Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

KLUB 26.05. 2018 Unison&Opera

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
butros gali View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

friški plesnivec

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj butros gali Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 09:37
Jednostavno,  lako vidljiv zamor materijala uzrokovan protekom godina kod poslikanih u Dubravi.        
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 09:54
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Vidim klub bez novih lica, klub u koji osnivači više ne dolaze te klub koji više nema online vidljivost ni približno kao nekad. Znači nema ni relevantnosti...
I onda pitam gdje je krenulo po zlu?

Pa rekao sam... ima online vidljivost na facebook.-u, kako se promijenio klub tako se i promijenio svijet društvenih mreža od 2005 na ovamo, no što se svi još držite k´o pijani plota ovog foruma (iz navike). 
Ne znam u što ćete gledati kad netko ne obnovi hosting. Onda automatski više ni kluba neće biti. haha

Ima i novih lica, čak i nekoliko novih članova. 

Editirao Kalle242 - 04.lipanj.2018 u 09:56
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 10:09
Aj dobro da si me upozorio na facebook... Proučit ću o čemu se radi...
Drago mi je da je u klubu sve ok...

Editirao soundnewsdino - 04.lipanj.2018 u 10:09
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 10:22
Originalno postano od strane člana: butros gali butros gali napisao:

Jednostavno,  lako vidljiv zamor materijala uzrokovan protekom godina kod poslikanih u Dubravi.

Nisam nikad bio dio kluba, no glasine vele da nije samo u pitanju zamor materijala...
Na vrh
Doomsday View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
link master

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (2) Pohvala (2)   Citiraj Doomsday Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 10:38
Sorry, ali ne mogu izdržat...

Nisam kontra napretka, koristim se svime i svačime oduvik, ali moram nešto reć...

Čuvajte forume, ne dajte da ih ovo zlo od facebook.-a potpno istisne...

Ka šta su tigrasti komarci istisli ove naše domaće...

Je da grizu i danju i noću, a ne samo noću...

Ali, nisu zato i bolji...

Yebo fejsbuk...

Daga yebo...

Bijesan
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA...
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 11:09
Slažem se s doomsdayem.
Treba pokušati spasiti ovaj forum, te ga tehnički malo unaprijediti.
Ne znam u čemu je točno stvar, ali izgleda da se Žacu više neda oko toga petljati, što me i ne čudi.
Koliko treba novaca godišnje za servere? Mislim da bi 100 članova foruma moglo to izfinancirati bez problema. I treba nam nekoliko moderatora. Dobrovoljci?
đez je limunada

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 13:15
Mislim da su troškovi toliko minorni da bi i desetak članova to isfinanciralo bez da trepne.
Ali ako se Žacu ne da više truditi oko foruma, nadam se da će biti fer pa prenijeti domenu na nekog kome se da održati ga na životu. Jer eventualno gašenje bilo bi prevelika šteta...ako ne zbog sadašnjosti, a ono barem zbog bogate arhive vrlo, vrlo korisnih informacija za svakog novog (pa i starog) namjernika.
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.lipanj.2018 u 14:03
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

Originalno postano od strane člana: butros gali butros gali napisao:

Nisam nikad bio dio kluba, no glasine vele da nije samo u pitanju zamor materijala...

Evo ih još, ovaj iznad je nekad možda prije i došao (jednom) u doba vladavine Zorana Milanovića prvog haha ovaj ispod nikad nije bio, a sve znaju. Zemljo otvori se. haha
Klub je oduvijek bio otvoren za sve, eto i ja sam došao "kao mulac" 2006. i nakačio se, prvo sam samo čitao forum. Htio sam unaprijediti vlastiti hifi, čuti štošta drugoga i nešto naučiti u praksi.

No forum kao takav je pao zadnjih godina sam po sebi, a klub je promijenio ime i preselio se na FB. Možda ima manje komentara, odnosno medij je drugačiji, no preko tog alata je "reach" puno veći, (pričamo o tisućama ljudi), pa shodno tome se i pojavi ekipe, često dođe dosta ljudi koje uopće ne znam no zainteresirani su.. 

Ovdje se sve svelo čini mi se na istih 15-20 ljudi koji prate forum iz navike kao i ja... uostalom i za sam da se priča održi što se foruma tiče jer je tu već tradicija u pitanju.

Živi bili i dođite u klub... sve znate gdje je i kad. Najavi se na vrijeme... naravno i na forumu, dok ga ima. mig

Editirao Kalle242 - 04.lipanj.2018 u 14:27
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.lipanj.2018 u 02:03
osobno nemam fejs, niti ću ga ikada imati jer sam jednostavno protiv te prostitucije privatnosti.

ali da li ijedan taj kumulativni "lajk" za svaku sliku može zamijeniti kada dobiješ iznenadni poziv za rođendan od vesele old-skul ekipe koja te se sjeti nakon xy godina čisto zato jer smo jednom davno rasturali po forumu... bilo loše, bilo dobro, ali uvijek prokleto zabavno.

neka većeg dohvata ljudi preko popularnijih medija, ali za nas eto 15-20 kako priča kalle, u današnje doba, mislim da se isplati održati živim bikoz u mojim očima kvantiteta uvijek < kvaliteta, ali to bi jango bolje objasnio svakako
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.lipanj.2018 u 09:40
Jasno, FB možeš customizirati, u biti koliko "hraniš svinju", toliko se o tebi zna... ako to želiš.
Možeš također staviti nick od dvije riječi, ne mora biti ime i prezime. Također možeš u postavkama odrediti da nitko ni ne vidi što radiš ili "lajkaš" whatever.

Uglavnom ga koristim za evente/koncerte, feed dolazi sam, pa štrihiram što me interesira, što ne, za vijesti vezane uz glazbu, ima pak i gomila audio podgrupa itd itd.

Netko kelji slike djece i kućnih ljubimaca, pa gdje je bio, gdje je jeo grah, gumene bombone, skakao sa mosta, pa viđ´ mene u Parizu, pa u Bačkoj Palanci itd. pa cijela ta narcisoidna kultura "selfija" koja je danas popularna. 
Netko pak koristi platformu za "ganjanje žena" haha ima nas svakakvih, a vremena su takva kakva su. Realno ljudi troše po meni danas previše vremena na Zuckerbergovoj tvorevini no sami su si krivi. Lik nije ni sam bio svjestan kakvog je monstruma napravio. 
Gore je ipak milijarda ljudi (valjda), pa svatko ima svoje

Istina, zapostavili smo forum, budemo se ubuduće malo oko toga aktivirali. 

Puse svima i nemojte jambrati kak´ ne valja i kak´ je prije bilo bolje, nego dođite do kluba kad bude nešto bilo, ima dosta stare jezgre... nešto novih. :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audiofil.net klub
KLUB 10.11.2018 Monitor Audi...
Forum: Audio komponente