Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Što slušate?

Odgovori Odgovori Stranica  <1 17171718171917201721>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
nagluh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nagluh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.travanj.2021 u 19:32
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Nisam ni znao da je Đoni ovih dana na Tubi objavio do sad nikad objavljenu snimku koncerta Azre iz Banja Luke iz 1990. E, zato čovjek ima prijatelje koji ga prosvjetle s vremena na vrijeme. Tako mi sinoć frend donio skidačinu toga, a ja puko ko kokica. Što zbog nostalgije, što zbog preyebene svirke. Odrastao sam s Azrom i oduvijek sam fan, a imao sam čast i nazočiti njihovom koncertu početkom 80-ih (prva postava - svirka do yaya) ali nikad ih nisam čuo da baš ovako praše. To je t.zv. treća Azra koju osim naravno Đonija čine još Jura Pađen (blanja), Branko Knežević (banjbu) i Tomislav Šojat (bajz). Uživajte.

Meni ta snimka zuci bolje od Ravno do dna s kojeg gitaru nemogu isprocesuirat.
sadim krumpire po golf terenima
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2021 u 10:22
Meni je ovo prva liga, a do nedavno nisam ni znao da postoji. Inače, uživo je Azra bila atrakcija koja se ne zaboravlja. Ima tomu 40-ak godina, ali nisam zaboravio. Upale se svjetla, a ono Đoni stoji (plus Hrnjak i Leiner) s onim Rejbankama, a sa šije mu visi onaj njegov bijeli Strat i kaže: Dobra večer ljudi, mi smo Azra iz Zaprešića. I ožeži. Tko se nije brijo, obrijaše ga nasuvo. Nema više takvih. Samo neki glumci i depilirani pozeri. Čast iznimkama koje moraš svijećom tražit.

Editirao Apparatus - 06.travanj.2021 u 10:23
Na vrh
Noddy View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Noddy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.travanj.2021 u 14:56

Inače, uživo je Azra bila atrakcija koja se ne zaboravlja. Ima tomu 40-ak godina, ali nisam zaboravio. Upale se svjetla, a ono Đoni stoji (plus Hrnjak i Leiner) s onim Rejbankama, a sa šije mu visi onaj njegov bijeli Strat i kaže: Dobra večer ljudi, mi smo Azra iz Zaprešića. I ožeži. Tko se nije brijo, obrijaše ga nasuvo. Nema više takvih. Samo neki glumci i depilirani pozeri. Čast iznimkama koje moraš svijećom tražit.

Apsolutno se slažem . Koncerti u Kulušiću(Zg) 81. i SKC-u(Bg) 82. su jedina mesta i događaji u prošlosti na koje bih se vratio da nekim čudom postoji  vremeplov. 
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2021 u 00:03
Danas nikakvi stari prdonje.

Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2021 u 18:21
Zanimljiva suradnja ! mig 
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
JANZI View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj JANZI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2021 u 18:47
''You can hear a lot by listening !!''
Na vrh
Snow_Jon_Snow View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Snow_Jon_Snow Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.travanj.2021 u 13:36
Mark Lettieri - Magnetar

Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.travanj.2021 u 19:22

Editirao popol_vuh - 13.travanj.2021 u 19:23
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.travanj.2021 u 19:28

Popolvuše, kak Zappa? Ja udrobio 8 albuma za 2-3 dana. Ima se vremena pa eto, kud ćeš bolje? Reko si da odlično znaš engleski pa si prevedi ovo ispod.
haha
Album je Over-nite Sensation iz 1973.

Apparatus, slušam polako i nastojim ne prelaziti brzo s albuma na album nego dosta puta poslušati iste albume jer preferiram ne raspršiti se odjednom. Za sada, što da kažem - jeben je u svakom pogledu. Pravi umjetnik. Super muzika, super ideje, jako mi se sviđa što čovjek ne poznaje granice, ima puno i utjecaja avangarde, vrlo inteligentne ideje, vrlo inteligentan humor koji recimo debosi baš ne bi skužili nego bi rekli da je on debos (što obožavam kada se tako uspije prokazati debose).

Za sada sam se intenzivnije družio sa Lumpy gravy, Hot rats, Chunga's revenge i Weasels ripped my flesh. Ti albumi su mi napokon i u mojoj mjesečnoj vinil košarici i uskoro bi mi trebali doći. 

Ono što je prekrasno je i to da se njegova obitelj pobrinula da sada postoje svima dostupna ultimativna izdanja njegove muzike: dakle više-manje skoro sve (koliko razaznajem) je već reizdano na Zappa records na AAA vinilima (dakle, sve s originalnih traka ponovno masterirano), nove mastere radio Bernie Grundman, a ploče odštampane u Pallasu. Dakle, apsolutni vrh sa svih strana.
Na vrh
Darco View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Darco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.travanj.2021 u 16:51
Predstavnik neukih. Počnimo sa domaćim stvarima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 17171718171917201721>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Zvučnički kabeli za OPERE