Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Gashin sustav

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.siječanj.2005 u 16:42

Kud zivim bas u Izoli ....
Bas me zanima zvuk Gashine samogradnje, cini se da je odlicna
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.siječanj.2005 u 16:50
Gashin sustav po mojem mišljenju je vrlo dobar, zvuenici jako dobri.

Na poeetku pokazao se problem sa smještajem, interkonektima i zvueniekim kablovima.

Kad je Bubi stavio Discovery interkonekt, odmah smo dobili drugi sustav. To je bila najveaa promjena na bolje.

Pomogla je i promjena zvueniekih kablova i drugih interkonekta.

Na kraju su se zvuenici pokazali u jako dobrom svjetlu, iako kod Gashe doma sviraju još puno bolje,
    Moj HiFi
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.siječanj.2005 u 17:06

Interkonekti su naravno JAKO znacajni za kavalitetu sustava (u vise primera jako podcenjeni) pa se ljudi zadovoljavaju sa best buy-ima do 150eura...

mozda cu iduci put doci sa Cardasom kojeg prodajem, pa sa njim pokriti troskove puta
Na vrh
Wolfic View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Wolfic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.siječanj.2005 u 17:14
Da da netko ko nema bolje od 150E hitno bi trebao od tebe ih kupiti ...
Na vrh
Bubi View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Bubi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.siječanj.2005 u 18:49
Originalno postano od strane člana: Gasho Gasho napisao:

Bubi je spasio stvar kad je doneso zvuenieke kablove od 47labsa i interkonekte od Transparent audia. .

Hvala, hvala, no interkonekti su bili Discovery +4

Bog!
Bubi
Na vrh
Bubi View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Bubi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.siječanj.2005 u 18:54
Originalno postano od strane člana: amigo amigo napisao:

Kad je Bubi stavio Discovery interkonekt, odmah smo dobili drugi sustav. To je bila najveaa promjena na bolje. 

E, vidiš Amigo ja škvadri cijelo vrijeme prieam da su i kabeli komponenta, a oni se eude i ne vjeruju! Šteta kaj još nismo i strujne isprobali, ali onda bi Gasho bankrotirao.... No, ima dana.....

Bog!
Bubi
Na vrh
torrito View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj torrito Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.siječanj.2005 u 09:14

2 glava a daj mi molimte reci ako se vlasnik sistema složio sa puštanjem vaye con dios što ti imaš protiv?????

i što fali toj vrsti glazbe??? nesvi?a ti se??? ukuso su razlieiti

hunt or be hunted

Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.siječanj.2005 u 12:37

2 torrito: ma nemam ja ništa protiv Vaye...slažem se s tobom da se o ukusima ne raspravlja. Upitno je bilo što si ti prekinuo tu?u pjesmu bez pitanja...al sad kužim da si mislio da nitko to i ne sluša u tom trenutku.

Ma nema veze...a što se tiee Vaye takva glazba ima dvostruku vrijednost.Možeš je samo slušat i uživat a možeš i radit nešto praktieno. Npr. dobra je za auto....ono...auto,komadi...kad bi kojoj pustio neku tvrdu dionicu Coltranea zdimila bi ueas. A nama obješenim od praktienih stvari ostaje sira,putra,jajca i krumpira ili baka,baka bakalar LOL

Na vrh
torrito View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj torrito Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.siječanj.2005 u 12:40
sorry svima na off topicu ali pitao sam gashu???
hunt or be hunted

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.siječanj.2005 u 14:39
Torrito; Nemam ništ protiv Vaye Con Dios i eak mislim da su jedan od kvalitetnijih laganih pop bendova.   Soundnewsdino; Da složio sam skretnicu od prve , osim uga?anja atenuacije visokotonca (od druge ) ali sam prije toga dobro poslušao mid/bas drivere bez ikakve skretnice i onda se odlueio na design iste. I vjeruj mi ne može bolje (muzikalnije transparentnije i brže) od ovoga.    Svima: Žao mi je što sam donio sustav prije nego što je prostorija imalo akustieki tretirana pa niste mogli uživati u glazbi vee su vas "napadale" razne rezonance i euda pa je došlo do bunila, jer vidim da nitko nije potpuno odre?en u stavu oko kvalitete reprodukcije . Ali ajde , barem smo se zabavili , ionako ih nebi bilo drugog puta jer ee uskoro kutije otiei ka novom vlasniku.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,141 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: High-End