Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Multimedia Hifi Show 2018 Ljubljana

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 12:41
Ja sam ove godine prekršio dugogodišnji zavjet nepohođenja audio vašara (gade mi se) i odšlajsao se do Multipaka u Pakracu po kataklizmičkoj žegi i besprimjernom dunstu od nevremena. Razlog je bio samo jedan: Sonus faber Aida MkII, a što li drugoga do li zvučnjak? Poželjeh čuti kako radi jedan od najboljih na svijetu (svakako najljepši) u ogromnoj sobi i okružen yebenom opremom (suma sumarum oko 2 do 3 milijuna ćuna hardveraja ritejl usobi odokativno) i... čuo sam. Nitko me nije tjerao raditi to samome sebi. Ukratko, trebalo mi je nekoliko dana da mi kućna linija opet prosvira dobro. Sva sreća da je čovjek toliko adaptibilno biće s kratkim (selektivnim) pamćenjem i to prema potrebi.
haha

Editirao Apparatus - 28.rujan.2018 u 12:43
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 12:45
Kaj nije najbolji onaj SF "The sonus faber"?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 12:51
Na ovo bi otišo s guštom, to me oduvijek zanimalo poslusati.

RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
bibo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bibo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 14:35
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Na ovo bi otišo s guštom, to me oduvijek zanimalo poslusati.

Imao sam priliku slusati Infinity Reference Standard, recimo pa pretecu ovog sto si naveo... tesko je to izbiti iz glave.    dipol, ribon, & line array u punom sjaju... mogu samo zamisliti kako ovo gore radi......

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 14:52
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Kaj nije najbolji onaj SF "The sonus faber"?
Taj je najskuplji. Još ga zovu Feniks (Fenice), ali govorka se da Aida radi bolje. Ne bih znao.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 14:56
Kako radi onaj Genesis? Nemam pojma, ali vrlo vjerojatno do ibera i do yaya. Kad čuješ do yaya, prođe te volja o svojem sustavu misliti bajke i basne, a pogotovo ti se ne da čitati kako ekipa naklapa o konfekciji u kontekstu sjajnog, izvrsnog i odličnog. Hvata te smijeh.
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 17:00
Ja držim da bi se svi mi u biznisu i svi zaiteresirani trebali barem jednom godišnje naći na jednom mjestu. To stvarno nije neki napor ako te tema zanima...

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 17:44
Dobro si reko. Vi u biznisu koji morate, oćete-nećete i oni zainteresirani kojima jer su takvi sigurno nije neki napor. 
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 17:54
Ko hoce, ima volje, vremena i volje, bu došel naravno.  I to bi bilo to.

Kaj se tice velebnih sustava, ni jedan ionak nemre ko u zivo i uvijek se cuje da je to reprodukcija, naravno i zbog produkcije, tak da me ništ nemre toliko oboriti da bi se smijal onom doma. 

Zašto uopce živjet u opčinjenosti reprodukcijom i kajaznam plakat jer nemam ogromnu sobu sa ogromnim zvučnicima, realno sve je to tu negdje nakon neke razine, možda skejlano u nekoj velicini zvucnog polja i u okvirima prostora gdje se desava. Neutrala je neutrala, a koliko stignem slusati, i ovo je predobro.
Na vrh
hudo View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.rujan.2018 u 17:57
Kako se PS Audio sef kune da je IRS V jedan od najboljih zvucnika na svijetu, i trenutno pripremaju svoj prvi PSA zvucnik (3 komada / velicine) koji bi trebali biti idejni nasljednici Arnie Nudellovih IRSa sa par zanimljivih tehnoloskih dzidza (DSP servo bas, line array ribona, ...), zivo me zanima dali ce audio svijet pasti na dupe
"Vodič kaže da ne postoji vještina letenja - rekao je Ford - ili točnije rečeno, štos je u tome da naučiš kako da se baciš na zemlju i promašiš"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Elementi skretnice
Forum: Audiofil.net klub