Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

JBL XTi ili alternativa

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
_KRT_ View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj _KRT_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: JBL XTi ili alternativa
    Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 13:40

Imam priliku povoljno kupiti zvuenike JBL XTi60 pa i centar i zadnje bi uzeo iz te serije. Slusam rock ali i ostalu muziku, tako da ne bi imao previse taman sistem, a sistem bi koristio isto za HT. I Sad pitanja. Zanima me ako je ko slusao te zvucnike? Dali je to serija koja se vise ne proizvodi(nema jih vise na JBLovoj stranici)? I kako se slazu sa reciverom yamaha RX-V657 i DVD-S557? To kombinaciju su mi predložili u ducanu.

Ako imate volje, možete mi predloziti i druge kombinacije u tom rangu (cca.2000€). Znaci tražim sistem za slušanje rock i jazza, koji može služiti i za HT.

Hvala.

Na vrh
_KRT_ View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj _KRT_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 14:05
Nisam siguran dali je iz gornjeg posta jasno, da kupujem zvuenike, reciver i player. Znaci nemam nista :) Znaci mozete izkoristit kreativnost ali sve zajedno neka kosta oko 2000€. Velieina prostora je 24m2. Nemam omiljene marke.
Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 14:23

Moj prijedlog:

1. Kupi kuano kino od neke "bolje" marke... Sony, Pioneer, JVC.... imaš ih pristojnih za nekih 2.500kn

2. Za ostatak love (oko 12.500kn) kupi pošteni CD player, stereo pojaealo i zvuenike i imat aeš predobar sustav ispred kojeg se može sakrit i ultranajbolji HT sustav...Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Editirao Brock
If it's stupid but works, it isn't stupid.
Na vrh
Fiamengo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fiamengo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 18:36
Moj prjedlog da kupi HT pojacalo sa izlazima za pojacalo snage i kupi pojacalo snage i dva dobra FS(stupa) i neke osrednje satelite i wuf te dobar dvd koi ce solidno odra?ivat i CD... to je ako te zanima dobar HT.. da se na njemu moze nesto kvalitetnije slusat stereo..

Al ako te vise zanim slusanje stero muzike a HT ti je sekundarna stvar onda se slazem sa prjedlogom BROCK-a. jer stereo je stereo ...
Ja sam sam doma kupio HT.. sa nakanom da cu i na njemu slusat stereo al bilo bi mi bolje da sam kupio stereo malo sam se zajebaKliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini.. jer mi je MUZIKA primarna stvar a ne HT al sta cu sad pamet za drugi put..

zato ti nemoj napravit istu gresku nego ako ti je primaran stereo onda kupi dobar stereo.. a HT kupi za 2500kn i bok...
Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 21:15

Ja ti govorim iz iskustva...

moj sustav:

1. DVD - 1100kn

2. Receiver - 3500kn

3. Centralni - 1300kn

4. Stražnji - 1000kn

5. Prednji i stalci - 2600kn

6. Sub - 1500kn

7. Kablovinje - oko 500kn

Total - 11500kn

Sve u svemu... da sad idem slagat sustav i da imam tu lovu na raspolaganju... napravio bi onako kako sam ti napisao u prvom odgovoru... mislim... nije ovo moje loše, ali... kad euješ stereo sustav za 9.000-10.000kn... to je sasvim drugi svijet...Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Na vrh
_KRT_ View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj _KRT_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 21:36

stereo protiv ht cu koristiti 70 protiv 30%.

mislijo sam kupiti dva dobra fs zvucnika, da mogu dobro slusati stereo i dovoljno dobre pratece, da mi je HT zadovoljiv.

znaci problem je, da je na reciveru zvuk puno slabiji nego na stereo pojacalu iste cjene.  to sad vec znam. bas zato me zanima sa kojim ure?ajom bi bijo taj kompromis najbolji. Jedan mi je tvrdio, da ima NAD najbolje recivere za stereo?

Na vrh
_KRT_ View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj _KRT_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.kolovoz.2005 u 21:39
brock. znaci ti si kupovao negdje u mom rangu. ja sam jedino razmišljao o jaeim sprednjim, baš zbog slušanja muzike. spasi li to išta?Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini
Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.kolovoz.2005 u 07:38

Originalno postano od strane člana: _KRT_ _KRT_ napisao:

brock. znaci ti si kupovao negdje u mom rangu. ja sam jedino razmišljao o jaeim sprednjim, baš zbog slušanja muzike. spasi li to išta?Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Ništa...Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Ja bi sad nara?e prodal sve što imam i krenuo u slaganje stereo sustava, ali ne mogu... i žao mi je prodat nešto što sam godinama slagao... tak da kad do?em do neke love... mislim da au si nabavit paralelni stereo sustav... Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Ja sam mislio da au gledat puno više filmova, al' sad ispada da gledam jedan film tjedno... a muziku slušam svaki dan...

Ako ti je 70% za muziku... nemaš kaj razmišljat...Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Na vrh
Fiamengo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Fiamengo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.kolovoz.2005 u 14:01
KRT...
Moj savjet ti je da uzmes:
NAD AMP C352 = 3500kn
NAD CD C542 = 3600kn
+
Neki FS koji ce tebi najboje zvucat jer sta se meni svi?a nemora se i tebi..
 ovaj cjenovni razred ti je cisto na bazi ukusa..tako kupis cd i amp i poslusas vse kombinacija zvucnika...tako nemos falit..

Dobro pojacalo ti je i rotel ra01(2200kn).. al meni se nekako nesvi?a.. jednostano mi nije sjelo.. al poslusaj i njega..

Ali NAD CD ti je po mnogima a i po meni najbojli cd-player u tom cjenovnom rangu..
Na vrh
Brock View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brock Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.kolovoz.2005 u 15:09

Glede stereo sustava u tom rangu cijene... NAD, Rotel, Marantz, Cambridge Audio,... ima dosta toga...Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

A, tek zvuenika.... aiiiiiiiiiiiii!!Kliknite na sliku da bi je vidjeli u pravoj velieini

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Musical Fidelity Nuvista 600
Forum: Audio komponente