Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Utjecaj gašenja pojačala direktno na utičnici

Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Kale.v.2.0 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.rujan.2017 u 19:02
U stara dobra vremena, tajmer je mogao ukljuciti hifu da snima, da svira... da budi...
Moj Akai GX635 mrcina od trakasa ima soft touch tipke, ali ima na daljinskom (naravno zicani, nije IR obrva ) ima mod da blokiram tipke npr. PLAY i kada ga tajmer ukljuci on ide odma u PLAY mode... eh to su vremena kada su uredjaji ili radili ili su total bili OFF... a ne danas daj visoki stand by, daj mali stand by... pisicu-kakicu haha

Editirao Kale.v.2.0 - 20.rujan.2017 u 19:13
Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.rujan.2017 u 19:14
U stara dobra vremena si navečer stavio neku singlicu na ovaj hi-end uređaj, postavio iglu na početak, u utičnicu stavio tajmer s nekakvim pinovima koje se ubode na vrijeme koje hoćeš (bila su dva kruga s rupicama za sate i minute) i ujutro se budio na vrijeme.

Creek Evo 50A/Audiolab M-DAC+(Cardas Golden Presence XLR)/Marantz SA8003(Atlas Hyper coax)/Pioneer N-50(Chord Clearway coax)/Focal Aria 906(Kimber 8TC)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.rujan.2017 u 19:42
Originalno postano od strane člana: Kale.v.2.0 Kale.v.2.0 napisao:

...eh to su vremena kada su uredjaji ili radili ili su total bili OFF... a ne danas daj visoki stand by, daj mali stand by... pisicu-kakicu haha
Kaliniću, nikad audiofila otebe, Mk XVIXXXXX.
haha
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Kale.v.2.0 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.rujan.2017 u 20:07
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

haha

Ajme meni… niti malo nisi taktican glup …  tako mi kazati… ovako javno… i to na AUDIOFILSKOM forumu placo … iden  upaliti Zamzui … da dodjen sebi.
BTW, svaki put mi nabaci sirok osmjeh kad ga upalin, samo cujen click-click-click u sekundu ipo,  tri releja se aktiviraju, ko relejna telefonska centrala… i onda sound…  e to su gusti smijeh

Editirao Kale.v.2.0 - 20.rujan.2017 u 20:08
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2017 u 06:48
Originalno postano od strane člana: Kale.v.2.0 Kale.v.2.0 napisao:

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

haha

Ajme meni… niti malo nisi taktican glup …  tako mi kazati… ovako javno… i to na AUDIOFILSKOM forumu placo … iden  upaliti Zamzui … da dodjen sebi.
BTW, svaki put mi nabaci sirok osmjeh kad ga upalin, samo cujen click-click-click u sekundu ipo,  tri releja se aktiviraju, ko relejna telefonska centrala… i onda sound…  e to su gusti smijeh

Pa da, omladina nemre shfatit koji su to bili gusti! da
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
TomC View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj TomC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2017 u 10:22
Evo samo kratki rezime vezan za moju budilicu...pojačalo bu bilo Always on...(eto čovjek svaki dan nešto novo i dobro nauči) ....a tuner i plejer (jučer provjereno CD starta s naponom)..na timer...pa bumo vidli...obzirom da postoji kabel za uvezivanje sustava preko jednog daljinca ostaje konfor upravljanja....

a kak je i timer neki digitalac...imam čak opciju da posebno programiram tjedan i weekend...;-) skoro kao poštena budilica ;-))..

Jedino što me muči što ne svijetli u mraku...
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2017 u 10:54
Spoji još noćnu lampu (nikako dnevnu) na timer pa će ti i svijetlit.
haha

dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2017 u 11:46
I mlinac za kavu po mogucnosti, naravno pun zrna kafe.
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2017 u 12:04
Ono što sam pisao za automatiku pametne kuće nije bilo za čupanje napajanja nego IR komande.
Znači uređaj ide u stand by.

Sve se može automatizirati. I timeri i preko weba.

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.rujan.2017 u 12:20
Inače, nikad nisam kužio ljude koji se bude glazbom. Mene to samo može dodatno uspavati. Budi me mob s ring tonom bitke za Staljingrad i to iz druge sobe. Nije fora da mi je pri ruci pa da ga mogu pridavit. Toliko je nesnosno da moraš ustati i ugasiti prokletu stvar. Kod mene jedino tako. A draga ne čuje ni to. Ne miče se još 20 minuta dok je ja osobno ne cimnem i to raznim psinama i nepodopštinama. Svašta joj radim, uopće nije za javnost i tako svakog jutra u pola sedam. Dakle, koja crna glazba na tajmer, yebote?
haha
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Dodatni pribor
Kriogenizacija lampi i ostal...
Forum: Audio komponente