Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

streamer iliti network player

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
zole View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zole Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: streamer iliti network player
    Objavljeno: 07.listopad.2019 u 13:40
Znači, treba mi navedeno u kasi cca 500 eur samo novo.Po netu ispada da je bluesound node 2i najbolji izbor a ja bi ipak onkyo ns 6170 iako je denon 800 NE jeftiniji.Wi fi mi nije bitan jer bi ga kablom povezao a ostatak sustava je onkyo 9150 i zensor 7.
Muzika prije svega.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.listopad.2019 u 23:21
Super za tebe, samo ne kuzim, zar je to trebalo novu temu?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
zole View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zole Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 11:41
Ajme oprostite stvarno što sam otvorio novu temu na privatnom forumu jer sam mislio da je javni.Stvarno se ispričavam i obećavam da više neću ni primirisati ovdje a kamoli se usuditi što napisati.ljutljutljut
Muzika prije svega.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 13:11
Eh sad, kad bi svatko pobjegao s foruma svaki put kad se Gašo ponio poput policajčine (a nije čak ni moderator - bio je davno kratko i neslavno) i to sasvim nepotrebno, foruma vjerojatno odavno ne bi ni bilo. 
haha
Forum jest privatna imovina jednog jedinog gospodina s imenom i prezimenom, ali svi registrirani članovi imaju mogućnost i pravo otvarati njima interesantne teme u skladu s pravilima foruma. Dakle, budući nisi otvorio temu o politici, vjeroispovjesti i slično (iako je ovdje s godinama bilo svega), ne vidim zašto ne bi pričekao da se jave kolege koji jako dobro znaju što tebe zanima i s njima u miru raspravljao. Forum je divna komunikacijska forma, možeš raspravljati kad hoćeš i s kim hoćeš, možeš ignorirati koga želiš i kad želiš. Relax.
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 13:37
Edisone, jesi se dokopao apparatusove lozinke? smijeh2
Gašo moderira a Appi smiruje strasti. Svega sam se ovdje nagledao, ali ovako nešto - nikada.

zole - postavi smisleno pitanje pa ćeš možda i dobiti odgovor.
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 13:55
Edisone, jesam ti već reko da se ne zayebawash s tim hakiranjem mojeg profila?
Ljut
Još ću na kraju ispast pitchkithca.
Buket
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 15:24
Originalno postano od strane člana: zole zole napisao:

Znači, treba mi navedeno u kasi cca 500 eur samo novo.Po netu ispada da je bluesound node 2i najbolji izbor a ja bi ipak onkyo ns 6170 iako je denon 800 NE jeftiniji.Wi fi mi nije bitan jer bi ga kablom povezao a ostatak sustava je onkyo 9150 i zensor 7.

stvar ti je u tome što su prisutni koji pišu ovdje dijelom gramofondžije, a digitalni dio je dobrim dijelom na čistom comp audiu - što PC, što Raspberry Pi. a onaj ostatak koji ima neki network streamer, i k tome sustav koji razotkriva greške na streameru, lajkli ima streamer iznad tvoje navedene klase. nekoliko ljudi ima nešto u toj klasi možda, no očekivati u tome širinu iskustva s ne znam koliko streamera a da bi ti mogli dati savjet...teško itko

poanta: imaš internacionalne forume i što piše na njima, bolju informaciju nećeš dobiti. ali obzirom na upitnu kvalitetu tih komentara, sve ti se svede na trial and error. bojim se da nema puno pomoći

iskreno, s mog stajališta, bojim se da nešto što bi bitno nadmašivalo običan comp ili pogotovo modani rpi. nećeš naći u navedenoj cjenovnoj klasi, tako da u biti kupuješ zgodnu kutiju i convenience korištenja
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 17:40
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Eh sad, kad bi svatko pobjegao s foruma svaki put kad se Gašo ponio poput policajčine (a nije čak ni moderator - bio je davno kratko i neslavno) i to sasvim nepotrebno, foruma vjerojatno odavno ne bi ni bilo. 
haha
A ti ko kobac jedva cekas da napišeš neku "šlajivu dosjetku" o meni, oh dosadni zivote.

Koliko ja vidim, tema je otvorena, čovjek priča sam sa sobom, nije ni pitanje postavio smisleno, pa što bi mu ti odgovorio?
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 17:42
Originalno postano od strane člana: zole zole napisao:

Ajme oprostite stvarno što sam otvorio novu temu na privatnom forumu jer sam mislio da je javni.Stvarno se ispričavam i obećavam da više neću ni primirisati ovdje a kamoli se usuditi što napisati.ljutljutljut
Ajde procitaj svoj uvodni post i reci dali možeš iscitati pitanje ili bilo što slicno.
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.listopad.2019 u 17:56
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Edisone, jesi se dokopao apparatusove lozinke? smijeh2
Gašo moderira a Appi smiruje strasti. Svega sam se ovdje nagledao, ali ovako nešto - nikada.

Nemam Apparatusovu lozinku. Nije ni potrebno, vidis da je sasvim OK. Postao je stariji, iskusniji, ne puca na prvu... Ali i kod Gase je veliki napredak. Nestalo je one mladenacke zustruine i brzine, usao je u mirnije i mudrije razdobje. On i Appy mogu sasvim normalno komunicirati, cak pokazuju pomalo simpatije jedan prema drugom. Kako je bilo nekad... placo  sad je sasvim druga prica... smijeh. Svi pomalo starimo, shvacamo da neke stvari oko kojih smo se znali sukobljavati i nisu tako vazne kako se nekad cinilo. U svakom slucaju, njih obojica vrlo kvalitetno pridonose forumu. Doslo je vrijeme smirivanja i mudrosti...  valjda...  smijeh 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
Audio kabeli
Forum: Uradi sam