Ispiši stranicu | Close Window

DVD koncerti

Web: Audiofil - feel the sound -
Kategorija: Glazba
Ime foruma: CD i ostali mediji
Opis foruma: Preporuke, pokude, recenzije...
URL: Http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=5465
Datum ispisa: 01.travanj.2020 u 06:04
Verzija Softwarea: Web Wiz Forums 11.10 - http://www.webwizforums.com

Tema: DVD koncerti
Objavio: Aquarius
Tema:: DVD koncerti
Datum objave: 15.travanj.2006 u 00:54
Gledanje koncerata na TV ekranu dobio je smisao pojavom DVD-a. Iako i danas neke snimke slikom podsjećaju na akvarel, situacija je puno povoljnija nego gledanje na starom VHS-u. O zvuku da i ne govorim. Eto, iz tih razloga pokrećem ovu temu u kojoj pozivam audio/videofile da preporuče neki od njima omiljenih koncerata odgledanih (i odslušanih) na DVD-u.

Predlažem ocjenjivanje preporučenih DVD-a na način da se dodijeli ocjena od 1 do 5 za kvalitetu slike, kvalitetu zvuka i samog sadržaja DVD-a u smislu posebnih dodataka, prateće tiskovine (booklet) i sl. Ovaj prijedlog je po uzoru na ocjenjivanje u njemačkom časopisu Audio.

Za otvaranje ove teme odlučio sam preporučiti jedan koncert iz vlastite kolekcije.

Keith Jarrett Trio Concert 1996

Koncert snimljen u Tokiju u Orchard Hall-u 1996. 100 minuta potpunog jazz užitka.

Slika - 4
Zvuk - 4
Sadržaj - 5

Odgovori:
Datum objave: 15.travanj.2006 u 00:58
Ups!

Molio bih moderatora da preseli ovu temu u "CD i ostali mediji" gdje joj je i mjesto. Zahvaljujem.

Objavio: admin
Datum objave: 15.travanj.2006 u 10:37
riješeno

-------------
feel the sound

http://www.audiofil.net/klub/" rel="nofollow - http://www.audiofil.net/klub/

Objavio: dioklecijan
Datum objave: 15.travanj.2006 u 11:00
Nakupio sam oko tridesetak DVD koncerata, ali nekako mi je najdraži onaj prvi kojeg sam dobio. Norah Jones Live in New Orleans. Iako nije ni DTS, pa čak ni slika nije besprijekorna.

Slika 3
Zvuk 4-5
Sadržaj 5

Objavio: dioklecijan
Datum objave: 15.travanj.2006 u 11:02
O ostalima malo kasnije.........

Objavio: zed
Datum objave: 15.travanj.2006 u 12:57
Fantasticna glazba, fantastican zvuk i jos bolja slika.

Diana Krall live in Paris

Objavio: aaaa
Datum objave: 15.travanj.2006 u 18:41
    Oliver
Oliver u Areni
Slika 4
Zvuk 4
Sadrzaj 5

Objavio: Vlado Jr.
Datum objave: 15.travanj.2006 u 19:03
Gibo - Mirakul live u Zagrebu

Objektivno
Slika 4
Zvuk 4
Dodaci 4

Subjektivno - sve pet za ljubitelje i poznavatelje i obavezan dio kolekcije.

-------------
Ak' me ne'ko treba. Znate di me morete najti.

Objavio: markica
Datum objave: 15.travanj.2006 u 19:52
U2 Live in Boston 2001 (2DVDs) Slane Castle 2001 (1DVD)
Slika 5
Zvuk 4
Dodaci 4

P.S. bio sam tamo, pa baš i nisam objektivan

Peter Gabriel Growing up 2003
Slika 5
Zvuk 4
Dodaci 4

P.S. bio sam i tamo, toliko o objektivnosti

OK na ostalim koncertima s liste nisam bio

Queen Live at Wembley 1986
Slika 4
Zvuk 5
Dodaci 3 (ma što će vam to ovdje nakon izvrsnog koncerta)

FreddIe Mercury Tribute concert Wembley 1992
Slika 5
Zvuk 5
Dodaci 4

REM Perfect square 2003
Slika 5
Zvuk 4
Dodaci 4

Madonna Drowned world tour 2001
Slika 5
Zvuk 4
Dodaci 2

-------------
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Datum objave: 17.travanj.2006 u 22:58

Slika4
Zvuk4
Sadrzaj5

Objavio: Sale
Datum objave: 17.travanj.2006 u 23:58
Long time no hear

Nedavno zaglavio u DVD playeru:

Dave Matthews Band - the Central Park concert

Zvuk - 5
Slika - 5
Dodatci - da vam pravo kažem nemam pojma, jer mi je koncert tako dobar da nisam ni pogledao. U svakom slučaju, dvostruki DVD krcat svirkom. Topla preporuka

Steely Dan - 2 against the nature

Zvuk - 5
Slika - 5
Ni ovdje dodatke neću komentirati. Na kraju krajeva, Steely Dan je izdao dokumentarac gdje detaljno opisuju svoj rad, a uz zadnji album (Everything Must Go) postoji bonus DVD na kojemu je zgodan kratkotrajni filmić.

Natalie Cole - Ask a woman who knows

Zvuk - 5
Slika - 5
Dodatci -

-------------
Raysonic SP-300a -> Martin Logan Aerius
http://www.sasamiocic.com

Datum objave: 18.travanj.2006 u 00:48
Supertramp - The Story So Far

Iako ovaj DVD ne obuhvaća cijelokupan rad ove super popularne grupe iz 70-ih i 80-ih, ipak daje zanimljiv uvid u svojevrsnu rock antologiju. Pratimo nastupe grupe s njihove turneje "Famous Last Words" iz 1983, održane u Torontu i Munchenu, kao i intervjue s članovima benda.
S produkcijske strane ovog DVD-a, ne treba očekivati audio/video senzaciju. "The Story So Far" namijenjen je prije svega nostalgičarima.

Slika 3-4
Zvuk 3
Sadržaj 4

Objavio: mihajlovskib
Datum objave: 20.travanj.2006 u 16:39
ja ih imam oko 150 concerta.ali concert KEITH JARETT vam je za svakupreporuku.dobro st se setili

-------------
bata

Objavio: dm57
Datum objave: 20.travanj.2006 u 17:04
Preporuka za Eagles - Live koncert (ne znam tocno naziv, ali je live koncert iz Australije ako se ne varam, snimano nedavno - Eagles-i su malo ostarjeli ali sviraju kao i prije)

Kod ove snimke je odlican i zvuk (DTS 5.1) i slika.

Objavio: robot
Datum objave: 21.travanj.2006 u 00:12
Kad smo kod eaglesa, malo offtopica, mada me nakon ovoga neki mogu proglasiti krscanskim fundamentalistom, no neke stvari bas i nisu slucajne. Davno sam procitao neku knjigu o sotonizmu i rock glazbi, i eaglesi zauzimaju jedno poglavlje, i njihova pjesma hotel californija koja se smatra manifestom sotonizma. Prije par godina par momčica koji sviraju su mi pomocu nekakve digitalne igracke pustili stairway to heaven unatrag, i u jednom trenutku jasno se cuje kako plant pjeva sweet satan, a navodno cijela pjesma se da unatrag razumjeti i ima potpuno drugo znacenje. Page je stara vračara, na svim albumima zeppelina naci cete svakve črčkarije "drugog znacenja". U konacnici je kupio dvorac u škotskoj u kojem je "radio" aleister crowley (njega mozete naci i na omotu sgt peppera, medju inima). O stonesima i sympaty for the devil, helter skelteru, mansonu, je dosta napisano, black sabbath, ac dc, blue oyster cult (mislim da u pjesmi 7 screaming dizbusters uzivo cak i prizivaju osobno mr. blacka). Morrison se poistovjecivao sa lizzard kingom, a guster je jedan od simbola "njega", a Clapton uvijek navodi mog imenjaka Robert Johnsona kao njegovog najveceg uzora, a taj je bio notorni praktikant voodoa (puno toga je inkorporirao u svoju glazbu a najpoznatija je simbolika razkrizja (crossroads), gdje on prodaje dusu vragu kako bi postao najbolji gitarist. Sam blues ima dosta elemenata voodooa, i raznih animistickih religija iz afrike, (šamanizma), za induciranja drugih stanja svijesti,odnosno tako vrač potcinjava svoje pleme koje ga bez pogovora sluša...
Eto da ne davim puno,o ovome bi se dalo gudit' dugo,no nije zgorega stvari nekad pogledati sa druge strane...

http://www.albinoblacksheep.com/flash/stairway.php - http://www.albinoblacksheep.com/flash/stairway.php

Datum objave: 21.travanj.2006 u 00:26
   Kad si vec toliko upucen u sotonizme daj nam objasni koji se vrag krije iza Thompsona

Datum objave: 03.svibanj.2006 u 02:20

Izvrsno izdanje. Na DVD-u, uz koncert snimljen 2001. u Parizu, nalaze se još i putopisni intervjui, 7 glazbenih spotova i još par dodataka.
107 minuta čiste uživancije.

Slika 5
Zvuk 5
Sadržaj 5

Objavio: zook
Datum objave: 03.svibanj.2006 u 07:16
Originalno postano od strane člana: aaaa aaaa napisao:

Kad si vec toliko upucen u sotonizme daj nam objasni koji se vrag krije iza Thompsona

smijeh2

-------------
đez je limunada

Objavio: glava
Datum objave: 03.svibanj.2006 u 07:38
Možeš se smijat koliko god hoćeš...robot to nije sam izmislio. Ako to već do sada nisi čuo valjda nećeš da čuješ.

Objavio: Dumba
Datum objave: 03.svibanj.2006 u 16:35
Herbie Hancock Trio : Hurricane

Glazbeno strasno dobro odradjen koncert!

Pat Metheny group : We live here - Live in Japan

Jos jedan od onih DVD-ova koje svakako treba imati

-------------
Won't you help to sing, these songs of freedom
Cause all I ever had, redemption songs!!!!

Datum objave: 19.svibanj.2006 u 10:34

Freddie Hubbard- trumpet, flugelhorn; Woody Shaw- trumpet; Curtis Fuller- trombone; James Newton- flute; Grover Washington, Jr.- soprano saxophone; Lou Donaldson, Jackie McLean- alto saxophone; Charles Lloyd, Stanley Turrentine, Johnny Griffin, Joe Henderson- tenor saxophone; Kenny Burrell, Stanley Jordan- guitar; Jimmy Smith- organ; Bobby Hutcherson- vibraphone; Herbie Hancock, McCoy Tyner, Walter Davis, Jr., Michel Petrucciani, Cecil Taylor- piano; Ron Carter, Cecil McBee, Reggie Workman- bass; Art Blakey, Grady Tate, Jack DeJohnette, Tony Williams- drums

Mislim da više ništa nije potrebno napisati.

Slika: 3
Zvuk: 5
Sadržaj: 5

Datum objave: 06.lipanj.2006 u 23:01

U svojoj videoteci nadjoh Pink Floyd "Live at pompeii"-director s cut, koji je proširena verzija originalnog filma. Za sve ljubitelje Floyda to je morati imati, pogotovu što je u film ubačen dio koji je snimljen u Ebi roudu za vrijeme snimanja dark side of the moon, koji se sastoji ok verbalne zajebancije i dijela snimki us and tham i brain damage, gdje se gilmour igra gitarom uskakajuci u snimke. Interesantno je da Waters u razgovoru sa nekim iz studija inzistira na dobrom zvuku snimke, traži da mora imati šefa snimanja koji mora detaljno poznavati opremu studija, te da nije zadovoljan prvim otiskom "Obscured by clouds" zbog postojanja "sibilanata" na snimci.
(nismo samo mi ukurcu i picajzle).
      Dobar je intervju sa redateljem Adrian Mabenom koji prica o nastanku samog filma, izboru lokacije, i načina snimanja. Koristili su 20 tona Floydovske opreme, donijeli su 24-kanalnu konzolu iz studija kojom su snimali sve stvari, inzistirali su na svirci uzivo, i glavni tonac Peter Watts (otac glumice Naomi Watts, odapo kasnije od overdosea, njegov je snimak smijeha na pocetku dark sidea) je redatelju rekao -da tada u Londonu i svijetu nije postojao bolji studio gdje se moze snimati od tog amfiteatra u Pompejima zbog specifičnog odjeka samog prostora koji je nemoguce postici na drugom mjestu.(sjetimo se rasprava o ebiju)
Na kraju interesantno je da je redatelj htio ovim filmom napraviti svojevrsni anti woodstock (sto mu je i uspjelo jer je snimio rijetko originalan rock koncert), kontrirajući snimkom praznog amfiteatra sa snimkom milijun ljudi na livadama vudstoka.

Objavio: limach
Datum objave: 06.lipanj.2006 u 23:57
Originalno postano od strane člana: robot robot napisao:

Na kraju interesantno je da je redatelj htio ovim filmom napraviti svojevrsni anti woodstock (sto mu je i uspjelo jer je snimio rijetko originalan rock koncert), kontrirajući snimkom praznog amfiteatra sa snimkom milijun ljudi na livadama vudstoka.

hmm... ja bih recimo rekao da mu bas i nije uspjelo, ne misleci time da je napravio los posao, jer su stvarno pompei odradjeni prilicno dobro, cak puno bolje od vecine ostalih koncerata. Ovo, ja smatram, redatelj ima prije svega zahvaliti samim clanovima banda, vise nego svojoj umjesnosti.

Drugo, usporedjivati koncert s dokumentarnim filmom prilicno je nazahvalno, jer jedno je uglavnom "puko" biljezenje odredjenog glazbenog dogadjaja dok je drugo, u ovom slucaju vudstock, pak ipak promisljeni koncept (Flahery je jos davno rekao "Ponekada treba lagati da bi se rekla istina"). Vudstock spada u jedne od antologiskih primjera "direct documentary" forme, kao i Pennenbakerov "Don't Look Back" o Dylanovoj turneji engleskom. Oba filma se uvijek spominju kada se govori o pravcima unutar dokumentarnog filma. Pompeji su pak s druge strane jedan jasno vidljivi "konceptualni koncert" ako se koncertom moze nazvati nesto na cemu uopce nema publike (mozda bi bolja rijec za ovo bila svirka) i "opci drustveni znacaj" kojeg redatelj (IMHO) zeli nametnuti suprotsavljanjem kadrova praznog (pompei) i punog (vudstok) meni je prilicno banalno.
Svakako bih morao ponovno pogledati ovu "directors cut" verziju, jer mi je malo mutno dali toga ima u orginalu ili ne. Ponekada mi se cini bolje da redatelji ne rade svoje cuteve, jer su producentski kudikamo bolji.

oprostite kaj sam se tak raspisao, dosao mi ceif.

robote, znas da ovo nejde tebe osobno...

Matko

-------------
"Bez muzike život bi bio greška" Nietzche
---------------------
Ja sam Jangov fan. Slazem se unaprijed sa svim kaj on napise. Amen.

Ja sam najveci audiofil. Imam zvucnik i u tus kabini.

Datum objave: 07.lipanj.2006 u 00:25
   Prvo ne trebas se ispricavati jer nisam toliki tukac da razmjenu misljenja smatram uvredljivom, osim ukoliko osjetim zlu namjeru kod sugovornika.
   Dakle ovako, u tom intrervjuu redatelj je upravo spominjući pembrokeov film, koji doduse nisam gledao, ali kuzim onako kao beatlesi u hard day s night, kamera švenka oko glava glazbenika, njih se kao jebe za sve, publika dozivljava orgazam, čupaju se kose, bacaju grudnjaci, rade van der grafove žlijezde,padaju gacice iza stagea i.t.d..Navodi da je to dobro ali je zelio postici nesto drugo, razumljivo je da su floydi centar svega i trebaju biti jer film je o njima i njihovoj glazbi, no pompeii ce uvijek ostati onome tko ih je gledao u podsvijesti, zbog izbora kadrova i glazbe. Teško je biti originalan na rock koncertu, na last waltzu scorsese je koristio 20-tak kamera, da bi izbjegao monotoniju. Floydovska glazba do dark sidea je bila prilicno hermeticna, tako da pompeii nisu izuzetak, oni se ne gledaju ovlaš kao woodstock.
woodstock je bio kulturna, glazbena, mentalna prekretnica u rock/modernoj kulturi koja je završena nasilno koncertom u altamontu koji se pretvorio u suprotnost takvih rock happeninga, pogledaj gimme shelter, koja razlika u vibri.
Sto se tice director s cut ova, ne bih se slozio u potpunosti, nedavno sam naveo blade runnera kao dobar,apocalypse now,aliens, da ne tlacim dalje.Ima i loših sigurno, kad redatelj izgubi busolu.
I ja rastegnuh post....

Datum objave: 14.lipanj.2006 u 09:41

Animusic -

Naslov sugerira o čemu se tu radi. Dakle spoj kompjutorske animacije i glazbe. Instrumenti sami sviraju i kroz sedam kompozicija različitih glazbenih žanrova prikazuju što se u stvari, na neki način, događa u glazbi. Vrlo originalno i zabavno.

Slika: 5

Objavio: tante
Datum objave: 16.kolovoz.2006 u 20:29
Jel zna netko mjesto gdje se moze posuditi koji koncert na DVD-u?

Objavio: beboni
Datum objave: 16.kolovoz.2006 u 21:06

cudo da niko nije spomenuo "Morcheeba-from Brixton to Beijing"
fenomentastican koncert,svirka i stimung vrhunski coolThumbs Up

-------------
I'm not sure how i got here, but i'm glad i did.

Objavio: vdem
Datum objave: 17.kolovoz.2006 u 21:37
Kad je već spomenut u drugoj temi:

Pig odbijam komentirati Pig 

-------------

Objavio: tante
Datum objave: 21.rujan.2006 u 10:10
Evo, dobio sam jucer ovaj dvd, i nekako mi je losa slika. Jel to zato jer dvd gldam na PC-u? Mislim, kad negdje neki koncert na dvd-u puste (npr. ducani, sajmovi i sl), slika je super, onakva oštra, a kod mene niju uopće oštra i kao da ima šuma... Jel to zbog PC-a i CRT monitora?

Datum objave: 21.rujan.2006 u 12:10
Originalno postano od strane člana: tante tante napisao:

Evo, dobio sam jucer ovaj dvd, i nekako mi je losa slika. Jel to zato jer dvd gldam na PC-u? Mislim, kad negdje neki koncert na dvd-u puste (npr. ducani, sajmovi i sl), slika je super, onakva oštra, a kod mene niju uopće oštra i kao da ima šuma... Jel to zbog PC-a i CRT monitora?
Na svečanoj promociji DVDa Pulse u Londonu početkom srpnja ponovljena je stara informacija da je koncert u originalu snimljen TV kamerama a ne filmskim. Zato je slika shebana i to drastično
Marko  

-------------
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, dCS Puccini/U-Clock, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Objavio: altair
Datum objave: 21.rujan.2006 u 22:46
Chris Botti - Live: With Orchestra And Special Guests

Obratiti paznju: Track 13 - Why Not - 6 minutni solo Billya Kilsona!!!Clap

Chris Botti & Friends: Live at the Wilshire Theatre
Chris Botti, Jazz music's trumpet sensation, caught live in Los Angeles at the legendary Wilshire Theatre, accompanied by guest vocalists: Sting, Paula Cole, Jill Scott, Paul Buchanan and Gladys Knight, to name a few. Performing songs from his smash hit album, To Love Again, Chris's inimitable velvet tone and sublime trumpet phrasings on these classic pop and jazz standards ("Pennies To Heaven", "Are You Lonesome Tonight", "What Are You Doing The Rest of My Life", "My Funny Valentine", etc.) are brought to a new level with the performances of these famed vocalists.

Datum objave: 21.prosinac.2006 u 00:17
Zahvaljujući barbaru , upravo sam odgledao i odslušao ovo remek-djelo.
Ne znam što je bolje... koncert, produkcija, režija, scenografija ili genijalnost Byrna.

Ovaj koncert vas lansira direktno u osamdesete, točnije u '83 i ostavlja bez daha, bez je*e!
Malo je ovako majstorski snimljenih i režiranih koncerata. New Wave at it's best!

Otkinuo sam kad sam skužio da se tu nalazi i Genius of Love od Tom-Tom Cluba.

Objavio: Dado7
Datum objave: 21.prosinac.2006 u 00:55
Originalno postano od strane člana: Aquarius Aquarius napisao:

Animusic -

Naslov sugerira o čemu se tu radi. Dakle spoj kompjutorske animacije i glazbe. Instrumenti sami sviraju i kroz sedam kompozicija različitih glazbenih žanrova prikazuju što se u stvari, na neki način, događa u glazbi. Vrlo originalno i zabavno.

Nevjerojatno da si to postao. Svaka čast. To je briljancija. Must shave.

P.S. Ima i drugi dio.

-------------
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Objavio: barbaro
Datum objave: 21.prosinac.2006 u 14:50

Zahvaljujući barbaru , upravo sam odgledao i odslušao ovo remek-djelo.
Ne znam što je bolje... koncert, produkcija, režija, scenografija ili genijalnost Byrna.

Ovaj koncert vas lansira direktno u osamdesete, točnije u '83 i ostavlja bez daha, bez je*e!
Malo je ovako majstorski snimljenih i režiranih koncerata. New Wave at it's best!

Otkinuo sam kad sam skužio da se tu nalazi i Genius of Love od Tom-Tom Cluba.

-------------
BANNED

Objavio: cvile
Datum objave: 30.prosinac.2006 u 17:36
daj mi recite gdje nabavljate sve koncerte ja sam se danas uzasno razocarao kad nisam mogao nac u zagrebu koncert od allman brothersa

Datum objave: 30.prosinac.2006 u 17:39
Originalno postano od strane člana: cvile cvile napisao:

daj mi recite gdje nabavljate sve koncerte ja sam se danas uzasno razocarao kad nisam mogao nac u zagrebu koncert od allman brothersa
Algoritam, Dinaton, Aquarius CD shop ... sve sestarom oko Cvjetnog platza ... Mozes pogledati Muller na trecem katu, znaju imati neki svoj izbor.

Datum objave: 30.prosinac.2006 u 18:07
Svakako navrati do Profil Megastora u Bogovićevoj. Imaju barem 200-tinjak DVD koncerata.

Objavio: Dapo
Datum objave: 30.prosinac.2006 u 18:18
Originalno postano od strane člana: altair altair napisao:

Mozes pogledati Muller na trecem katu, znaju imati neki svoj izbor.

Muller na Trgu B. J.?

-------------
Rule #1: Keep your moderator happy at all times

Datum objave: 30.prosinac.2006 u 22:55
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Mozes pogledati Muller na trecem katu, znaju imati neki svoj izbor.

Muller na Trgu B. J.?

Da ...
Aqua je u pravu, Megastore je mozda najbolji za pocetak, pa tek ako tu nema ... sve ostalo.
Dinaton zna imati nekih stvari koje samo oni uvoze ...
Inace, kad se motate po raznim Ipercoopima i sl., preporucam pronjuskati CD/DVD odjeljak. Nije bas neki siroki izbor, ali kad se nadje, zna biti vrlo povoljno.

Datum objave: 31.prosinac.2006 u 11:09
Amazon UK pa dostava u deželu s ciljem izbjegavanja namrgođenih teta carinica iz Branimirove...

-------------

Objavio: cvile
Datum objave: 01.siječanj.2007 u 14:06
bio sam na svim tim mjestima nazalost nema allman brothersa :(

Objavio: Rocco
Datum objave: 01.siječanj.2007 u 14:30
Simply Red-Live in Sicilia.Sve je za 5.
Eric Clapton-Live in Hyde Park.Takodje.
Vlado Georgiev-Live in Herceg Novi.Takodje!

Objavio: DarkoS
Datum objave: 15.siječanj.2007 u 08:42
"Bruce Springsteen Live in New York City" Tko ga voli, naći će tamo (gotovo) sve što je bitno, ali... Nije to dodatak, to je dio jedne pjesme! U jednoj pjesmi je jedna plavuša iz publike često u kadru. Kratka haljinica, sisulje na kvadrat, njišu se u ritmu te (malo brže) pjesme! Ludnica!
Od pravih dodataka, ima intervju, neobjavljene fotke itd, itd...
Sve u svemu, tko voli, nek' izvoli...

-------------
Nisam star, al' pamtim bolje dane...

Objavio: esmircic
Datum objave: 15.siječanj.2007 u 16:29
http://www.amazon.com/Pink-Floyd-Pulse-David-Gilmour/dp/B000BTC5LW/sr=1-1/qid=1168872331/ref=pd_bbs_sr_1/102-6965025-2397767?ie=UTF8&s=dvd">
http://www.amazon.com/Pink-Floyd-Pulse-David-Gilmour/dp/B000BTC5LW/sr=1-1/qid=1168872331/ref=pd_bbs_sr_1/102-6965025-2397767?ie=UTF8&s=dvd - Pink Floyd - Pulse ~ David Gilmour, Nick Mason, Richard Wright (II), and Guy Pratt
Koncert života.Viennerneustadt.Dan danas mi dođu suze!Kako glazbeno tako i vizualno,čisti perfekcionizam!
Nas pet u golfu(II) bez radia(portabl na baterije),gume komada dvije ošle(jedna 10 km prije Vneustadt-a/igrom slučaja uzeli jednu rabljenu u Mariboru -zlu (ne) trebala-bem ti uglate zagrade) ),bez benzine na granici s Slovenijom po povratku(uslužni vlasnik nekog restaća da lož ulja).Daklem sto nedaća ,ali mi se dali nismo i čisti ko suza vratili se svojim djevojkama doma(los papučaros)! E da je vrimena ,pa zapaliti negdi ...E sitija se kad je Rudi sa svojih 100-njak kg-a(ex hrvač)  na autoputu,na onom sastrance mjestašcu za malo protegnit noge odlučio malo isprat znoja sa sebe i facu(o madre mia) vodiča(autobus pun bakica) koji je jedva uspija napaljene bakice utrpat nazad u autobus kako bih ih "zaštitio" od golemog i obraslog(hu.hu) balkanca!Smija do pičića!

http://www.amazon.com/Dream-Theater-Anniversary-Octavarium-Orchestra/dp/B000GIWS7E/sr=1-1/qid=1168874284/ref=pd_bbs_1/102-6965025-2397767?ie=UTF8&s=dvd">
http://www.amazon.com/Dream-Theater-Anniversary-Octavarium-Orchestra/dp/B000GIWS7E/sr=1-1/qid=1168874284/ref=pd_bbs_1/102-6965025-2397767?ie=UTF8&s=dvd - Dream Theater - Score: 20th Anniversary World Tour Live with the Octavarium Orchestra ~ Dream Theater
Kupljen isklučivo radi dukumentarca o bendu,ali glazbeno vrlo dobro i čvrsto kao i uvijek s malim dodatkom orkestra koji mi je više legao nego onaj s metalicom. Portnoy,Petrucci i Myung su posebna priča,ali pjevač mi nikad nije skroz lega.Da je umisto njega stavit Coverdala bija bi to superband,ali ovako je za 5.Portnoy je melem za oči(svirka,a i pravi je showman!. 

-------------
Surfing with alien

Datum objave: 06.veljača.2007 u 14:09

nešto za sladokusce ( i kolekcionare )
dupli Van-ov dvd
live izvedbe u Montreaux-u, godišta 1974. i 1980.
van & the band completely in the mood
fenomenalne izvedbe i aranžmani
da nema pljeska ( i slike ) ovo bi bez problema moglo proći kao studijski album
snimka izvanredna !

Disc One - July 10, 1980:
1. Wavelength
2. Kingdom Hall
3. It Stoned Me
4. Troubadours
5. Spirit
6. Joyous Sound
7. Satisfied
8. Ballerina
9. Summertime in England
10. Moondance
11. Haunts of Ancient Peace
12. Wild Night
13. Listen to the Lion
14. Tupelo Honey
15. Angeliou

Disc Two - June 30, 1974:
1. (It's Not The) Twilight Zone
2. I Like It Like That
3. Foggy Mountain Top
4. Bulbs
5. Boffyflow & Spike
6. Heathrow Shuffle
7. Naked in the Jungle
8. Street Choir
9. Harmonica Boogie
10. Since I Fell For You

Datum objave: 06.veljača.2007 u 15:18

šta boljeg raditi kad imaš gripu, a nikog doma nema

Aqua  i tnx

Datum objave: 07.veljača.2007 u 17:44

Pink floyd- live anthology, rijetke snimke jednog od najboljih rock bandova, ukljucuju snimke stvari jungband blues, set the controls, interstellar overdrive, let there be more light, flaming, it would be so nice, sysyphus, cymbaline, a saurceful of secrets,atom heart mother, pažljivo sa tom sikiretinom judžine i comfortambly numb.
snimke su  grozne audio i video kvalitete, kao da ih je snimalo geniusovom webcamerom-dakle idealno za mobitele,a iz naslova stvari je evidentno da je rijec o ranim radovima floyda zacinjenim sa comfortambly numbom sa  wall toura 1980.no obzirom da su rijetki od nas u to vrijeme cak i slusali glazbu, a ne isli po koncertima, jedinstvena prilika vidjeti floydovce u akciji. raritet je i jedan od rijetkih nastupa syd baretta na stvari jungband blues (vec onda je imao pogled poput mog avatara, dakle cookery nest-ready).
glazba je cisti izdanak british psyhodelic scene ranih sedamdesetih koja je izvrsila snazni utjecaj na rock - glazbu, posebito "elektronsko-psiićku" tipa tangerine dream i ostale kupus-rockaše, dok nisu snimili dark side i postali normalna supe-rock-grupa.
odlicna je cymbaline, saurceful of secrets, atom heart mother ( koja ima koliko toliko slusljiv audio) i moj favorit - pažljivo mate sa sikirom (careful with that axe, eugene, u kojoj genijalno dižu polagano tenziju do fortissima...) sa live nastupa u londonu 1972, woodstock style...

Par snapšota:

carefully with that mike, Roger

Ono na čemu svira wright je vcs3, legendarni synth, floydi su ga medju prvima uveli u glazbu, uz mooga....

"Genijalni" Syd Barett, nikada nisam kužio po čemu je lik genijalan, osim po tome što je takvih likova puno Vrapče i Popovača, Napoleoni, Cezari, Bismarck-i.... ima ih na lopate....

I poslastica za tehnoaudiofile link na britannia row studio u kojem su floydi snimali nakon wish you were here,
http://www.britanniarowstudios.co.uk/studios.html - http://www.britanniarowstudios.co.uk/studios.html

pogledati samo koji set mikrofona koriste...
http://www.britanniarowstudios.co.uk/mics.html - http://www.britanniarowstudios.co.uk/mics.html

Datum objave: 14.veljača.2007 u 19:35

Glazbeni dream team, načet zubom vremena, teško da ce se vise ikada okupiti takav band, premda nisu uvijek briljirali glazbom, znali su dobro upilati. kakva je to svirka nekada bila, na ovom koncertu se dalo naslutiti, samo tri instrumenta, no niti najmanje šupljine u zvuku...
Slusajuci ovaj koncert odlicnog  zvuka, gdje u svakom trenutku mozete fokusirati paznju bilo na gingerov bubanj, bruceovu fretless yamaha bass ili claptonov "blackie" stratocaster.
U stormy monday clapton je svirao manirom duane allmana, no nema onu fluidnost koja je samo duaneu bila svojstvena, clapton je mozda veci virtouz gitare, no duane je bio genij atmosfere i spontanosti. bilo bi fenomenalno cuti duane allmana sa bruceom i bakerom, clapton mozda previse tehnicizira naustrb atmosfere i opustenosti, svirka mu je, po meni previse nervozna za blues, koji je easy sam po sebi...u ostalome clapton je nenadjebiv....uz hendrixa....

Objavio: diabq
Datum objave: 24.veljača.2007 u 12:31
Svakako pogledati dvd Live at the Quick. Bella Fleck and Flecktones. Bit ćete ugodno iznenadjeni, obećajem :)

Objavio: Dnodna
Datum objave: 30.ožujak.2007 u 09:28

Depeche Mode - One night in Paris
- bolja muzika

Touring the Angel: Live                                                                                 in Milan - bolji stage

Underworld - everything, everything
ovo je školski primjer dobre elektronike..

Objavio: Xcess
Datum objave: 15.travanj.2007 u 20:15
Vrhunski koncert jedna je od najboljih stvari na svijetu. A dobro DVD izdanje tog koncerta je slijedeća najbolja stvar.

Nemam riječi kojima mogu dovoljno preporučiti ove DVD-ove (naravno, pod uvjetom da vas dotična glazba zanima...):

ABBA - The movie
ABBA - In concert
ABBA - The history / Live in April 1981
BLACK SABBATH - Never say die
BLACK SABBATH - The last supper
DURAN DURAN - Sing blue silver
IRON MAIDEN - Live after death
IRON MAIDEN - The early days
IRON MAIDEN - Raising hell
IRON MAIDEN - Rock in Rio
IRON MAIDEN - Death on the road
KRAFTWERK - Minimum-maximum
PAUL SIMON - Graceland
QUEEN - We will rock you
QUEEN - On fire - Live at the Bowl
QUEEN - We are the the champions - Final live in japan
QUEEN - Live at Wembley stadium
RAINBOW - Live in Munich 1977
SAXON - The Saxon chronicles
THOMPSON - Turneja - E moj narode

Objavio: Sten
Datum objave: 15.travanj.2007 u 20:18
 Zanimljiv mix izvođača

-------------
AccusticArts Drive1 mk2 + DAC1 mk4->MF M6 PRE->YBA Passion 400->Totem Mani 2(mod.)
AA Digital Line(ic)-Sumić SCBH(ic)-Siltech LS110 mkII(zv.)-Marohei Maduro S(štrom)
SolidTech Radius, Atacama XL600

Datum objave: 15.travanj.2007 u 20:47
Da, podijeljena sam ličnost. :)

Objavio: Sten
Datum objave: 15.travanj.2007 u 21:36
 Možda ipak samo malo krivi izbor smajlića, nisam mislio ništa loše
 Iako i ja slušam sve i svašta (osim metala i turbofolka), pa tu i tamo frendovi čudno pogledaju kad im kažem što sve se može izmjeniti kod mene u playeru tokom dana, ovo me možda čak i nadmašuje.

No, dobro, u određenim godinama svašta bude na jelovniku

-------------
AccusticArts Drive1 mk2 + DAC1 mk4->MF M6 PRE->YBA Passion 400->Totem Mani 2(mod.)
AA Digital Line(ic)-Sumić SCBH(ic)-Siltech LS110 mkII(zv.)-Marohei Maduro S(štrom)
SolidTech Radius, Atacama XL600

Datum objave: 15.travanj.2007 u 21:46
U određenim godinama? Ne... nema to veze s godinama. Oduvijek sam slušao skoro sve vrste glazbe, jer jedina bitna podjela je na DOBRU i LOŠU muziku. Nisam ni mislio da si mislio išta loše. :)

Objavio: bubreg
Datum objave: 05.svibanj.2007 u 18:19
Eric Clapton - Unplugged sve 5

Objavio: galama
Datum objave: 05.svibanj.2007 u 20:50
A zna li netko di se taj Clapton da nabaviti u HR. ali cd ne dvd?

-------------
NuForce IA7 amp
Marantz SA8003 cd player
Sonus faber Concertino Home zvučnici
Nordost Blue Heaven interkonekcijski&zvučnički kabeli

Objavio: tomislav1
Datum objave: 05.svibanj.2007 u 21:28
Guitar festival - crossroad ( organizacija Eric Claptona)

Imam prijedlog!
Mogli bi u klubu organizirat projektor i prezentirat koji dvd koncert!

Datum objave: 06.svibanj.2007 u 02:23
Originalno postano od strane člana: tomislav1 tomislav1 napisao:

Mogli bi u klubu organizirat projektor i prezentirat koji dvd koncert!

Super prijedlog... samo što ja nažalost ne mogu sudjelovati u tome.  

Objavio: JosefK
Datum objave: 07.svibanj.2007 u 09:26
Disasterpieces
http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=11:dxfoxql5ldae - Slipknot

Produkcijski, tehnicki, sviracki savrsen live show na dvd, svakako pogledati (bez obzira na glazbeni ukus)

Objavio: galama
Datum objave: 07.svibanj.2007 u 09:34
Da baš će ti ovi jazzeri i klasičari poslušat Slipknot,da si in reka da poslušaju 758.album Diane Krall to bi ali ovo ne virujen baš.

-------------
NuForce IA7 amp
Marantz SA8003 cd player
Sonus faber Concertino Home zvučnici
Nordost Blue Heaven interkonekcijski&zvučnički kabeli

Objavio: JosefK
Datum objave: 07.svibanj.2007 u 09:45
Demo(n)kracija je, svako sebi postavlja granice i ogranicenja, pa ak ljudi vole biti iskljucivi i zadrti neka ih njihov izbor.

Objavio: Kalle242
Datum objave: 07.svibanj.2007 u 09:50

Mislm da su ovakvi postovi dobro došli, svaka muzika je audiofilska. Na boljem sistemu samo lakše detektiraš dobre i loše snimke, bilo kojeg žanra.

Datum objave: 05.lipanj.2007 u 17:02
N E V J E R O J A T N O dobro dvd izdanje. Zaslužuje post i u onu drugu temu. U biti stavio bih ga i u divotu, ali to bi već bilo previše.

Naravno nije bez svojih mana ali nećemo cjepidlačiti

Jednostavno, mislim ono - Wow

http://www.amazon.com/Led-Zeppelin-Robert-Plant/dp/B00008PX8P/ref=pd_bbs_sr_1/105-0787586-6711666?ie=UTF8&s=dvd&qid=1181056238&sr=1-1 - http://www.amazon.com/Led-Zeppelin-Robert-Plant/dp/B00008PX8P/ref=pd_bbs_sr_1/105-0787586-6711666?ie=UTF8&s=dvd&qid=1181056238&sr=1-1

-------------

Datum objave: 05.lipanj.2007 u 17:06
Naravno, i mali smireni braco Jimi:

Top spot: Naravno kada čovjek svira "Wild thing" na sve načine na koje se gitara inače ne može svirati, onda nabija gitaru na pojačalo da dobije što veću distorziju, nakon čega sjeda na nju, odlazi po ulje, ponovno sjeda, polijeva, pali, vužga vatru  i nakon toga lomi gitaru.....
Prije same izvedbe izjavio je kako će morati uništiti nešto što je njemu jako dobro uz napomenu kako ne gubi razum već je to "vjerujte mi" jedini način da dobro izvede pjesmu.

-------------

Objavio: mushroom
Datum objave: 06.lipanj.2007 u 13:10
http://ec1.images-amazon.com/images/I/51KN6128N3L._SS500_.jpg - http://ec1.images-amazon.com/images/I/51KN6128N3L._SS500_.jpg

koncert iz pariza 1993. predobro...

Objavio: Aichman
Datum objave: 10.lipanj.2007 u 12:38

Chris Botti - Live: With Orchestra And Special Guests

Obratiti paznju: Track 13 - Why Not - 6 minutni solo Billya Kilsona!!!

Chris Botti & Friends: Live at the Wilshire Theatre
Chris Botti, Jazz music's trumpet sensation, caught live in Los Angeles at the legendary Wilshire Theatre, accompanied by guest vocalists: Sting, Paula Cole, Jill Scott, Paul Buchanan and Gladys Knight, to name a few. Performing songs from his smash hit album, To Love Again, Chris's inimitable velvet tone and sublime trumpet phrasings on these classic pop and jazz standards ("Pennies To Heaven", "Are You Lonesome Tonight", "What Are You Doing The Rest of My Life", "My Funny Valentine", etc.) are brought to a new level with the performances of these famed vocalists.

Objavio: dirty sanchez
Datum objave: 11.lipanj.2007 u 20:49
ebenica DVD

-------------
sport budi ono najplemenitije u homo sapiensu

Objavio: diabq
Datum objave: 21.lipanj.2007 u 01:02
Bella Fleck & Flecktones: Live at the Quick

Slika 5
Zvuk 5
dod. sadr. 4

...preporučujem svim ljubiteljima dobre glazbe, bez obzira što se radi o jazz/country "hibridu"...

Datum objave: 16.srpanj.2007 u 16:41
Konačno stiglo:

(na žalost neće da mi ubaci sliku pa:) http://www.amazon.com/SteelHeart-Still-Hard-DVD-Steelheart/dp/B000LC4WP6/ref=sr_1_1/002-9297373-2860005?ie=UTF8&s=dvd&qid=1184596810&sr=1-1 - http://www.amazon.com/SteelHeart-Still-Hard-DVD-Steelheart/dp/B000LC4WP6/ref=sr_1_1/002-9297373-2860005?ie=UTF8&s=dvd&qid=1184596810&sr=1-1

Slika: 3.5
Zvuk: 3
Dodatni sadržaji: 4.5
Osnovni sadržaj: 5+

Kakvo pjevanje uživo! Doduše ni svirka nije za baciti, naročito za ljubitelje recimo Yngwie Malmsteen stila.

Teško dobavljivo kod nas, iako je pjevač rođeni Hrvat. Valjda će se to promijeniti izlaskom novoga albuma.

Ovaj komentar govori sve o bendu:
"No one could have anticipated that within sixteen months after the release of Steelheart’s self-titled debut the music business would forever change with the release of Nirvana’s – ‘Nevermind’.  Due to this along with ‘The Accident In Denver’ the band never really got the exposure they deserved.  In the studio, the vocal scream accents are very easy to process because they record the vocals sometimes over a period of days.  However, pulling this off live, well, that is a different story you have one shot, one take.  Miljenko pulls these off with easy showing why he is the greatest vocalist to come out of the hard rock era!  This double DVD is a must have for all Steelheart or eighties hard rock fans!!!"

-------------

Objavio: goran st
Datum objave: 23.ožujak.2008 u 23:31
pošto sam veliki ljubitelj DVD koncerata svih vrsta evo malo i od mene.

1.Sting The Brand New Day Tour
zvuk:5
slika:5
2.Madonna The Confesion Tour
3.David Gilmor Live At The Royal Albert Holl
zvuk:jedva4 mada sam puno očekiva i razočara se.
4.Coldplay live 2003
zvuk.APSOLUTNA KATASTROFA,jedino je sama glazba dobra
Red Hot Chili Peppers Live at Slane Caste
zvuk:3
slika:4
Celine Dion Au Coeur du Stade
Zvuk:5
slika:4.5
dodaci:10-ka..
5.Celne Dion live at Las Vegas
zvuk:6
6.BB KING Bluse Sumit
zvuk:3,5
slika:3
7.Robbie Williams Live at Riyal Albert Hall
zvuk:4
8.Sarah Brightman Live In Las Vegas
9.Tina Turner live In Amsterdam
zvuk:3.5
10.Scorpions Acoustic
11.Shakira MTV Unplugd
zvuk.4
12.norah Jones and the Hadsome Band live 2004

I za  kraj "boss" Bruce Sprigstineen Live In Dublin .
Moram priznat do ovog koncerta nism imao neko mišljenje o Sprihgsteenu ali kad sam poslušao ovaj koncert oborio me je s nogu OBAVEZNA preporuka svim ljubiteljima DOBRE glazbe.
Eto to je to ima njih još puno al ima vrimena.
Volio bi da što češče stavljate nove koncerte koje ste nabavili

-------------
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Objavio: catalyst
Datum objave: 24.ožujak.2008 u 18:30
Dakle imam malo DVD,ali nisam mogao odoliti:Eric Clapton guitar festival 2007 "Crossroads" u Čikagu.Mrak od svirke,a Jeff Beck se pojavi sa basisticom od jedno petnaest godina.Nastupaju sve prave face(Buddy Guy,Steve Winwood,Los Lobos,Willie Nelson,Albert Lee itd)
Slika  5,Zvuk 5.

-------------
Nosce te ipsum

Objavio: Ubleha
Datum objave: 24.ožujak.2008 u 18:55
Crossroad je prebolestan, imam ga i ja od 120 koncerata taj mi je najdrazi bas radi ekipe j.j.cale, santana, z.z.top i svi ostali.

Objavio: Klaus
Datum objave: 24.ožujak.2008 u 19:08

Ne rabim video kao medium u bilo kojoj inkarnaciji (od ukupno 4-5 DVD-a koji su zadjih godina nekako zalutali i nesretno zavrsili bas kod mene, nisam cestito tj do kraja pogledao nit jedan...), ali sam receni Crossroads pogledao kod starog frenda rock glazbenika...

Izvrsno, tesko ponovljivo! Covjek je to pustao na nekom vulgaris DVD playeru prikljucenim na obicni, prastari katodni TV - nisam nit pomislio da bih to volio gledat na kakvom HT sustavu. Glazba, ekipa, atmosfera... Predivno!

-------------
Beauty is in the EAR of beholder...

Datum objave: 24.ožujak.2008 u 20:55
Da Crosroads je fenomenalan ali morate poslušati Springsteen with Sesson Band live in Dublin apsolutno jedan od boljih koncerata koje sam pogledao,a uopče nevolim njega niti malo.

-------------
Opera Seconda SE / Pathos Logos / Slim Device Transporter / Project Carbon / H/K AVR255 / JBL SUB 250 / MIT MH-750 biwire / XLR HD audi&power cabels by Flikoman

Datum objave: 24.ožujak.2008 u 21:04
Sting - http://en.wikipedia.org/wiki/All_This_Time_%28Sting_album%29 - All this time [2001]

Koncert i dokumentarac o tome kako se pripremao. Sve snimano 11.9.2001.  ... izvrstan koncert. Uz Stinga sviraju izmedju ostaloga: Dominic Miller, Chris Botti, Manu Katche, Christian McBride, Jason Rebello ...

Objavio: dacho
Datum objave: 24.ožujak.2008 u 21:16

Sting - http://en.wikipedia.org/wiki/All_This_Time_%28Sting_album%29 - All this time [2001]

Koncert i dokumentarac o tome kako se pripremao. Sve snimano 11.9.2001.  ... izvrstan koncert. Uz Stinga sviraju izmedju ostaloga: Dominic Miller, Chris Botti, Manu Katche, Christian McBride, Jason Rebello ...

Imam ovaj DVD, kupio ga prije par godina za 280kn, ali cijeli snimak ima prenaglašen bas, to jako kvari sveukupnu snimku,nemogu dokučiti zašto.

-------------
Neke čudne okrugljaste lampe, par crnih kutijica, povelike glasne škatulje, crno-bijela skalamerija i to je to....

Datum objave: 24.ožujak.2008 u 21:21
Zuccero Live in Royal Albert Hall,fenomenalan koncert gdje kao gosti nastupaju Eric Clapton,Manu Katche,Pavaroti i drug.

-------------

Datum objave: 24.ožujak.2008 u 21:28
Originalno postano od strane člana: dacho dacho napisao:

Imam ovaj DVD, kupio ga prije par godina za 280kn, ali cijeli snimak ima prenaglašen bas, to jako kvari sveukupnu snimku,nemogu dokučiti zašto.
Imam i CD, pa sam uglavnom slusao njega. DVD (koncert i dokumentarac) sam pogledao na TV-u. Ne sjecam se nekog naglasenog basa ... ali nisam slusao 5.1 ...

Objavio: dacho
Datum objave: 24.ožujak.2008 u 21:38

Imam i CD, pa sam uglavnom slusao njega. DVD (koncert i dokumentarac) sam pogledao na TV-u. Ne sjecam se nekog naglasenog basa ... ali nisam slusao 5.1 ...
Da radi se o 5.1 reprodukciji, probao sam to malo ublažiti u postavkama receivera ali jednostavno neide.

-------------
Neke čudne okrugljaste lampe, par crnih kutijica, povelike glasne škatulje, crno-bijela skalamerija i to je to....

Datum objave: 24.ožujak.2008 u 21:47

Da radi se o 5.1 reprodukciji, probao sam to malo ublažiti u postavkama receivera ali jednostavno neide.
Cuj, mozda se nije za cuditi ... vidi ovog medu za basom :-)

Objavio: Ubleha
Datum objave: 24.ožujak.2008 u 22:56
Za ljubitelje Claptona koji nisu gledali Hyde Park obavezno pogledati, koncert je fantastican isto tako i zvuk.

Datum objave: 05.travanj.2008 u 15:49
Originalno postano od strane člana: Dado7 Dado7 napisao:

Animusic -

Nevjerojatno da si to postao. Svaka čast. To je briljancija. Must shave.

P.S. Ima i drugi dio.
Svaka čast neznam di si čuo za OVO ali jednostavno savršeno totalno orginalno.čista PETICA u svakom pogledu,najtoplija preporuka svim a

-------------

Objavio: barica
Datum objave: 05.travanj.2008 u 21:38
dečki čini mi se da ameri znaju najbolje snimiti dvd
usporedite malo dvd-e pa zaključite

Datum objave: 05.travanj.2008 u 22:00
Puno oni znaju dobrih stvari redit nego dobre DVD (APARATUS bih mogao reč riječ ili dvi)

-------------

Objavio: respons
Datum objave: 05.travanj.2008 u 23:25

Meni je snimak previse los. Cak na pojedinim mjestima zvuk i slika nisu uopste sinkronizovani.

Koncert je onako, srednja zalost. Cini mi se da pokusava da "bonusira" na 11/9 i da "zali na silu".

-------------
http://www.hififorum.nu/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49207 - Ninjin Dojo
a.k.a. ninja

Datum objave: 05.travanj.2008 u 23:28
Peter Gabriel : Growing Up

Slika 4
Zvuk 4
Izvodjenje 4

-------------
a.k.a. ninja

Datum objave: 05.travanj.2008 u 23:31
Peter gabriel: Secret World

Slika 3
Zvuk 3 (2)
Izvodjenje 4

-------------
a.k.a. ninja

Datum objave: 05.travanj.2008 u 23:34
Phil Collins: Finally....The First Farewell Tour

Slika 4
Zvuk 3
Izvodjenje 3

Koncert varira od srednjeg do dobrog. Dobar uvod sa tri bubnja!

-------------
a.k.a. ninja

Objavio: krešo1334
Datum objave: 09.travanj.2008 u 20:18
tko nije pogledao nek se srami 
klasik zvuči fantastično i 20 godina kasnije (na žalost "samo" fali Eno)

sve 6, ne 5!

Datum objave: 09.travanj.2008 u 22:07
A Roxy music Live In Royal Albert Hall odličan koncert čista petica.

-------------

Datum objave: 09.travanj.2008 u 22:09
Depeshe Mode "One Night In Paris"2001

Odličan koncert

-------------

Objavio: krešo1334
Datum objave: 11.travanj.2008 u 20:04
a ovaj?

predooobar; smooth and jazzy

< ="" ="text/" ="http://entertainment.circuitcity.com/controls/js/fpi-init.js">

Datum objave: 11.travanj.2008 u 20:14
Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

Odličan koncert

Sto znaci da je bolji zvuk nego na koncertu

-------------
a.k.a. ninja

Datum objave: 11.travanj.2008 u 20:21
meni je dobar od eagles hell freezes over
dobra je slika i zvuk a poslije njega gabriel growing up a nađe se još dosta toga u mojoj kolekciji jesen zima

Objavio: olif
Datum objave: 11.travanj.2008 u 20:21
Originalno postano od strane člana: respons respons napisao:

Odličan koncert

Goran je bio  samo slikovit !
Jedva čekam da  mi sprži i pošalje bar dva DVD koncerta.

Datum objave: 11.travanj.2008 u 21:57

Odličan koncert

Pa zvuk vjerovatno i je bolji nego uživo(ipak je ovo fino smiksano)ali ne i doživljaj.
Htio sam naglasit da je jedan od bolje snimljenih koncerata u zadnje vrijeme.Odličan zvuk,pa pošto sam do sada imao neki kriterij ovaj ga je koncert (debelo)izdigao

-------------

Datum objave: 11.travanj.2008 u 21:58
Originalno postano od strane člana: olif olif napisao:

Odličan koncert

Goran je bio  samo slikovit !
Jedva čekam da  mi sprži i pošalje bar dva DVD koncerta.
Trenutno sam došao do broja 4
Očeš i njega?

-------------

Datum objave: 11.travanj.2008 u 22:10
ak nekomu treba neki dvd a ne može ga nabaviti pitajte mene.
možda ja mogu

Objavio: gord
Datum objave: 11.travanj.2008 u 22:40
Najbolja  rok grupa  na svom legendarnom koncertu u Medison...NY.

Što reći nego kupite  i uživajte.Vrhunska slika ,vrhunska izvedba uz posječan zvuk .

Slika:  +5
Izvedba:+5
Zvuk : +3
Događaj: koncert za rok enciklopediju

-------------
"Ako prestanem vjerovati u snove,život više neće imati smisla.To je razlog zašto ću i dalje težiti snovima sve dok ne umrem." Soichiro Honda

Ispiši stranicu | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net