Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Transporter - network player

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 25>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 15:30
NIje istina... tek sam onda slušao muziku zato što zvuk nije valjao!  

Editirao Kalle242 - 06.lipanj.2008 u 15:32
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 15:41
Yebate u pravu si.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 18:10

Transporter je odličan "devices".  Ja sam "open minded" tip. Imam jedan "pravac" kojeg se držim, iako neki kolutaju očima na to, i gledaju to sa podsmjehom. Svatko ima pravo da slaže svoj setup kako misli da je najbolje. Isto tako je i sa odabirom glazbe, svatko sluša neku svoju muziku, i o tim razlikama je besmisleno raspravljati. Iznenadili bi se koliko me ljudi pita za taj Transporter. Muzike u audiofilskoj kvaliteti je sve više za download, da ne govorim da se već prodaju gotovi hard diskovi sa muzikom (npr.Linn records).  Stavljanje cd-a u cd player ima svoj gušt, kao i stavljanje ploče na gramofon. Ja imam svoje razloge zašto Transporter, ali o tome nebi  pisao na forumu. Jednostavno, to je budućnost. CDP kao takav sam prekrižio, i ne razmišljam više o njemu. Tansporter je moguće nadograditi još boljim DAC-om (iako je i ovaj vrhunski), ugraditi u njega lampe i sl.

Audiofili su sa podsmjehom gledali na cd-e kada su izašli na tržište, a pogledaj danas.  Jedan stariji audiofil mi je rekao da mu ne pada na pamet da vadi gramofon i da stavlja ploče, jednostavno mu je cd komotniji, zadovoljan je svojim stupom kako svira, a to je, kaže, najbitnije. Da ne pričam da ga Transporter također zanima, ali kaže; "Ja sam prestar da ripam svu svoju muziku. Prije ću umrijeti nego uspijem sve to izripati i prebaciti na hard disk." Svatko izabre svoj put u audiofiliji. Da li će to biti gramofon, CDP ili neki network player, stvar je osobnog odabira.

Ja  volim drugačiji, "moderniji" pristup hifi-u, i ne uvjeravam nikoga da su "moderne" hi fi stvari najbolje i jedine ispravne. Svatko neka odluči što mu najviše odgovara. Ne smatram nekoga manje važnim ako ne misli kao ja, ili da ga vrijeđam na forumu.

Evo i jedne recenzije Transportera u Sterophileu.  Također, Transporter može izgledati i ovako.

Editirao Dapo - 06.lipanj.2008 u 18:28
Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Gradient rules!
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 18:35
Originalno postano od strane člana: audiofill audiofill napisao:

Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

U čemu je problem sa usviravanjem nečega 200 sati?
Komponente se usviravaju po koji tjedan do mjesec pa i više ako su stalno upaljene, čas posla se nabije i veća satnica!

Da ću transporter 200 sati usviravati, onda još dva mjeseca slušati i isporučiti tek kraj ove godine je bila samo zahebancija jer dobro znam kako ga moj dobar drug Pongi već nešto mjeseci teško očjekuje i mislim da mu se na juriš dignula kosa kad je čuo ovo.  
Još dobro da je na službenom putu inače bi ja sad hebao ježa. 

Pozdrav!

Hehe, hebao si ježa...zaboravio si da imam laptop! Al dobro, ostavim ti "tranni"-a da se malo guštaš. Kad ga uzmem, ne gine ti nakon toga teška depresija.
Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Gradient rules!
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 19:17
Komocija je postala proiritet a to nema veze s hifom.
Daljinski kojim kopaš po fajlovima mi ne može zamjeniti vađenje cd-a ili ploče iz omota stavljanje na gramofon, čiščenje od prašine i spuštanje igle u brazdu, sjedanje ispred sistema i pregledavanje omota.

Nije to stvar komocije nego stvar pristupa a svak ima svoj pristup.

Ja koji sam osjetio gramofon znam što mi se sviđa kod njega osim zvuka. Sviđa mi se kontakt i obred prije slušanja. To je kao dobro vino, dobra klopa koju si sam pripremio, dobar sex i ostali izvori gušta.
Ovo ostalo, ti HD izvori su toliko sterilni u funkciji da imaš osječaj ispraznosti, kao da jedeš ona španjolski paradajz bez mirisa i okusa.

Osim toga ništa ne svira bolje od gramofona.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 19:46
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Daljinski kojim kopaš po fajlovima mi ne može zamjeniti vađenje cd-a ili ploče iz omota stavljanje na gramofon, čiščenje od prašine i spuštanje igle u brazdu, sjedanje ispred sistema i pregledavanje omota.

Nije to stvar komocije nego stvar pristupa a svak ima svoj pristup.

Ja koji sam osjetio gramofon znam što mi se sviđa kod njega osim zvuka. Sviđa mi se kontakt i obred prije slušanja. To je kao dobro vino, dobra klopa koju si sam pripremio, dobar sex i ostali izvori gušta.
Ovo ostalo, ti HD izvori su toliko sterilni u funkciji da imaš osječaj ispraznosti, kao da jedeš ona španjolski paradajz bez mirisa i okusa.

Osim toga ništa ne svira bolje od gramofona.
Jedan nas zajednicki znanac vrti uglavnom 7" singlove ... ti bokca, taj odradi dobar maraton na svakoj seansi ... Poceo sam kupovati Sportske da vidim hoce li se kvalificirati za Olimpijadu ...
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 19:54

Baš me zanima kako izgleda puštanje ploče nakon druge butelje...  

Na vrh
dacho View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Turamtidrot rulz

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dacho Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 20:03
Originalno postano od strane člana: vdem vdem napisao:

Baš me zanima kako izgleda puštanje ploče nakon druge butelje...  

Onda se prelazi na HD, servere i ostale pizdarije jer više nije daznt meter kak svira i šta svira

Editirao dacho - 06.lipanj.2008 u 20:04
Neke čudne okrugljaste lampe, par crnih kutijica, povelike glasne škatulje, crno-bijela skalamerija i to je to....
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 20:08
Na stranu te vaše piz...rije nije li malo previše 15-20Kkn za taj gađet,mislim i mene zanima tako nešto nego jel ima šta jeftinije majketi

Editirao goran st - 06.lipanj.2008 u 20:10
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda / Pathos Logos / Slime Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT Terminator 2 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.lipanj.2008 u 20:11
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Na stranu te vaše piz...rije nije li malo previše 15-20Kkn za taj gađet,mislim i mene zanima tako nešto nego jel ima šta jeftinije majketi
Ima - Squeezebox ... kosta 2000 kn ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 25>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,390 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Audiosilente, Thorens, belt,...