Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Nostalgija

Odgovori Odgovori Stranica  123 21>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nostalgija
    Objavljeno: 05.prosinac.2017 u 22:52
Pokrećem novu temu gdje mi nešto vremešniji možemo u miru kukati nad neumitno minulim vremenima. Klinci nisu hodali s ajfonom u shupku, paradajz je imao okus i miris kao paradajz, a ne kao mulj i blato s Galapagosa, više-manje se znalo tko je muško, a tko žensko i tko koga j..., neusporedivo teže se dolazilo do glazbe i znali smo je cijeniti. Ooo, itekako smo znali. Ovo je jedan od prvih albuma koje sam imao u životu.

Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 07:02
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Pokrećem novu temu gdje mi nešto vremešniji možemo u miru kukati nad neumitno minulim vremenima. Klinci nisu hodali s ajfonom u shupku, paradajz je imao okus i miris kao paradajz, a ne kao mulj i blato s Galapagosa, više-manje se znalo tko je muško, a tko žensko i tko koga j..., neusporedivo teže se dolazilo do glazbe i znali smo je cijeniti. Ooo, itekako smo znali. Ovo je jedan od prvih albuma koje sam imao u životu.

Svaka ti je na mjestuRespect
Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 09:23
Štošta je otišlo u kitu odonda...no umjetnost se preselila na youtube, i dalje je tu. Neće ti je više radio ni tv servirati, moraš je potražiti sam. Sve drugo je pitanje (ne)konzervativnosti.
Na vrh
Carlito View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Carlito Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 11:05
Sav respekt starijima iz vremena kad se borilo za svaku ploču ili notu. Koristeći Vašu "paradajz" analogiju, paradoks cijele priče leži u činjenici da sad kada je svaki ton dostupan svima u više verzija glazba nikad nije bila lošija.
Jedino što ostaje su bezvremenski uradci kao Vaš prvi album.
Primare A30.2&PRE30, Sumić, McIntosh D150, CA 840C, Golden Ear Triton five
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 12:15
Lijepa vremena  Grge Zlatopera  i Luksemburga ako su to propagacije dozvoljavale  , druženje s  ekipom  iz susjedstva i peglanjem beskonačno par vynila koje je neki  tatek dofural iz deuchlanda svom sineku  za urlab . Tog danas  nema  pa se svodi na druženje  s kantom pod stolom tipkovnicom  i monitorom  a glazba , e tu ima svakakvog smeća  . Nažalost možemo se samo podsjećati na lijepe dane kad su  čokolade bile praznik za oči  .
zden

Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 12:31
Koliko se sjećam prvi komad dostupan u ono vrijeme u našim dućanima 
jedino se ne sjećam koliko sam dao za njega 
zden

Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 12:55
Dečki, vidim tuče vas nostalgija. Ostarilo se malo, a i ovo predbožićno vrijeme budi emocije.
Samo izjave tipa "prije je bilo sve bolje", objesite mačku o rep. Jedino što je prije 30-40 godina bilo bolje, je da smo bili mladi. Ništa više.
Loše muzike je bilo oduvijek.

Carlito: dobar post.
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 13:33
Ne pada mi na pamet govoriti da je prije bilo bolje jer nije. Danas neusporedivo kvalitenije i udobnije živim. Niti me pere nostalgija za Jugom, a još manje za socijalizmom. God forbid. Govorio sam o glazbi prije svega.
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 13:38
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Dečki, vidim tuče vas nostalgija. Ostarilo se malo, a i ovo predbožićno vrijeme budi emocije.
Samo izjave tipa "prije je bilo sve bolje", objesite mačku o rep. Jedino što je prije 30-40 godina bilo bolje, je da smo bili mladi. Ništa više.
Loše muzike je bilo oduvijek.

Carlito: dobar post.

Ne vidim nigdje da je netko napisao  "prije je bilo sve bolje",  tema je  nostalgija  pa u tom pravcu idu komentari i sjećanja na  dane mladost i događaje  uz iste . Ljudi su se više družili  o glazbi na  čagama da i ne pišem . Bio je čist  zrak manje boleština etc . Ovo  danas je čista ludnica po svim  pitanjima života . obrva
zden

Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2017 u 13:39
A onda dobro :)
Peace drugar.
Dobre muzke ima i danas.
đez je limunada

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 21>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS