Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Zvučnici za 35 kvadrata

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 13:19
Bowers većinom radi šrot, zvučnike koji obiluju detaljima na prvu a kasnije postaju zamorni međutim oni nisu glupi nego tako skaliraju svoje linije.
Najlošija (najkreštavija) je kao detaljna pa ekipa kupi onako na prvu, što linije idu prema višoj i na kraju kad dođe serija 800 d3 zvuk postaje normalniji i onda se kupci bowersa čude kao gle kako je to prirodan zvuk - je prirodan za bowerse ali kad probaš neku drugu firmu to isto dobije za manje novca.

Na vrh
THRESC View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj THRESC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 14:21
Bowersi "drže" cijenu,ali ovo je pretjearano za seriju 7.Kupio sam prije par dana CM8S2 za 1000€ i to je po meni,a i po drugima prihvatljivo.Naravno moraju bit u savršenom stanju za te novce.Ako se pak želiš malo i više protegnuti imaš i CM9 za 1300€ u savršenom stanju:

Meni nažalost boja nije odgovarala. 
HrTom
Na vrh
mesarcina View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mesarcina Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 14:49
Dobar zvuk svima, a ne samo njima.
Na vrh
Fantocci View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Fantocci Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 15:00
Da su Bowersi šrot ne bi držali cijenu. Nisu ljudi u principu glupi pa da plaćaju previše, sve prije ili kasnije dođe na svoje mjesto.
Na vrh
Damian View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Damian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 15:12
Originalno postano od strane člana: THRESC THRESC napisao:

Bowersi "drže" cijenu,ali ovo je pretjearano za seriju 7.Kupio sam prije par dana CM8S2 za 1000€ i to je po meni,a i po drugima prihvatljivo.Naravno moraju bit u savršenom stanju za te novce.Ako se pak želiš malo i više protegnuti imaš i CM9 za 1300€ u savršenom stanju:

Meni nažalost boja nije odgovarala. 

Ima ih ovdje za 5.800. Valjda nije za komad... ništ ne piše

Pa molimo iskustva iz prve ruke. proteza
.

Editirao Damian - 26.veljača.2021 u 15:19
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 16:10
Klikni u košaricu pa ćeš vidjet da je to komad samo nemoj to kupovat, zaboravi bowers osim ako ne kupuješ kućno kino
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 19:00
Ja bih svakako uzeo u obzir ovo sto je Miljenko rekao ;).
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 19:04
Još su jedni za prodaju na njuškalu baš maloprije izašli tu od kolege Georga sa foruma, e sad dal su to ti isti iz audiodreama ne znam
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 19:41
Da mi je "frka" i da moram nešto uzeti u dan-dva za točno te novce, od ovog što je tu nabrojano uzeo bih već spomenuti SF, iako nisam ljubitelj Sonusa. Ove što nadmašuju budžet ne razmatram, jer ima još boljih zvučnika za još samo malo više, i tako u nedogled.

A i što netko reče, ako ti se i ne budu svidjeli, Sonusi su među najlakšima za prodati dalje. Pogotovo ovi "stariji" - drevene stranice, zakovice... klasika.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.veljača.2021 u 19:53
Originalno postano od strane člana: Fantocci Fantocci napisao:

Da su Bowersi šrot ne bi držali cijenu. Nisu ljudi u principu glupi pa da plaćaju previše, sve prije ili kasnije dođe na svoje mjesto.

brandovi u hifi ne bi značili baš ništa, da ljudi nisu bedasti po prirodi. ovako imaš slučaj da ti nova firma koja nema baš nikakve veze sa prethodnim (originalnim) proizvođačem kupi brand i plati ga fajn, jer im se isplati. kak vele na engleskom...go figure haha

Editirao zed_alive - 26.veljača.2021 u 19:56
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente