Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Power cord’s

Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 32>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
kiko View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 09:28

Ali, osoba A je mogla isto tako, umjesto Marantza spomenuti kakvog Krelca, VDH-a uz to itd. Jedina razlika je u tome što bi njegovi deeki duže prali onaj auto. Ali, prali bi ga 50% bolje nego ostale, što nije za bacit!

Kako misliš da osoba A gleda na cijenu ure?aja kao relevantan eimbenik koji odre?uje i kvalitetu zvuka koji taj ure?aj pruža ?

poso, kuća, birtija
Na vrh
kiko View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 09:31
Osoba B je dealer opreme, osoba A ima autopraonicu i traži nešto što dobro svira...
poso, kuća, birtija
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 09:33
Originalno postano od strane člana: Brock Brock napisao:

Joby... kaj ti sustav košta 4000kn?

Pa, samo je PM7200 oko 3500kn... ne?

Fale mi zv. kablovi i power cord. To sam i napisao. Sistem me koštao 10000+ kn.

Imam interkonekt Supra ELS LTD EDDITION koja je nova koštala 1500, a ja sam je zahvaljujuai Damiru dobio za 600 kn. Ajmo sad raeundžije.

Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 09:34
Osobi A nije bitna dužina/kvaliteta pranja prijateljevog auta, jer ionako ne izdaje raeun, a deekima koji rade u praoni (i sanjaju o nekom second hand ure?aju niže klase) ionako nije problem oprat još jedan auto više... tako da u biti osoba A traži bilo što što može dobit za ono što može dat... cijena i kvaliteta nisu presudni... jedino dobra volja i potreba osobe B za tom vrstom robno-uslužne zamjene...
If it's stupid but works, it isn't stupid.
Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 09:39

Aha... u biti imaš 1000kn, a vea si potrošil 600kn, pa ti ostaje 400kn za štrom drot i zvuenieki kabel.

Pa, uz preuvjet da ti se ne raskapa zid i ne slaže posebno napajanje za HiFi... bit ae dovoljno da imaš 10 minuta vremena, velike ljestve (ili prijatelja vatrogasca), velika kliješta za žicu i malo hrabrosti... lagano cvik-cvik žicu visokonaponskog dalekovoda, pa ju samo zaštekaš doma...

I.. onda ti ostaje 400kn za zvuenieki kabel.. mislim da je VDH CS122 oko 85kn po metru... znaai... taman 2*3metra (uz uvjet da ti da 10% na cash) i.. to je to!

Editirao Brock
If it's stupid but works, it isn't stupid.
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 09:46
Na vrh
kiko View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 10:09

Joby: "...interkonekt Supra ELS LTD EDDITION koja je nova koštala 1500, a ja sam je zahvaljujuai Damiru dobio za 600 kn"

Eto, kud aeš boljeg dokaza da cijena nije znaeajka koja ae utjecati na soniene moguanosti 'komada žice' (kako bi ga neki nazvali).

U cijeloj priei, cijena može biti tek "indicij" ... ali niti se na osnovu indicija mogu izvlaeiti pouzdani zakljueci, niti se na osnovu nepouzdanih zakljueaka mogu izvlaeiti pravila.

poso, kuća, birtija
Na vrh
bond View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bond Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 11:07

Ne, ja mislim da je joby dobio supru za 1500kn da bi bolje svirala nego sad za 600kn! Pa naravno da kabel bolje svira što ga više platiš!

Živjeli!

Na vrh
dioklecijan View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dioklecijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 11:12
Originalno postano od strane člana: Hector Hector napisao:

Bas steta sto, dok je Nelson konstruirao Pass-a nije bilo starih odbacenih UPS-a, tako da njegovi ampovi sviraju losije od ovih koje si decki doma delaju! Kako bi tek dobro svirali kada bi u njih ugradili stare feritne jezgre, te ine iskoristene elektronicke dijelove, da sluze kao filter.....

Eitaš o izradi filtera????

Kako možeš? Hectore (Bubi), nije to za tebe!!!!

Pa to nije u skladu s svemirskom tehnologijom koja je za hrvate nedokueiva, amerieke podmornice, NASA materijali i tako to.

Pogotovo što je taj filter napravljen od potrošenih feritnih jezgri.

To je uglavnom za hrvatsku sirotinju koja sebe drži audiofilima.

Editirao dioklecijan
Na vrh
kiko View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj kiko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.studeni.2004 u 13:56
Originalno postano od strane člana: bond bond napisao:

Ne, ja mislim da je joby dobio supru za 1500kn da bi bolje svirala nego sad za 600kn! Pa naravno da kabel bolje svira što ga više platiš!

Živjeli!

Sigurno !

Joby, trebao si Damiru lijepo zahvaliti i reai: "Ne, ne, Damire - daj ti meni tu Supru naplati cirka 2000 kn, jer ja hoau da mi sustav stvarno dobro svira."

I ja sam siguran da bi ti Damir izašao u susret...

poso, kuća, birtija
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 32>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Audiosilente, Thorens, belt,...