Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

KLUB 28.09.2019 SonusArt

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 21:58
Hm.. da. Skandinavci poznati po malim porezima, a Srbi po pravilima igre.

Editirao zuti mrav - 24.rujan.2019 u 21:59
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 22:00
A jel vam ikad palo na pamet da je u Hrvatskoj teško imat firmu upravo radi ovakvih komentara i razmišljanja!??
Na vrh
Dorian View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 22:01
Originalno postano od strane člana: Denza Denza napisao:

Originalno postano od strane člana: Dorian Dorian napisao:

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Daj ti hajtek men, što si se odmah uskokodakao?
haha
Vidio si radnu verziju iliti prototip. Finalni proizvod izgleda sasvim normalno, a uvjeren sam da i dobro radi/zvuči.
komentirao sam produkcijski primjerak, meni to unutra  izgleda kao kad narucis nesto na stranicama za freelancere i onda jos usput pogledas kaj skuplja prasinu na policama i to sve naguras u jednu kutiju po sistemu neka se nade, ne bu skodilo i prebojas antikorozivnom temeljnom bojom koja je zaostala od pretprosle godine kad je zena farbala ogradu, prevedi uskokodakao haha 
ne znam kako zvuci, no meni izgleda kao u opisu.

Doriane, kako ti je Apparatus i napisao "hajtek men". 
Negativan si i u svemu ćeš vjerojatno vidjeti problem, a zapravo je problem u tebi.
Pokušaj drugačije ponekad, dakle, biti pozitivan i cijeniti nečiji rad i inicijativu.
Najlakše je pisk***ti i pljuvati po nečijem radu i trudu. 
PS: vrijedi i za one koji se time naslađuju.

my two pennies worth;)
Uopce nisam negativan, niti uopce vidim bilo kakav problem, cinjenicno sam opisao kako to izgleda, ok, mozda se nekom svida necemo o ukusima, problem bi bio da sam napisao nesto sto nije, prica uopce nema veze sa cjeniti neciji rad i sto bi to uopce  trebalo znaciti, nakaradu nazvati lijepim samo zato sto si je netko dao truda pa je radio tek toliko da radi. Komentar je bio samo na izgled i opci vizualni dojam ispod poklopca, ako nekoga zanima mozemo napraviti i recenziju sklopovlja pa sto bude, kaj je dobro ocjenit ce se pozitivno i obratno. Uglavnom nabrijana cijena po defaultu ne znaci da je nesto dobro, a to sto imam visoke kriterije je stvar koja dolazi sa iskustvom.
PerfectWave P5 Power Plant, Memory Player,PerfectWave DirectStream DAC,BHK Signature Pre,BHK Stereo 250PA,E.Sound Cd-e5 Reference,Dynaudio DIY 30W100,17LQ75,M560,T330,Hitachi FT-007
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 22:16
Originalno postano od strane člana: zuti mrav zuti mrav napisao:

A jel vam ikad palo na pamet da je u Hrvatskoj teško imat firmu upravo radi ovakvih komentara i razmišljanja!??

Svatko ima svoje okolnosti. Vođenje posla, marketing i proizvodnja su tri različite vještine. Netko tko zna to sve lako će izgurat svoj i dobar i loš proizvod na tržište. A lako ćeš zaključit da većina majstora zna napravit nešto dobro, ali biznis i marketing su im nuklearna fizika.
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 22:28
Originalno postano od strane člana: donkimizer donkimizer napisao:

Svatko ima svoje okolnosti. Vođenje posla, marketing i proizvodnja su tri različite vještine. Netko tko zna to sve lako će izgurat svoj i dobar i loš proizvod na tržište. A lako ćeš zaključit da većina majstora zna napravit nešto dobro, ali biznis i marketing su im nuklearna fizika.

Pametni ljudi daju taj dio posla onima koji to znaju.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 23:09
Bravo, a ko placa te koji znaju?

Itd.

U krivoj smo temi.

Denza je vec popizdio na posalice a kamoli ovo.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 23:35
Ma tema je uvik ista. Pusta negativnost i pusta pamet.
Denza pardon.

Editirao zuti mrav - 24.rujan.2019 u 23:36
Na vrh
Solo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Solo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 23:43
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Bravo, a ko placa te koji znaju?

Itd.

U krivoj smo temi.

Denza je vec popizdio na posalice a kamoli ovo.

Neće popizditi samo Denza nego i drugi od kojih neki već evo za koji mjesec pa će biti 15 godina kako se trude nešto što smatraju korisnim i što vole promovirati kroz taj klub. Uostalom i Tatamata ti je zadnji put to lijepo rekao.
Bilo bi lijepo kad bi se umjesto pošalica prihvatio nekog korisnog predavanja i upotpunio klupski program sa nekom stručnom temom. Takve stvari su uvijek dobrodošle.

Editirao Solo - 24.rujan.2019 u 23:44
Timbral listening
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.rujan.2019 u 23:52

Nikad mi jedna stvar neće bit jasna; pored toliko pameti u na ovom forumu, Srbi i Slovenci su i dalje giganti za nas po pitanju produkcije u hifi svijetu.
Da ne spominjem Skandinavce.
Pa daj utržite ta svoja znanja, svi ćemo vas podržat!!

Gotovo nitko neće podržati. To je surova realnost...
No u tom smislu nema razlike u usporedbi s tvrtkama iz Slovenije i Srbije. Uspjele su one koje su proizvode plasirale na vanjska tržišta. Slabo bi se oni kruha najeli na domaćim...

U Hrvatskoj ima i bilo je ljudi koji su bili u stanju dizajnirati dobre hifi uređaje. No za razliku od naših susjeda, nisu znali kako zaokružiti proizvod koji bi bio prepoznat na tržištu. Od dobrog hifi uradka do zaokruženog proizvoda je dalek put...
Na vrh
Flikoman View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Flikoman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.rujan.2019 u 05:33
Ljudi,

ovo jest forum, ali nije tržnica. Znači, vidi se koji je naslov teme. Ako imate nešto za reći, recite to u temi koja je namijenjena tome.

Što se tiče prezentacije, slobodno navratite, pa možete i tamo raspravljati do besvjesti. Tema je vezana uz prezentaciju novih proizvoda iz HIFI svijeta i ulaz je slobodan. Ne znam kakve veze imaju sad firma ova/ona s time i slično.

Ja ću, vjerojatno, stići doći.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
On Wall zvučnici