Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pojačalo - Entry level za napredne

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 08:23
Pa mogo si napisat, kaj si nabavio? zlatni_zub
Na vrh
cijevko View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cijevko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 09:29
Kolika će biti financijska konstrukcija?

Na vrh
Šokrat View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Šokrat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 12:41
Na kraju je izbor pao na Roksan Kandy K2 BT koji je, rekao bih, zadovoljio omjer uloženo-dobiveno. Sad je faza procjene i dumanja kako to ide uopće s postojećim zvučnicima, a generalna ideja je gledati gabaritnije bookshelfove. No o tom po tom, nije o glavu trenutno. Panika je bila kad nije sviralo pa je gorilo pod noktima. :-) :-) Čaršija kaže da bi trebalo krenuti od nekog Monitor Audija (npr. silver) pa dalje.
Écoute les orgues, Elles jouent pour toi, Il est terrible cet air-là , J'espère que tu aimes, C'est assez beau non? C'est le requiem pour un con
Na vrh
Krešica View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Krešica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 12:46
Prodaju se jedni Monitor audio Gold reference 60 na fejsu, pital sam za cijenu, pa ak te zanima, bum vas spojil.

Na vrh
cijevko View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cijevko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 13:00
Zašto ne krenut od gold?
Imao sam model gold reference 20 i to je stvarno odličan zvučnik pogotovo jer sam ga rabljenog platio 5000kn, ovo novo što sam čuo je sve nešto ljepo upakirano ali nije klasa prijašnjih modela. Ima takvih firmi hrpu čija je cijena otišla u nebo a zvuk je postao bezvezan, naporan i sl.
Sa većinom tih novih uređaja najviše dobiješ laka, dizajna i plastike a najmanje zvuka.
Imaš jedne Audio epilog cocoe2 na njuškalu i tu nećeš promašit sigurno.

Prije par dana sam kupio za drugi sistem PSB platinum M2 (malo stariji model i malo gabaritniji bookshelf) i stvarno je odličan zvučnik a firma danas proizvodi plastikanere samostojeće od 15 kila.

Da se naći odličnih zvučnika samo bez da doneseš doma na probu nemoj kupovat jer sve kreće od sobe.

Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 14:51
Ja isto glasam za GR60! 
Stari Monitor Audio je vrhunski "value for money", pogotovo ove više serije.

Editirao Kalle242 - 02.siječanj.2019 u 14:54
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 15:13
A s druge strane, ko će probavat floorstandere...šta se prodavači zezaju s time=

Ja ko prodavatelj prek njuškala se prvi ne bi zezao davat u probu gromade. Kupi il nemoj, ak kupiš vidiš dal ti paše il ne, ak ne prodaj dalje.
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 15:43
Istina, no ako se ima veća soba, veće je uglavnom bolje... čast izuzecima, a i uglavnom kvalitetniji mali zvučnici koji u nekim parametrima skoro mogu biti al pari većima ne koštaju malo.
Na vrh
cijevko View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cijevko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 16:14
Reference je odlicna serija i meni osobno bolje i prirodnije zvuci mego kasnija signature. Zao mi je sto nisam cuo studio 20s koji se da naci vami za oko 1200e, nekada je kostao prek 4000usd sto bi danas bilo 50000 kuna valjda.

Koliko se cijeni taj gr60? Moze link?
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2019 u 18:46
Ima tu negdje po Njuškalu odličan floorstander za pre pristojne novce-Avalon Symbol. Jedno od mogućih rješenja.

Editirao zuti mrav - 02.siječanj.2019 u 18:46
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Odabir entry level HI FI sus...