Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 11371138113911401141 1452>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 08:18
E ovo je posao. U 18 dana soma jura puf.

http://www.audiofil.net/oglasnik/viewad.asp?id=501551551612016
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Music matters View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Music matters Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 09:28
Nije bas soma, bio je neki popustic... a dobio takodjer dobar deal za Wilson Benesch Vertex, tako da cu malo izgubit da dobijem pravu stvar!
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 11:24
Originalno postano od strane člana: aparatusonitus aparatusonitus napisao:

BTW, zanimati će te pogledati servisni od Grundig 9009 i kako su izveli jednostavnu varijantu DEM reclockinga.
Aha, jednostava ubilo se. Lički kiseli kupus. A što će im onaj varijabilni oscilator (VCO) s varicap diodama? Time mijenjaju pitch zvuka?
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 11:59
Api, dvv (i ostali koji su imali prilike slušati), da sad kupujete SH zvučnike, i da vam je izbor Infinity Kappa9 ili Vienna Acoustics Beethoven, koji bi bio izbor. Zanemarite trenutnu amplifikaciu, ona bi bila birana naknadno.
Avalon Symbol, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 12:05
Koji ovo wrag? Kakva je to cijena? Ne vrijedi li više?
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 12:11
Originalno postano od strane člana: ZlyM ZlyM napisao:

Api, dvv (i ostali koji su imali prilike slušati), da sad kupujete SH zvučnike, i da vam je izbor Infinity Kappa9 ili Vienna Acoustics Beethoven, koji bi bio izbor. Zanemarite trenutnu amplifikaciu, ona bi bila birana naknadno.
Zlajo, Kappa 9 nisam slušao, ali Vienna Acoustics Mozart jesam. Te sam zvučnike dobro upoznao jer ih je prika imao relativno dugo. Jako solidan zvučnik pa ako je Beetoven još znatno bolji, a zasigurno jest, ja bih dao glas za njega. Naravno uz slušanjac, ako je moguće svakako. Ti Austrijanci rade zbilja dobre zvučnike, osim toga daleko je novije i pouzdanije od vintage Infinityja s kojim bi mogao imati servisnih problema, a to zasigurno želiš izbjeći.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 12:12
Super prilika ak netko treba solidan DCP
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
aparatusonitus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj aparatusonitus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 12:17
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

A što će im onaj varijabilni oscilator (VCO) s varicap diodama? Time mijenjaju pitch zvuka?

To sve mijenja u pitchu mater..inu

Non e mai abbastanza...
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 19:01

Definitivno Vienna!
Na vrh
dvv. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dvv. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.studeni.2013 u 19:31

Kao osvedočeni ljubitelj velikog zvuka koji može doći samo iz velike kutije, te kao ljubitelj "kalifornijskog zvuka" ("West Coast Sound"), ja tu nemam šta da raznišljam - moj izbor je Infinity.

Ne cenim Vienna Acoustics, oni me malo potsećaju na NAD po filosofiji, sistem "hoću i ja, hoću i ja". Naravno, ovo je kranje subjektivan komentar.
Mi ne možemo da izmerimo sve što je relevantno, ali ni sve što možemo da izmerimo nije relevantno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 11371138113911401141 1452>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: High-End