Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pojačalo - Entry level za napredne

Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Šokrat View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Šokrat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.siječanj.2019 u 00:20
Ako pažljivije pročitate moj sramežljivi gornji post lako ćete doći do zaključka da me svrab pomalo napustio, tj. da je period javne nabave uspješno zaključen nabavkom engleskog Baraka i da sad kano kokoš sjedim na jajima. Načelno govoreći, da bi mi smrdio Gold Reference - ne bi, ali kako više ne gori pod noktima, nema više one nasušne potrebe za promptnom akvizicijom. :-) Kad se ista javi, sigurno ću cendrati. :-)
Écoute les orgues, Elles jouent pour toi, Il est terrible cet air-là , J'espère que tu aimes, C'est assez beau non? C'est le requiem pour un con
Na vrh
cijevko View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cijevko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.siječanj.2019 u 00:54
To tako dođe na mahove pa te primi tri dana pa onda misliš što će mi sve ovo i tako u krug proteza.
Bolje da te pustilo nego recimo ko j imaš hrpu opreme a nosiš podrapane hlače i rupu na tenisicama od ko zna kad.

Na vrh
Šokrat View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Šokrat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.siječanj.2019 u 02:41
Originalno postano od strane člana: cijevko cijevko napisao:

To tako dođe na mahove pa te primi tri dana pa onda misliš što će mi sve ovo i tako u krug proteza.
Bolje da te pustilo nego recimo ko j imaš hrpu opreme a nosiš podrapane hlače i rupu na tenisicama od ko zna kad.

Ma, uopće ne ulazim u kvalitativne ocjene šta je bolje, a što je gore. Jal je snijeg, jal su labudovi.protezaNekad je veća erotika oprema, nekad cipele bez rupe, kako bi rekli ono u Alan Fordu, kad Alan upadne na neku bogatašku zabavu na jahti i sretne komada; "Ja sam Kitty i jedan dan jedem kavijar, a drugi i mortadelu; ja sam Alan i jedan dan jedem, a drugi i možda ne". :-)

Pojačalo mi je bilo potrebno jer je staro kihnulo, odnosno bliže istini, totalno mi je dosadilo i više se nisam imao volje baviti njime, pa je "kihnuće" posložilo kao opravdanje za novo. :-) Novi zvučnici bi trebali, svakako, da li ću ih kupiti - hoću, no nemam više onaj osjećaj gorenja pod noktima. A to da sam se već x puta tukao po glavi što nisam kupio na vrijeme neki Yamaha all-in-one i gotovo - svakako.
Écoute les orgues, Elles jouent pour toi, Il est terrible cet air-là , J'espère que tu aimes, C'est assez beau non? C'est le requiem pour un con
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Parasound Halo A21 izlaz
Forum: Audio komponente