Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Dobre SH prilike

Odgovori Odgovori Stranica  <1 15101511151215131514 1525>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 22:49
Odlična cijena zato jer je neispravan. Fale svi (osim jednog) šarafi gornje ploče. I kozmetika je loša. Sve se to bez problema sredi, ukoliko netko nije čupao vitalne dijelove. Nadam se da nije uginuo čip (EPROM) koji pali i gasi, brine se o zaštiti ampa i prima signal iz daljinca. To je nenabavljivo, ali je i mogućnost rikavanja izuzetno mala. Treba pribrojiti značajan iznos za rifreš i sređivanje kozmetike. Rifreš zato jer je staro, a ja se ne mogu sjetiti ni jednog razloga zašto bi taj tenk trebao ikad uginuti osim ako ga nisu skenjali stari elkosi. Ili ga je netko zalijevao pivom ili Fantom. Treće mi ne pada na pamet. Imajte u vidu da čudo teži preko 80 kila neto pa vam se ni ova poštarina neće činiti tako velikom. Najbolje bi bilo potegnuti do Dojča. Ako to ikomu išta znači, to je godinama bio referentni Stereofajlov amp.
P.S. Sad vidim da se i Dorian izjasnio pa pročitati i to. I Tomislav sa suzama u očima.
haha

Editirao Apparatus - 21.studeni.2020 u 22:51
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 23:18
Originalno postano od strane člana: Indrid Cold Indrid Cold napisao:

ama dobro, preljepit cu preko modela i firme neku naljepnicu, jasno nosim kameru da snimim trenutak kako krelac leti kroz prozor kada cujes pravi zvukhaha

sam nemoj da ti Appi toči nekog svog metila, inače buš videl kaj ti je to pravi blind test haha
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.studeni.2020 u 23:33

meni odgovara cetvrtak, donesem PS izlaz da cujes usporedbu i ne pristajem na zamjene i da moras mi vratiti PS poslije slusancada

e, al je fer da napomeneš i da je to PS kojeg si ti dotjerivao u detalje, dakle nije baš roba drito s police...
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Indrid Cold View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Indrid Cold Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 00:43
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

meni odgovara cetvrtak, donesem PS izlaz da cujes usporedbu i ne pristajem na zamjene i da moras mi vratiti PS poslije slusancada

e, al je fer da napomeneš i da je to PS kojeg si ti dotjerivao u detalje, dakle nije baš roba drito s police...
jep,,to je istina, kod mene je bas sve jos doradeno u detaljima, no nisam mislio na toga, taj vec neko vrijeme sviri u germany, mislio sam na nesto sto ce uskoro doci, a javnost jos ni ne zna za to,,nema jos ni slova spomena oko toga,,uglavnom monoblokovi hybrid 500W
Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 15:14
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
demo995 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 15:33
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/mark-levinson-334-endstufe/1578087342-168-4306

Ima i pokoji levinson povoljno, no čini mi se da je prevara. Isti oglas i na quoki, a opće poznato da je quoka prevara samo takva.
Stoga oprez

Editirao demo995 - 22.studeni.2020 u 15:34
Diy sb acoustics MW19P, MW16P, TW29RN-B
YAMAHA B2 V-FET, TUBE PREAMP BY ILIMZN, RPI-DIGI+PRO, diy AD1865 DAC, kablovinje diy (uglavnom srebro)
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 17:58

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=194945797

ovaj je povoljniji i bolje očuvan i na kraju i jeftiniji.
Njemci napišu VB iz cijene ako nije fiksno, ovaj norveški bi mogao bit oko 2500e, naravno oni nisu u EU i ide carina ali ne ide ako vam ga netko dovozi :)))
Na vrh
andy_0702 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj andy_0702 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 19:37
Originalno postano od strane člana: Sveti_Ilija Sveti_Ilija napisao:

Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Ovaj se čini ispravan i dosta solidna prilika

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/krell-fpb-200c-symmetrische-vollleistungsverstaerker/1533626555-172-6811?utm_content=_WEB_TO_APP_I1_B

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=194945797

ovaj je povoljniji i bolje očuvan i na kraju i jeftiniji.
Njemci napišu VB iz cijene ako nije fiksno, ovaj norveški bi mogao bit oko 2500e, naravno oni nisu u EU i ide carina ali ne ide ako vam ga netko dovozi :)))

na uvoz iz Norveške ne bi trebalo platiti carinu i porez... 
Naime mi smo dio Europskog gospodarskog prostora (EEA), jedinstvenog tržišta koje čine članice
EU-a te Norveška, Island i Lihtenštajn, a preuzet je i bescarinski trgovinski režim sa
Švicarskom...

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 20:14
Je, a sad će se drugovi forumaši pobit tko će prije.
Na vrh
djigibao View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj djigibao Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.studeni.2020 u 20:17
Skupo ili povoljno?
Quad 909 - izlazno pojačalo Cijena 4.800 kn

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15101511151215131514 1525>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente