedancija ali bolja kontrola bi sasvim sigurno dobro došla.
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 21:18
Uf...Spica TC-60. Legenda. Imao ga dva puta i dva puta prodao ...trupac...hahaJedan od nekoliko standmounta koji su me u karijeri (koja je duga) izuli iz cipela. Definitivno dvorana slavnih: Spica TC-60, AE1, Rogers LS3/5A, Harberth 7 ESR,
Nešto u matchu s Quadom nije definitivno štimalo.

Editirao soundnewsdino - 18.rujan.2017 u 21:19
Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 21:50
Ne znam za nove generacije ProAca ali starije response serije su radile odlicno sa Accuphase amplifikacijom . Te serije nisu zahtjevne za tjeranje jer rijetko padaju ispod 6 ohma i keivulja faze je povoljna tako da su ih uspjesno tjerala i Accuphaseova integrirana pojacala.

Ja bi potrazio modele 211 i 212 koji u second handu i nisu tako skupi a mogli bi biti zahvalni za taj zvucnik
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 21:52
Quad mi je bio interesantan radi daljinskog iako se na kraju taj daljinski pokvario,  ( to je bila u stvari kao neka konzola), možda bi spice bolje radile sa onixom.
To su bile 90-te godine, nije bilo baš mogućnosti nošenja doma, probavanja i tak kao što je to danas.

Idem sutra vidjet taj primare, pa ako ni to ne bude kako treba onda ću uzet onaj uradak iz splita jer sam jučer za bratića naručio njegov dac i koliko sam pričao sa njim to bi moglo bit ok a i može ga dat na probu.
Krell će na probu ako mi uskoro odblokiraju Ledo
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 23:16
Taj Botićev amp je odličan. Isti takav model s manje dodataka je čulo dosta audiofila s foruma i izrazito pohvalno se izrazilo. Tatamata je i napisao kraći osvrt u jednoj od tema na forumu. 
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.rujan.2017 u 23:28
može neki link?
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.rujan.2017 u 06:56
Nije li tatamata napravio osvrt za kopiju Pass Aleph 5 kojeg mu je Botić morao dovršiti?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 30>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Prostorna akustika
Apparatus Room
Forum: Prostorna akustika