Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 15091510151115121513 1525>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 16:10
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Originalno postano od strane člana: nino nino napisao:

Jesi probao Sonuse s onim špagetama i bez ili nisi ni stavljao?

Naravno da sam stavljao. To je najljepše rješenje zvučničke maske svih vremena. Upravno nestvarno divno i treba vidjeti uživo. Ionako prekrasan zvučnik, s tim je još ljepši. Međutim, sad to nažalost trune u ladici jer se čuje i jer strada visokotonac. Nije to nepodnošljivo u apsolutnim razmjerima, ali jesmo li audiofili ili nismo?

Ma gledam uživo, ali sam očekivao drugi odgovor, nešto kao "ma nema razlike, ne zamaraj se time"
Doduše takav odgovor ne postoji kod audiofila. Kakvo god da je pitanje.
Creek Evo 50A /Audiolab M-DAC+ (Cardas Golden Presence XLR) /Marantz SA8003 (Chord Clearway coax) /Pioneer N-50 (Atlas Hyper Integra coax) /Sonus Faber Olympica I (Kimber 8TC)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 16:15
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

vidim ja da se fešta sprema kod Apparatusa. Morat će šatore iznajmit. Doći će najveća grupa turista ove godine u Bjelovaru. Možda i gradonačelnik dođe pozdravit. Od glazbe će bit stare rokije, metala i sotonjara. Klimaks večeri će bit kad bude vatrometa tj. kad PS audio pojačalo zdimi. Svi će vidit da je pojačalo pichkin dim haha
Zašto se kaže za  nešto da  je pichkin dim ? Jel ikad vidio  netko taj dim ? Postoji li uopće ? hm
Gradonačelnik Hrebak nije pozvan jer sam se nedavno s njim preko radija posvadio kak za sve ima para samo ne za sanaciju rupčaga na gradskim ulicama. Pa ja moram svoju predivnu englesku limuz'nu vozit između toga ko da vozim slalom ko nekoć Janica na Sljemenu. U stvari, nije bilo svađe nego me pobožno slušao pa se kasnije u tok šou stalno referirao na mene i kak je onaj gospodin od maloprije u pravu, al eto znate, dragi sugrađani, proračun je oskudan... I te demagoške fore. A za novi fuzbal stadion (dom našeg dičnog četveroligaša) će se para naći. E moj Dario Hrebače...

A što se tiče pitch... dima, ima toga, ja vidio na svoje oči.
haha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 17:57
Originalno postano od strane člana: nino nino napisao:

Ma gledam uživo, ali sam očekivao drugi odgovor, nešto kao "ma nema razlike, ne zamaraj se time"
Doduše takav odgovor ne postoji kod audiofila. Kakvo god da je pitanje.
Ako imaš, onda znaš koliko je to lijepo. Mogu se ja ne zamarati kad slušam kežual. A onda poželim čuti nešto kak spada pa moram skinuti. A nije nimalo praktično jer kad stavljaš, moraš prvo ubosti dolje pa dobro nagaziti nogom da ti ne izleti dok prema gore natežeš one silne elastične niti i trudiš se ubosti ona dva štifta u rupice. I pritom paziti da ti ne izleti i od normalnih yaya ti napravi kajganu ili ti zakolje neki od drajvera. Slično je i kad skidaš. Jest divno, al nije i ne može biti jednostavno. Nema ni teorije niti prakse da se masa tih žniranaca ne čuje na par cm od kalote ultrarezolutnog visokotonca jer mu rade dodatnu tumor-kaos disperziju. Još jednom: između drajvera i uha samo vazduh. To ti je ono što je Laki Topalović promašivo kad je puco u vazduh na svadbama jer je bio toliko loš šicer da nije mogo ni vazduh da pogodi kad je unjega puco.

Editirao Apparatus - 21.studeni.2020 u 18:02
Na vrh
donkimizer View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 18:26

Nije SH ali dobar popust na S400 white. Navali narode. haha

Editirao donkimizer - 21.studeni.2020 u 18:36
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 19:03
Fakat, dobar mu je tipfeler za soma eura plus. Daj odma 10 pari za preprodaju.
haha

Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 22:20
Evo jedna odlična a bome i dosta rijetka prilika. Samo treba korigirati informaciju o kojem se uređaju radi. Ovo je S verzija. Krell KSA300S

https://www.ebay.de/itm/Krell-Endstufe-KSA-300-HighEnd/402567288642?hash=item5dbae15742:g:6c0AAOSwGYZfrFxb

A i lako se za manje novaca organizira vlastiti transport. Pa se i tu da nešto smanjiti iznos.

http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
Indrid Cold View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Indrid Cold Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 22:35
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Evo jedna odlična a bome i dosta rijetka prilika. Samo treba korigirati informaciju o kojem se uređaju radi. Ovo je S verzija. Krell KSA300S

https://www.ebay.de/itm/Krell-Endstufe-KSA-300-HighEnd/402567288642?hash=item5dbae15742:g:6c0AAOSwGYZfrFxb

A i lako se za manje novaca organizira vlastiti transport. Pa se i tu da nešto smanjiti iznos.

Poklopac se drzi na jednom zardalom serafu, sto je nedvojbeno indikacija fusanje unutra, normalni mestar ako vidi da ne moze rjesiti vratio bi sve serafe, tako da svakakvih cuda unutra moze biti u najboljoj varijanti dodati 1000eur za servis, materijal i ruke, tu nemas kaj nego generalno napraviti reparaturu plus sad vidim, ima lik jos defektnih krelaca, jako sumnjivo i pitanje jel uopce kompletno ispod haube

Editirao Indrid Cold - 21.studeni.2020 u 22:38
Na vrh
cile View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cile Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 22:40
Mijenjam akustičnu plijesan iz čoškova za usvirani parket.
Na vrh
cile View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cile Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 22:42
Mijenjam akustičnu plijesan iz čoškova za usvirani parket.
Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 22:45
Originalno postano od strane člana: Indrid Cold Indrid Cold napisao:

Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Evo

Poklopac se drzi na jednom zardalom serafu, sto je nedvojbeno indikacija fusanje unutra, normalni mestar ako vidi da ne moze rjesiti vratio bi sve serafe, tako da svakakvih cuda unutra moze biti u najboljoj varijanti dodati 1000eur za servis, materijal i ruke, tu nemas kaj nego generalno napraviti reparaturu plus sad vidim, ima lik jos defektnih krelaca, jako sumnjivo i pitanje jel uopce kompletno ispod haube

Blome sad i ja vidim da se pojačalo prodaje kao neispravno. E bome više i nije tako dobra prilika
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15091510151115121513 1525>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,826 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike