Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što radim ovih dana

Odgovori Odgovori Stranica  <1 930931932933934 935>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Mijo View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.srpanj.2019 u 00:33
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Puhove ne treba tjerati. Fino ih uloviš i spremiš na roštilju za gablec. proteza

Mislim da u Zagorju puhove smatraju delicijom . Nek mi oproste zagorci ak griješim.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 12:58
Uz sve unutar i izvanelektroničke aktivnosti, nađe se vremena i za pokoji gađet, doduše ne prijeko potreban, ali svakako poželjan i izradbeno uveseljavajući. A takav će biti i uporabno. Nedavno dovršio laserskog pomoćnika pri parkanju ili kako podugačak auto dovesti uvijek pod sredinu nadstrešnice, ni više ni manje. Budući imam inox ogradu s ulazno-izlaznim šiberom na daljinski koji je u autu, odlučio sam pomoću istog daljinca (gumbić za aktivaciju ispod srednjeg naslona za ruku između prednjih ziceva) automacki opaljivati i laser koji bi se potom utrnuo nakon jedne minute. Najveći problem je bio prijemnik koji može učiti kodove na 433MHz. U stvari, nije ni bio problem jer je svega 10$ i našao sam ga odmah. Tu je naravno napajanje, monostabilni multivibrator od minute i drajver za laser diodu. Laserski projektor će bit iznad šoferšajbe, na stropu, a crvena će se točkica pojaviti na odabranoj zoni unutar konzole autača i to će biti baždarena sredina. Još uvijek se volim igrati, nakon svih godina. Ideju sam pokupio negdje usput, a konstrukcija i izrada su moje.

Na vrh
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 13:10
Kaj? Motovibrator :) Harley Davidson?
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 13:48
Ma kaki bolan Harli? Veliki, ružičasti s ripnama, na bateriju, marke Dildo.
haha
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 14:15
A da upišeš još koji dodatni sat vožnje u lokalnoj autoškoli? Jedno četrdesetak sati bi ti bilo dovoljno da se naučiš parkirati "pod sredinu nadstrešnice". haha
Iako ideja lasera ispod šoferšajbe nije tako loša. S jedno 7 - 10 kilowata bi mogao spržiti kojekakve spore traktore i bakice u fiat pandi. O biciklistima da ne govorimo, tu se uvijek slažemo smijeh2
đez je limunada

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 14:28
A da ti upišeš koji razred osnovne tudume polupismeni?
haha
I nije ispod šoferšajbe nego na plafonu strehe. Znam ja vozit bolje od tebe, moš bit siguran, al nije poanta u tomu nego da pas liže jaja zato jer može. Uvijek sam volio gađete, pogotovo kad sam ih sam napravio. Uostalom, pišmevrit.
Pozadina
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 15:07
mono stabilni multi vibrator
e jeboga, da bar je stereo haha
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 15:37
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 15:39
Timer za 12v bazen za živu ješku. Arduino. Da ribice prežive noć, a i akumulator isto.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2019 u 16:21
Inače, koga zanima i komu treba, kutija je iz Tevetrona. Imaju raznih mjera, ova je nešto 17X22X5 cm. Nešto manje od 100 kn. Izuzetno kvalitetna plastika /ABS) s navojnim mesing puškicama za vijke. Ima i brtvu u poklopcu tak da je super za po vani.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 930931932933934 935>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike
Forum: Uradi sam