Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

THE BEST OF 2006

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: THE BEST OF 2006
    Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 14:42

evo pošto se bližimo kraju godine, predlažem da ovde stavimo copy/paste ˝najačih˝ izjava godine. jednostavno u poslednje vrijeme duh zahebancije je proradio do jaja, i neke izjave ruše sve rekorde
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 14:43
gašo:

A ako skinem visoke na -18 a bass stavim na +18 jel to znači da imam na pojačalu +36 bass?

Koliko watta molaju imati zvučnici da izdlže pojačalo kad tako slušam techno?

Jel to doblo?
Na vrh
zed View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 14:47
Kratki audiofilski film

"I was a normal human being until I was 35".
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 15:16
Nedavno će Robot:

Apparatuse kućo stara, dobio sam kilu od kobasica, pečenice, svinjetine, kolača i vina....Nemam volje ni držat tipkovnicu. Daljinski, tipkovnica, stol, wc školjka, onda opet ispočetka....ovako više ne ide, moram hitno u planine....gadi mi se i slušati glazba...kada će više ovo završiti...

Inače,Robot je ove godine isproducirao cijeli naramak ovakvih šeretskih postova.Doista osebujna osoba i uvijek rado čitan Robert iz Splita.
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 15:23
robot ... tesko mi je izdvojiti neki poseban post ... pa cu se pridruziti Apparatusu ... ovo je samo jedan od friskijih ...

Edit: mala napomena, iako me nazvao "jazavcem s Medvjednice", nagrada onome tko mi u zadnjih godinu dana (toliko intenzivnije pratim) nadje post u kojem je, cak i kada se ne slaze s nekim, tu osobu u diskusiji uvrijedio ...
Doduse, mogao bi poraditi na svom glazbenom ukusu ;-), ali nitko nije savrsen ...

Editirao altair - 29.prosinac.2006 u 15:29
Na vrh
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 15:26
Neću citirati Robota jer zapravo ne znam što bih prije stavio...

ali sjećam se jedne stvari koja me najviše nasmijala:

DarkoB otvori morbidnu temu gdje stavi plakat s tipom bez ruke, koju je nazvao "CESTA" i kaže nešto tipa "Za audiofile koji vole popit dok voze".

Na to b.u.b.:

Bože pomozi. 

b.u.b.
Pravi audiofil je glazbofil samo u smislu "nemam ništa protiv glazbe".
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 15:34
E, ovaj najnoviji od Galame mi je baš cool (c/p)

Interesantno meni se uglavnom oni albumi koji mi se ne svide na prvo slušanje ne svide ni poslije ali nekad mi se dogodi da neki super album na prvo slušanje zvuči skroz bezveze.

Editirao Joby - 29.prosinac.2006 u 15:35
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 15:43
Gašo odgovara na Jangovu blagu provokaciju:

Kaj ti hočeš mali p....?  Bum te spljuskal.
Predstavi se čovjeku da zna s kim posla ima.

Mirtek je imal dobar upad pa sam mislio da bi bilo lijepo da se i mi njemu predstavimo.

A ne ko onaj seljober od neki dan.

"Bok ja sam novi , jel imate kakav stabilizator napona ?"

Editirao Apparatus - 29.prosinac.2006 u 15:44
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 15:46
robot (a tko bi drugi):

E moj koko bile nas narod bi rekao na tvoj zahtjev da bi se htio j. a da ti ne udje, no salu na stranu, i sam imam nekakvu igračku (creative muvo) koji ima originalne slušalice koje su kao htjeli napraviti da budu "šminkerskog" ajpodovog izgleda no izgleda su dizajneri imali fi slušnog otvora od nekih col ipo, a moje su standardne hrvatske od kvarat cola tako da mi je slusanje mp3(osim sto mi je izazivalo glavobolju zbog niskog bitratea i sklonosti vrckavim visokim) bilo iskustvo slično guranju mrkve u uši. odavno sam imao neke senheiser mx 3 koje sam badao u mog starog sony walkmana, a njihovi tvorci su imali slušni otvor približan mome, tako da njima sada slušam svoju bogatu kolekciju mp3 koje drmnuh prijatelju sa hard disca. šluše nisu loše, imaju visoke i imaju baseve, zvučna slika je nešto šira od moje glave no to me ne zabrinjava,a i zbog šupljine u glavi imam dobar odziv u basovima, nešto kao tqwt.
dakle - odgovor - mislim da bi grado 60 bile za to najbolje, no sa njima bi izgledao kao oboreni saveznički pilot iz drugog svjetskog rata, dakle nesto manje-ja dajem svoj glas senheiser 300-ci, doduše čuo sam da sony ima neke opake metalik, no ne znam im model.
bajdvej nedavno sam slušao 60gb ajpoda i jednostavno mi nije jasno zbog cega tolika frka oko tog komada  fino uglačenog nečega koje ima krasan kotačić, i na kojem mozes gledati i slušati sve i svašta i pretvarati  se da je to real sound & vision.
eto koko bile ziv mi bio, i čuvaj uši jer se na tim minijaturnim stvarima lako omakne iznad 90 dB dinamike, što je poprilično opterećenje za timpane oliti bubnjiće.

đez je limunada

Na vrh
Vlado Jr. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vlado Jr. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2006 u 16:05
Pita DarkoB nakon što sam obrisao 20+ strana jedne teme:
"Hej! Tko je ovako naprasno obrisao moje postove?"
Ak' me ne'ko treba. Znate di me morete najti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Audiosilente, Thorens, belt,...
Forum: High-End