Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

EURO 2008

Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 75>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
anubisgrau View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj anubisgrau Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 21:48
Originalno postano od strane člana: Joby Joby napisao:

Ne razumijem zašto sudac nije označio kraj nakon 120 min. sharp.

zato sto je onaj ko je po pravilima zaduzen za merenje vremena - 4. sudija - digao tablu na kojoj je pisalo 1 minut extra time.

sto je bilo opravdano, 30 sec za 1 zamenu u turskom timu, i za vreme koje je proteklo u radovanju kod gola klasnica (preko minuta, gledao sam to ponovo).

turski igrac je sutirao na gol tacno u 121:00, lopta je dotakla mrezu u 121:01.

nije stvar u tome. ova je utakmica morala biti dobijena posle 30 minuta.
Lepozdrau!
Na vrh
mushroom View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mushroom Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 22:46
Originalno postano od strane člana: Joby Joby napisao:

Originalno postano od strane člana: mushroom mushroom napisao:

. što se njegovog teksta tiče, nadrobio je dosta stvari s kojima se ne slažem, ali, bože moj, to je samo njegovo mišljenje. ne kužim zašto te toliko uzrujava.

A zašto tebe uzrujava isto tako osobno mišljenje Glave?

ajde, objasnit ću ti. ovo je forum (mjesto gdje je normalno da ljudi reagiraju na tuđa mišljenja). druga stvar, ja sam reagirao zato jer je glava napisao neke neistine o dotičnom novinaru indexa (a sve zbog toga jer se ne slaže s njegovim mišljenjem). kako bi bilo da ja kažem kako si ti sigurno pijanac i probisvijet zato jer mislim da je ovo što si napisao glupost? reagirao sam najnormalnije, bez ikakvog bezobrazluka i sl. ne razumijem tvoju potrebu da glumiš glavinog odvjetnika.

eh, sad sam vidio da sam napisao da lupeta. ok, može se reći da je to bezobrazluk, ali ja ipak to ne bi rekao jer on stvarno lupeta. ako ćemo stvari nazvati pravim imenom.

p.s. da i ja nabavim odvjetnika?

Editirao mushroom - 22.lipanj.2008 u 22:52
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 22:53
Originalno postano od strane člana: anubisgrau anubisgrau napisao:

zato sto je onaj ko je po pravilima zaduzen za merenje vremena - 4. sudija - digao tablu na kojoj je pisalo 1 minut extra time.

sto je bilo opravdano, 30 sec za 1 zamenu u turskom timu, i za vreme koje je proteklo u radovanju kod gola klasnica (preko minuta, gledao sam to ponovo).

turski igrac je sutirao na gol tacno u 121:00, lopta je dotakla mrezu u 121:01.
Nije li izmjena regularni dio igre? Ako nema namjernog otezanja, zasto bi se produzavalo vrijeme?

Btw, ne znam sto pise u pravilima, ali negdje sam na ovim "Oko sokolovo" prilozima cuo da je mjerodavan sat koji glavni sudac tegli po terenu, a pomocnik samo oglasava ono sto mu guzda javi?!

Originalno postano od strane člana: anubisgrau anubisgrau napisao:

nije stvar u tome. ova je utakmica morala biti dobijena posle 30 minuta.
Ma, da je bila i nakon 90 ...

Editirao altair - 22.lipanj.2008 u 22:55
Na vrh
Notax View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Guverner

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Notax Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 23:15
Talijani uvek sve u okolini izmrcvare, pa se provuku na penale. Nadam se da ovaj put neće.
    E=mC^2 +/-3dB
Na vrh
Notax View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Guverner

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Notax Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 23:22
Good bye, Italy. Da i oni jednom ispadnu na penale. 
    E=mC^2 +/-3dB
Na vrh
mushroom View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mushroom Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 23:23
uf, dobro je...
Na vrh
MrBlc View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MrBlc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 23:25
Ispucali su svoju sreću kad je Buffonu ispala lopta i pogodila stativu. Još da Turci ispadu i ostaje nam samo nogomet :-)
Na vrh
anubisgrau View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj anubisgrau Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.lipanj.2008 u 23:30
Originalno postano od strane člana: altair altair napisao:

Nije li izmjena regularni dio igre? Ako nema namjernog otezanja, zasto bi se produzavalo vrijeme?

Btw, ne znam sto pise u pravilima, ali negdje sam na ovim "Oko sokolovo" prilozima cuo da je mjerodavan sat koji glavni sudac tegli po terenu, a pomocnik samo oglasava ono sto mu guzda javi?!

U pravu si, lupio sam gore da 4 sudija racuna vreme, on samo pokazuje to sto mu glavni javi. Sto se izmena tice, vec neko vreme postoji "tarifa", svaka se izmena obavezno racuna kao produzenje od najmanje 30sec, a u slucaju odugovlacenja i duze.
Lepozdrau!
Na vrh
robot View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj robot Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2008 u 00:27
Tlaka mi je ovo pisat jer želim što prije zaboraviti tu utakmicu, gdje god izađeš ljudi komentiraju, a kada se slegnu emocije, neke stvari isplivaju.
Meni se čini da je prošlo vrijeme klasičnih loših momčadi, svi dobro barataju loptom, fizički su spremni i odlučuju finese, prvenstveno taktika i gard selektora. Gdje bi bili rusi bez hiddinka ili turci bez terima? grci bili prvaci,a sada otperjali ko zadnji jadnici,
bilić je izgubio utakmicu i prije početka, bio je loš blefer, a ovaj drugi ga je vrhunski blefao, i to mu je bilić je po***io.
bilić nema trenerskog iskustva,odmah je postao selektor,po meni, bolje bi mu bilo da par godina trenira u premiershipu, pa se onda uhvati reprezentacije. utakmice su danas postale poput nba mečeva, moraš brzo donositi prave odluke,iskustvo je tu apsolutno vežno ako ih ne doneseš adio.recimo uopće nije imao razrađenu taktiku pucanja penala, vec im je rekao ajde ko će pucati, tako se ne radi, nego kao pravi zapovjednik ih pošalješ u rov, i kopaj....   
Na vrh
Zoran View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zoran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.lipanj.2008 u 00:55
Originalno postano od strane člana: robot robot napisao:

Tlaka mi je ovo pisat jer želim što prije zaboraviti tu utakmicu, gdje god izađeš ljudi komentiraju, a kada se slegnu emocije, neke stvari isplivaju.
Meni se čini da je prošlo vrijeme klasičnih loših momčadi, svi dobro barataju loptom, fizički su spremni i odlučuju finese, prvenstveno taktika i gard selektora. Gdje bi bili rusi bez hiddinka ili turci bez terima? grci bili prvaci,a sada otperjali ko zadnji jadnici,
bilić je izgubio utakmicu i prije početka, bio je loš blefer, a ovaj drugi ga je vrhunski blefao, i to mu je bilić je po***io.
bilić nema trenerskog iskustva,odmah je postao selektor,po meni, bolje bi mu bilo da par godina trenira u premiershipu, pa se onda uhvati reprezentacije. utakmice su danas postale poput nba mečeva, moraš brzo donositi prave odluke,iskustvo je tu apsolutno vežno ako ih ne doneseš adio.recimo uopće nije imao razrađenu taktiku pucanja penala, vec im je rekao ajde ko će pucati, tako se ne radi, nego kao pravi zapovjednik ih pošalješ u rov, i kopaj....   

prestrog si, to sto ti trazis je skoro pa 100% od covika u ovakvim okolnostima kad mu se svjet srusio pred ocima.
u pravu si ali.... da nije bio takav kakav je nebi prosli kvalifikacije i dosli do cetvrtfinala, sta su njegovi iskusni predhodnici sa pedigreom napravili...

DESILO SE CUDO, SVJETSKO NOGOMETNO CUDO....
TALIJANI SE NISU USPJELI PROVUC .. vjerovali ili ne
Onkyo 650 pokvaren DENON AVR-X1500H + Sony UBP-X800 + MA B2 + Monster XP

Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 75>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,748 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Izrada šiljaka i stalaka HOM...
Forum: Audio komponente