Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

internet radio flac lista

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zole View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zole Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.ožujak.2019 u 08:04
A šta je sa dezzer hi fi je li itko probao?
Muzika prije svega.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.ožujak.2019 u 13:54
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Zato sam vratio lepo solidno FM tunerće u sistem.
Trebo si ti sebi za naveke ostavit onog Sasuija TU-919 kojeg si kupio za kikiriki i pokazivao mi ga u bircu na Jarunu. A još bio i u mintu.
Imam krasnu Yamahu T-7, elegantan analogni(5 gang) slim tuner(prema Sansui glonđi), prilicne kilaže, dubine kucista, odlicnog zvuka, ima cool fičr s memoriranim stanicama, motor pomice skalu na frekvu željene stanice, yebenica, nema čipsona u audio sekciji.

A gle, da sam hrcak ili neki Sansui fan, nisam, i TU-919 i AU-919 kako došli tako ošli.  Nije mi žao.

Editirao Gašo - 30.ožujak.2019 u 14:15
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.ožujak.2019 u 15:07
Imao sam i ja barem 10 tunera od kojih i nekoliko vrhunskih. Imao sam i svoj životni fetiš Marantz 2130. Prvo sam ga 10 godina tražio, a onda za 10 godina imetka izgustirao i zamijenio. Više ni ne znam za što je otišao pod račun. Imao sam i dva Magnum Dynalab zmaja i nikad mi ništa nije radilo tako dobro. Sjajno zvuče, nije samo marketing. Nevjerojatno je kao FM može kvalitetno zvučati. Naravno, kad stanica emitira kako spada (raritet pojava) uz dovoljno jak signal i kad imaš čime to ekstrahirati. Koji put sam blejao u čudu kako dobar zvuk.

Budući je kod većine nas vintage boljka poput herpesa (smiri se dugo pa ga evo opet), sad nešto brijem na Marantz risiver koji mi je isto fetiš još kad sam kao adolescent listao Playboy i ostao prikovan reklamom. Ta mi slika do dan danas ne izlazi iz tikve. Pa sam ih restorirao i uvijek se zaljubio u svakoga i bilo mi žao kad sam ga morao vratiti. Prvi i jedini kandidat za herpes terapiju je ovaj. Pitanje je samo vremana t.j. dok ne naleti.
smijeh
Na vrh
djigibao View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj djigibao Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.ožujak.2019 u 15:31
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.ožujak.2019 u 15:52
Hvala, ali davno viđeno. I ne hvala. Za te pare mi ga neće uvalit. Možda i samo eventualno da ima original drvenu kutiju i to u savršenom stanju. A i onda mu ne bi dao više od 4 soma ni u kravskom ludilu. I rifrešan u servisu u Dojču, moš mislit. Nagledao sam se toga. Baja zamijeni 3 i pol elkosa i gotovo, drugo ne treba. I ta glupa LED rasvjeta. Nikad nisam kužio smisao toga osim što uređaj više ne izgleda kako treba. Valjda te genijalce yebe jer žaruljica oće riknut nakon 20-30 godina. Na Ebay-u set komplet lampica za 10 baksa. Sama pamet. Pa onda tip u oglasu daje slike koliko to košta po svijetu. Idi onda u svijet pa prodaj, Ovdje ćeš ga za traženu cijenu prodati nikad.
Na vrh
zole View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zole Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.kolovoz.2019 u 13:16
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

The Jazzgroove kojeg slušam (oba kanala East i West) od jutra do sutra koliko sam prije gledao nije lossless nego neki najbolji mogući, a da baš nije. Ne da mi se sad gledat. Međutoa, DAC pokazuje 16/44.1, a zvuk je dobar za popizdit. Slobodno se uvjerite. I izbor glazbe je sjajan, laid-back jazz kojeg može slušati i moja baba. Nema ni reklamčuga jer se financiraju donacijama. Do yaya.

Meni ovo zvuči odlično fala!!
Muzika prije svega.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,047 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente