Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Paypal s debitnom

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2008 u 19:26
PayPal radi u rvata od 2006. Postoji samo jedan drugi problem sa PayPalom kod nas. Preko PayPala se mogu iz Hrvatske izvršiti uplate, no PayPal nema ugovore s Hrvatskom o isplati na račune korisnika u Hrvatskoj. Tako da kupiti na E-Bay PayPalom možete ali prodati ne. Prodao sam neke stvari preko E-Bay-a, ali samo preko otvorenog intl . bank accounta, (Svift / IBAN). Wire transfer je moguć sa svim bankama u evropi koje gotovo sve koriste IBAN, ali kod američkih banaka (koje ne hebu previše IBAN kao evropski izum,(koristi ga i Japan)) je problem što i kad pristanu na wire transfer, to mora ići preko samo jedne banke prema van (mislim First National) tako da brzina prijenosa ostaje poput obične bankovne uplatnice.

Editirao tatamata - 28.veljača.2008 u 19:31
prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
lyaq View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj lyaq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2008 u 20:30
ja sam otvorio devizni račun u pbz (besplatno) i dobio visa electron karticu sa kojom bez problema kupujem preko neta,paypal radi bez problema i najbolje je što kad trebam nešto kupiti samo na račun stavim tu svotu i nemam problema dali će mi netko skinuti više sa računa
Na vrh
Dalen View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dalen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.veljača.2008 u 22:27
Sve ovo što je rekao @tatamata je 100% točno.
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.veljača.2008 u 08:08
Znači - neovisno od toga što ko pričao i da li su kartice nove ili stare, s cvv brojem ili bez, paypal sa debitnom radi samo sa debitnim karticama od Erste i Pbz. Nakon preuzimanja se čeka 24 h.

Radi izvoda - šifre koju šalje paypal tako da skine 1.95$ sa deviznog dobro bi bilo imat net banking. Ja ga ne želim plaćati 5kn mjesečno samo radi toga, a po najnovijim verzijama priče dobivat ću poštom promete jednom mjesečno.
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.veljača.2008 u 09:15
radi sifre i povrata tih 1.95 se ne mora cekati izvod na kucnu adresu vec se moze otici i do banke i trazit izlist transakcija i to ti izbace za minutu...
to odradis samo jednom i gotovo...

cini mi se da i bez potvrde tog pina, s strane paypal, mozes slati lovu ( jednom kad si se registrirao ) ali samo do 100$...

nisam siguran za ovaj drugi dio posta...davno je to bilo..al cini mi se da samja tipu poslao lovu i prije nego sam potvrdio paypalovu transakciju od 1.95...mozda i lazem...ne sjecam se...

Editirao nu!me! - 29.veljača.2008 u 09:25
volumio_rPi3_links usb zica_analog precision UP/DSP_kimber PBJ zica (nekoliko njih)_hypex ncore (puno njih)_bauhaus zica (dosta njih)_satori BE + satori 16P + peerless XLS10 / sve u kompresiji_sve diy
Na vrh
drtop View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj drtop Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.ožujak.2008 u 11:14

Info vijest za paypalovce:

Izvrsno promišljen fraud mail kruži naokolo ovih dana. Računajući na ljudsku glupost i neiskustvo, služi provaljivanju na paypal račune. Ne šalje ga PayPal.  Obrisati i zaboraviti.

Originalni izgled maila (mene je oduševio, tako jednostavno a pokvareno do srži):

<https://www.paypal.com>      

Dear PayPal ® customer,

We recently reviewed your account, and we suspect an unauthorized transaction on your account.

Protecting your account is our primary concern. As a preventive measure we have temporary limited your access to sensitive information.

Paypal features.To ensure that your account is not compromised, simply hit "Resolution Center" to confirm your identity as member of Paypal.

*     Login to your Paypal with your Paypal username and password.

*     Confirm your identity as a card memeber of Paypal.

Please confirm account information by clicking here Resolution Center <http://paypal-secure-login.com/acc/login.php>  and complete the "Steps to Remove Limitations."    

*Please do not reply to this message. Mail sent to this address cannot be answered.

Copyright Š 1999-2007 PayPal. All rights reserved.

Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.ožujak.2008 u 10:32
Molim ubrzani tečaj plaćanja sad.

Dobio sam verifikacijski kod i mogu koristiti accound. Želim par sitnica uzeti u web shop-ima i ebay-u.

Moram li ići na add funds - puniti ga nekako - ili jednostavno nešto kupim i ostavim mejl i šifru pa mi paypal sam skine s deviznog naknadno.

Ili idem na send money odma? Balance mi je 0

Šta da napravim da maknem 100$ limit?
Na vrh
Vedo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.ožujak.2008 u 11:22
Originalno postano od strane člana: Johnny Johnny napisao:

Molim ubrzani tečaj plaćanja sad.

Dobio sam verifikacijski kod i mogu koristiti accound. Želim par sitnica uzeti u web shop-ima i ebay-u.

Moram li ići na add funds - puniti ga nekako - ili jednostavno nešto kupim i ostavim mejl i šifru pa mi paypal sam skine s deviznog naknadno.

Ili idem na send money odma? Balance mi je 0

Šta da napravim da maknem 100$ limit?

Jučer sam kupovao jedan cd na cdbaby.com(prva kupnja preko neta uglavnom) i dovoljno je bilo kliknut na onu paypalovu ikonicu na kojoj piše pay now i dalje ti je jednostavno,samo potvrdiš uplatu i adresu i to je to.Ne moraš dodavat novce na paypal jer će ih on sam povući sa računa,nakon toga dobiješ mail kao potvrdu uplate.

Editirao Vedo - 07.ožujak.2008 u 11:25
Na vrh
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.ožujak.2008 u 08:26
Hepi tu report - stigla ručica od tremola. Treba imati obavezno 20$ viška na računu.

Na mojoj gitari se to samo utakne, a uvoznik Ibaneza traži da se radi toga gitara šalje u Zagreb na servis.

Kako se makne taj limit od 100$ ako bi htio nešto skuplje uzet (npr. deq2496 za 210$)
Na vrh
Pecarosh View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Pecarosh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.ožujak.2008 u 13:12
Originalno postano od strane člana: Johnny Johnny napisao:

Hepi tu report - stigla ručica od tremola. Treba imati obavezno 20$ viška na računu.

Na mojoj gitari se to samo utakne, a uvoznik Ibaneza traži da se radi toga gitara šalje u Zagreb na servis.

Kako se makne taj limit od 100$ ako bi htio nešto skuplje uzet (npr. deq2496 za 210$)

Trebas apgrejdati svoj personal akaunt u Premier akaunt.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,686 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Audiosilente, Thorens, belt,...
Forum: High-End