Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što radim ovih dana

Odgovori Odgovori Stranica  <1 906907908
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2019 u 08:25
Originalno postano od strane člana: maltus maltus napisao:

Ja sam bio vrlo skeptican kada sam sve dobil u vrecici...
PCB je potpuno simetricna posred lampi je simetrala. Masa je i na ulazu i na izlazu. I nema bruma/shuma/oscilacija. Jedino su input chichevi izolirani od sasije. Naravno da je bil brum na pocetku. Ali to je bilo zbog grijanja lampi koje je bilo plivajuce. Kada sam - grijanja spojil na masu kod ulaza to je eliminirano. I da, jedna lampa (ECC83) je bila totalno nesimetricna kaj se tice pojacanja. A nova. Kak sviri bu rekel vlasnik!

nove lampe danas cudno ako imaju iste polovice ili su u nekim tolerancijama, to vise ne postoji :D :D

Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2019 u 14:10
Kako  Maltus  navaljuje  evo par  crtica   o tom  čajna  kuhnja  riia  pp.  Više  sastavljali iz nekog heca nego potrebe  no kad se već našlo  pri ruci  lijepo je on to  pošvasal  jer je moj wel.  došao s posudbe u  nedozvoljenom stanju no kaj je tu je. Ja sam se pozabavil  škatuljom  urađenom od  reciklažnog materijala. Donji dio od  al pločevine ,ima je  bogu  fala  gornji dio lijep komad  starog MAX tv prijamnika   u ovu svrhu  prelakirawna na crno a za zadnju i prednju   frontu  Bauhaus  lajsna eloksirana širine 6cm ,sve se lijepo lufta ima puno rupa 
bar da  nešto lijepo izgleda  . Nismo se ni nadali da bi to moglo raditi No ispalo je  na moje zadovoljstvo odlično kako izgledom  a tako i  za mene  po zvuku  bolje od  nadpp2e  škatuljom  , vrlo kratko sam  uspoređivao to dvoje pp jer je  Nad prošetao dalje  ali za moja  potumplana ušesa  lampice   su pridonjele  čistoći  i finijem basu  koji je kod  Nada bio zamućen  .To na prvu  dok ne  preslušam više  materijala  većinom s ploča . Problem s lampicom  riješen s kinezom pa će ako mu je za vjerovati   poslati drugi ispravan komad . Što se  kućišta bit će  dorađeno kad se uhvati malo dobre volje  možda u drvu.Par slikica  za okogled   i zahvala  Maltusu na  odrađenom  posliću  , Bravo

zden

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2019 u 16:09
Složi si kištricu z lesa. To bu lepe.
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2019 u 16:16
Je  imam dva hrastova praga kaj sam kupil prije trideset  let a nikad mi nisu trebali morti bu to  pod pilu 
ak bum dobre volje  a  kad bi našel nekog tišlera još bi bilo bolje da to lepo porihta  onak stručno  s pravim alatom  
zden

Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2019 u 17:00
Originalno postano od strane člana: zden zden napisao:

Je  imam dva hrastova praga kaj sam kupil prije trideset  let a nikad mi nisu trebali morti bu to  pod pilu 
ak bum dobre volje  a  kad bi našel nekog tišlera još bi bilo bolje da to lepo porihta  onak stručno  s pravim alatom  

Pitaj Kresicu. Ak more napraviti plinth more i kistru da
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2019 u 17:06
U principu i treba  plinth  manjih dimenzija  jer  gore i dolje  ide alu   
zden

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 906907908
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,764 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente