Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

DH Gate.com

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: DH Gate.com
    Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 15:29
Ljudi, je li tko kupovao preko ovih Čajneza? Djeluju vjerodostojno, a koliko sam izguglao legit su i nema frke s plaćanjem kreditnim i debitnim karticama. Jedino kaj ne šalju u RH koliko sam uspio ubrati, ali to bih valjda nekako riješio. Ne bih pitao da mi nije napeto nešto što ne mogu naći nigdje u vasceloj vaseljeni, samo ondje. Ajde, ako ima iskustva, prišapnite. I hvala.
Na vrh
demo995 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 18:49
Kaj točno trebaš ak se smije znat, možda ipak ima negdje osim na DH.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 19:23
Nema kolega. Okrenuo sam i nebo i zemlju. Postojao je dobavljač iz Kine (pouzdan, naprodavao se toga na desetke preko Eby-a), ali kod njega je stvar trenutno out of stock. Reče da bi trebao imati negdje u 10. mjesecu kad mu odštancaju lot. Ali ni to nije ziher. Kad je imao, ja nisam znao i tak. Yebajga. Inače, radi se o dashboard LCD-u za jedan krasan ali stariji auto (Rover 75). Krpao sam ga dok je išlo, a sad je praktički nečitljiv jer fali valjda pola linija. Ovdje je usporedba ispravnog i lošeg, s tim da uz sve moguće obavijesti (žute i nedajbože crvene, brrrrr...) prikazuje i opcije trip kompjutera. Ukratko, auto s tim izgleda kao Merilinka s pokvarenim zubima. To je ovo. 

Editirao Apparatus - 29.kolovoz.2019 u 19:25
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 21:27
Pa trebaš kontaktirati sellera, piše ti. Radi se primarno o dogovoru s dotičnim trgovcem, a ne oko DHGate.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 21:27
Ak seller ima volje isporučiti u Hr. isporučit će ti u Hr.
Na vrh
demo995 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 22:50
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Nema kolega. Okrenuo sam i nebo i zemlju. Postojao je dobavljač iz Kine (pouzdan, naprodavao se toga na desetke preko Eby-a), ali kod njega je stvar trenutno out of stock. Reče da bi trebao imati negdje u 10. mjesecu kad mu odštancaju lot. Ali ni to nije ziher. Kad je imao, ja nisam znao i tak. Yebajga. Inače, radi se o dashboard LCD-u za jedan krasan ali stariji auto (Rover 75). Krpao sam ga dok je išlo, a sad je praktički nečitljiv jer fali valjda pola linija. Ovdje je usporedba ispravnog i lošeg, s tim da uz sve moguće obavijesti (žute i nedajbože crvene, brrrrr...) prikazuje i opcije trip kompjutera. Ukratko, auto s tim izgleda kao Merilinka s pokvarenim zubima. To je ovo. 

A zakaj ne potražiš na nekom auto otpadu, ak imaju 75—icu pa izvadiš, možda i s nekog drugog modela paše.
Možda ti se posreći.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 23:10
Prije više od godinu dana transplantirao rabljenog i radio je besprijekorno do prije koji mjesec. Zato i nisam pratio situaciju na tržištu i propustio sam priliku kad sam jednostavno mogao kupiti novo. To ti je boljka kod tih auta s t.zv. Highline opremom (moj ima čak i televiziju) da im nakon godina riknjavaju displeji. Od prvog do zadnjeg. Uostalom, nije to nipošto rezervirano samo z Rovera. Pizdarija je ekstremno zaguljena. Vidi se na fotki. Stvar ima nekih 30-ak adresnih linija na početku i to se lemi na pločicu instrument ploče. Ti su kontakti na početku mylar folije (smeđa u kojoj je integriran i kontroler čip. Onda to ide na oker ribbon kabel koji završava u staklu LCD-a. Radi se o preko 200 kontaktnih mjesta poput ljudske kose, a kontakt je ostvaren pomoću termo vodljivog ljepila. Kako se auto godinama prži na suncu i ledi na -15, ljepilo polako mijenja strukturu i pojave se prve mrtve linije. To se može sanirati laganim grijanjem vrhom lemila, ali ne u nedogled. Nikakav alternativni spoj nije moguće ostvariti jer nemaš što lemiti, a i radi se o mikroskopskoj razini. Pa cijela staklena pločica ima samo 78 X 46 mm. Možeš bit siguran da sam, ovakav kakav sam, pokušao baš sve. Jedino rješenje je novo. Jedan u auto, a jedan u ladicu.
I ne paše ništa drugo. To je unikat za taj auto. Pomaže činjenica da su nakon propasti Rovera preuzeli Kinezi (sad se to zove Roewe 750) pa su za nove instrument klastere, identične starima, nanovo odštancali hrpu displeja. Nije ih lako upecati, ali još uvijek ih se nekako i jedva nađe.

Editirao Apparatus - 29.kolovoz.2019 u 23:22
Na vrh
demo995 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2019 u 23:33
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2019 u 08:33
Druže forumski, kvala ti na zalaganju, ali skoro sve mi je poznato. Postoji nekoliko engleskih foruma (a i širom svijeta, samo su nažalost na nepoznatim jezicima) o Rover 75 i MG ZT što je jednako, a razlika je samo u kozmetici. Najznačajniji je The 75 and ZT Owners Club gdje sam i registriran i gdje je sve o tim autima dokumentirano valjda do posljednjeg šarafa. Tako ovaj Tazo Parts slovi kao neozbiljan lik (one man firm) koji ima ponešto zanimljivih dijelova, nekad pošalje odmah, a nekad za 3-6 mjeseci ako ikad. Dečko je mlad pa voli pub i ženskinje. Pa se ponekad sjeti da valja i raditi. Plaćanje je naravno unaprijed. Hvala ne bih. A i zabrijo je s cijenom preko svake mjere.
Što se tiče vađenja rabljenih LCD-a, ni to više ne bih (jesm već) jer nije trajno rješenje, a ja baš nisam takav entuzijast da ću svake godine ganjati i lemiti polovne displeje.
I da ne smaram više, jer to pretpostavljam ovdje nikoga niti ne zanima. Možda se tko javi u vezi inicijalnog pitanja.
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2019 u 09:17
Ja naručio neku sitnicu (20$) prije 2 godine.
Uredno stiglo za nekih 4 tjedna, koliko se sjećam.
Ali kao što kolega gore reče. to je samo platforma za male trgovce koji nemaju vlastiti web shop.
đez je limunada

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
TooLoud fest 2019.