Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

FILM POINT

Odgovori Odgovori Stranica  <1 494495496
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.veljača.2020 u 16:38
Joker a se jos nisam odlucio pogledati, imam duboku predrasudu, procitao sam sadrzaj,nije mi obecavajuci, jos se ne mogu natjerati...

Parasit, 3/4 je mali film, ali relativno zabavan, gledatelj razvija simpatije za glavne likove, unatoc njihovim nesimpaticnim postupcima, do trenutka raspleta, lici na ceske filmove....rasplet...skrece u nadrealizam, na trenutke groteskan, po meni lose napisan i nespretno reziran, kao da se nisu mogli odluciti kako ce ga dovrsiti....brutalno, mracno ili crnohumorno sa porukom....pa je ostao negdje izmedju svega toga....svakako nije za neko pamcenje

Brad mi je drag, ali Oscar za tu ulogu, smijesno....u 12 majmuna je bio dobar i u Snatch u jos i bolji, tu je zaista i glumio....u ostalim filmovima se uglavnom 'pojavljuje'...

1917. nije los, bolji mi je od spomentih, ali opet u poredjenju sa nekim starim filmovima tog zanra, tanak, rekao bi Glava kako 'fali katarza'....

'Gentlmen' je jako zabavan, volim G.R, izvrstan je reziser i recimo gluma u tom (hugh grant npr.) je prosla skroz nezapazeno, u sirim okvirima...

Noz u ledja, sa D.Craigom, drugaciji od mainstream produkcije, ima starinski stih tv deketivskih serija ala Poirot, svidio mi se....

Nisam ljubitelj SF a, nisam gledao Her ni ex machina....

Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2020 u 08:56
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

Joker a se jos nisam odlucio pogledati, imam duboku predrasudu, procitao sam sadrzaj,nije mi obecavajuci, jos se ne mogu natjerati...

Onda bolje i ne gledati. Film je doduše zabavan, ali istovremeno i preplitak za takav zastrašujući intelekt.
Skrojili su ga tako, da Phoenixova faca zauzima oko 98% vremena filma i površine zaslona, što je i meni previše. Štorija je preslaba, poruka nikakva, mislim ono Robin Hud, zločesti kapitalisti, sve već viđeno i često prožvakano. Malo šminke, tu i tamo koja suzica, kreveljenje, slinjenje i mucanje, pa to može i Čak Noris odglumiti. U stvari ne može, jer nije tako prirodno ružan kao Phoenix sa svojom zečjom usnom.
Jesam li već rekao da je film doduše zabavan?
đez je limunada

Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2020 u 09:17
veli mi prijatelj, koji je i filmofil, ali također nije bilo tko (intelektualan je u pravom, već zaboravljenom smislu te riječi. napisao je, potpisao i objavio broj eseja, također je i načitan strašno, podrazumijeva se), da je Parazit odličan film

ja osobno vrlo slabo gledam filmove, bilo nekad, odučio sam se...možda pogledam tog Parazita, preporuča mi...
prava hifa čini te gladnim muzike
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2020 u 12:04
Originalno postano od strane člana: Komandant Data Komandant Data napisao:

Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Trenutno započeo Autsajdera od Kinga pratiti, početak obečava.

a nastavak razočarava!

Totalno,četvrtu epizodu jedva odgledao😏
Music Is My Religion
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2020 u 18:42
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Upravo odgledao Jokera i morao bih se dobro zamisliti kad sam zadnji put ostao ovako zakovan za fotelju. Nisam otišao ni pišati, skoro sam eksplodirao. Impresivno. A gluma je iz neke druge dimenzije i ako Phoenix za ovo ne dobije oskara kojeg je btw davno zaslužio, bit će to prvorazredna kombinacija skandala i svinjarije.

Ovaj je vec stari film, koji je u medjuvremenu postao klasik.
Jesi li ga gledao?

Inace, kada vec spominjem stare filmove, u kojima je 'light motiv' otudjenje, ovaj gotovo nema premca. 
Krajnje stiliziran, nastao pod utjecajem americkih gangster filmova, a paradoksalno, sam je utjecao na mnoge takve...

nekoliko dobrih, starijih...i malo novijih...

Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2020 u 19:30
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Upravo odgledao Jokera i morao bih se dobro zamisliti kad sam zadnji put ostao ovako zakovan za fotelju. Nisam otišao ni pišati, skoro sam eksplodirao. Impresivno. A gluma je iz neke druge dimenzije i ako Phoenix za ovo ne dobije oskara kojeg je btw davno zaslužio, bit će to prvorazredna kombinacija skandala i svinjarije.

Ovaj je vec stari film, koji je u medjuvremenu postao klasik.
Jesi li ga gledao?

Inace, kada vec spominjem stare filmove, u kojima je 'light motiv' otudjenje, ovaj gotovo nema premca. 
Krajnje stiliziran, nastao pod utjecajem americkih gangster filmova, a paradoksalno, sam je utjecao na mnoge takve...

nekoliko dobrih, starijih...i malo novijih...

Americki psiho gluparija teska....uopce ne kuzim zasto se netko uhvati snimat film na takvu radnju prema knjizi koja je odlicna....film je ziva parodija i sprdacina naspram knjige i tu naravno uzimam u obzir da je svaka knjiga bolja od filma ak ovo je ful lose.

Kritiziro se Brada da se samo pojavljuje sto je ful netocno...da si to reko za Cagea ili Willisa zadnjih godina bilo bi ok.
Proac Response One SC,Atacama SE 24,Primare A30.1 MKII,Arcam HDA sacd CDS 50,Teac TN-300.
Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.veljača.2020 u 23:50
Originalno postano od strane člana: LOUIS PRIMA LOUIS PRIMA napisao:

Originalno postano od strane člana: Komandant Data Komandant Data napisao:

Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Trenutno započeo Autsajdera od Kinga pratiti, početak obečava.

a nastavak razočarava!

Totalno,četvrtu epizodu jedva odgledao😏

Evo slomio i četvrtu, nema predaje sad kad sam skoro na pola puta.
smijeh
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.veljača.2020 u 10:40
Kirk Douglasa nismo spomenuli.....klasik, mozda sada i interesantniji kada se spominje film 1917.

Izvrsna (anti) ratna drama.....Kubrick i Kirk....

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 494495496
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Neobavezne slušalice ;)
Forum: Audio komponente