Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Wadia 581

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Flikoman View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Flikoman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.studeni.2012 u 23:49
Donesem svinjetine, ak treba

Došo bi ja i prije, ali vremena nema. Ne znam kad ću to sve stići. Možda sljedeći vikend, imam u planu doći u ZG.
Na vrh
Kristijan S... View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kristijan S... Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 14:14
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Ima li je itko ili ju slušao ? Kladim se da ne .
Pitam jer me zanima, a googlanje daje rezultate koje bi svrstao u teoriju zavjere.

Dakle, Wadia 581 i Wadia 781 su CD playeri koji mijenjaju njihove stare 861 i 861 SE. Nove Wadie mogu čitati i SACD.

Na Audiogonu i ostalim forumima stalno se postavljaju upiti kao moji al je teški mukajet. Ima ljudi koji su je naručili al im Wadia ništa ne isporučuje...kao sad će ,sad će.

Wadia ih je pokazala na nekim sajmovima početkom godine i najavila za sredinu 2006 al ništa...

Neki spominju da imaju problema sa softverom.

Drugi se pitaju kako je Wadia tako glupa da povuče sa tržišta stare modele a nove ne isporuči.

Zanimljivo da nitko nije još napravio test.

Nije valjda Wadia krepala.

slusao sam jednu i drugu wadiu,. 581 je osjetno jeftiniji uredjaj,..

781 i je proglasen ne slucajno najbolji cd playerom na planeti zemlji u kategoriji ezoterije/teskog high enda,.. 781 je ujedno i linisko pretpojacalo i DAC sto znaci da ima nekoliko ulaza za druge dig, uredjaje,.. Prijetelj koji je kupio od mene 781 sa rpvom je imao ozbiljnih problema, i nakraju te muke i uzasa, dosla je iz amerike potpuno nova zapakirana Wadia 781 i ali sa novim transportom/ i "zakrpama" ;) ta wadia svira nevjerovno muzikalno i vijerno za past u nesvijest,.. bila je odlicna ekipa i zadrti gramofondjije, i ekipa koja samo slusa digitaliju,, no kako je vrijeme odmicalo ,. mijenjali smo grebalicu ;) VPI HRX sa   Benz Micro lp, i Wadiu 781 i stavljali istem materijale/vinile,.. i kada je sve sjelo,.. doslo je do svadje sto bolje svira,.. vrhunski gramofon i vrhunski player,.. pa je uslijedi "SLIJEPI" test i nova, potpuno nova LP ploca i novi, cd disk, ja sam mijenjao ulaze na preampu i niko vise nije imao pojma dal svira HRX gramofon ili wadia,.. tak da su ovi koji samo hvale gramofone ostali u soku da je to uopce i moguce, zlatnouhi su imali crvena uha od srama,.. toliko od wadia playeru,..

sto se tice Wadie. nju je kupila kineska grupacija, pod tko zna cijim imenom i pravi vlasnici su kinezi, koji su kupili u medjuvremnu Sonus Faber, i preljepi i po meni zaista high end brand audio research,.. sve ce kinezi nakraju pokupovati,..   
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 14:21
Originalno postano od strane člana: Kristijan S... Kristijan S... napisao:

sto se tice Wadie. nju je kupila kineska grupacija, pod tko zna cijim imenom i pravi vlasnici su kinezi, koji su kupili u medjuvremnu Sonus Faber, i preljepi i po meni zaista high end brand audio research,..

Apparatus, si cul? Pola tvog sistema je Kinesko...    

Na vrh
adrian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj adrian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 14:45
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

sto se tice Wadie. nju je kupila kineska grupacija, pod tko zna cijim imenom i pravi vlasnici su kinezi, koji su kupili u medjuvremnu Sonus Faber, i preljepi i po meni zaista high end brand audio research,..

Čula se nekakva detonacija u tom dijelu HR .
“Sa znanjem raste i sumnja.” Goethe
Na vrh
Kristijan S... View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kristijan S... Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 15:19

heheee :D

sad sam se sjetio ta ekipa kineza, kupila je uz Wadiu i sve ostalo i SUMIKO,.. a ja sam se ove goine pocastio sa novom sumiko zapakiranom zvucnicom,. iz 2007 godine ali ne iz kine :D
Na vrh
QwertyVZ View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj QwertyVZ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 15:47
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Joj te audiofile moš namamiti na druženje samo ako je posrijedi neka nesvakidašnja piletina, inaće kitić.Istina, po Wadiama se baš ne popikavamo.

Kaj god, danas se kod Olifa sluša početni model Pioneer pojačala.
Zbog vina sigurno ne idemo
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 16:00
Neee, nije početni model Pioneera. Blizu je 1.000 €, a ne prizvodi se više od prošle godine, mislim....
Ali bit će tu još dva integrirca danas na probi !!!!
Za onog trećeg niti ne znam koje firme i tipa, nek i za mene bude iznenađenje.
Jedino imam neke tuđe (trenutna zamjena), "čudne" zvučniike, pa ne znam kako će s isti znati nositi s tolikom, raznolikom amplifikacijom....
...toliko od oftopičarenja....
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 16:56

heheee :D

sad sam se sjetio ta ekipa kineza, kupila je uz Wadiu i sve ostalo i SUMIKO,.. a ja sam se ove goine pocastio sa novom sumiko zapakiranom zvucnicom,. iz 2007 godine ali ne iz kine :D

Kupili su i McIntosh, mada ne znam je li taj fond odnosno grupacija kineska...sto i nije vazno

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 17:24

Najn. Kod mene sve made in USA, osim tunera (Canada) i zvučnika (Italy). Opskrbih se na vrijeme.
Osim toga, to kaj danas Kinezi imaju para nije neminovno loše. Neka finaciraju i prepuste stručnjacima posao. Bolje tako jer njihova "autohtona" hifa podsjeća na potkivanje žaba i inih vodozemaca. Kako god, a to rekoh prije: mogu svi propasti. Meni svejedno. Ja se namirio.
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.studeni.2012 u 18:26
@Kristijan
Fala na odgovoru makar u zakašnjenju od 6 godina. Tek sad vidim kako sam bio ambiciozan. Da sam pametan kupio bi polovnu Wadiu, još 500tinjak novih CDa koji su danas u četvrtinu  cijene, te sa svojih 700injak  proglasio kraj audofilije. Ali za čim da žudim...za Badom i HRXima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Volumio
Forum: Audio komponente