Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Snimanje radio programa

Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
VU metar View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VU metar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.travanj.2012 u 22:20
Za takav "klizeći start" bi mogao poslužiti solid state diktafon sa line in-om:
http://tascam.com/product/dr-2d/images/ Ovaj ima i daljinski.

Čak i ako nisam u pravu - ja nisam u krivu...
Na vrh
Siamandi View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Siamandi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.travanj.2012 u 22:29
 Ma Voldo lijepo odes na Njuskalo i tamo ima krasnih Sony minidiskova, u svim rasponima cijena, to je super izvor zvuka. Jedan poznanik pusta mjuzu iskljucivo sa Sony minidiska vec 13-14 godina, i to zvuci i vise nego dobro. Imas ih cini mi se od 200Kn na dalje, i bog te veseli.    
AUTOBAHN bitte fair fahren
Na vrh
VU metar View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VU metar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.travanj.2012 u 22:36
Ja sam uvek skeptičan u ispravnost polovnih snimalica pa to sam prevideo kao opciju.
Tkođe rešenje može biti vezano i za tv provajdera ukoliko nudi i radio kanale a prijemnik ima opciju snimanja kao Max TV.
Čak i ako nisam u pravu - ja nisam u krivu...
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.travanj.2012 u 22:55
Originalno postano od strane člana: voldo voldo napisao:

Evo me, moj ne snima bez video signala. Od ulaza imam scart, dv in i video in od tri chinca. Uglavnom kad stisnem rec (naravno odabrao sam dobar source) nešto krene, pa nakon sekunde upali pauzu i kaže da nema video signala. Inače model je Philps DVDR3480. A i nekako bih se loše osjećo da snimam prazan video, neznam to mi je valjda zbog horoskopa.

Za sada ostajem na tapin radio. A možda za zabavu ubodem neki MD. Dali je istina da se po MD mediju može bez gubitka na kvaliteti jako puno pisat - brisat, i koliko to puno?

Uobicajeno RW mediji imaju do 1000 ciklusa pisi/brisi. A sve ovisi o kvaliteti ....
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
VanDerGraaf View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VanDerGraaf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2012 u 00:28
kod mene snima i bez video signala. jedino da spojis "zuti" chinch na prazno, mozda bi snimao. steta ako vec imas DVD snimac da ga ne iskoristis. jedino sta mu zaista treba vremena da krene, ali ako ga drzis upaljenog, snima odmah. MD takoder nije losa opcija, a mozes iskoristiti i neki stereo video rekorder - puno stane a njemu nije neophodan video signal. ima puno kombinacija ....  :)
If you own an expensive hi-fi system but only a few "audiophile" recordings either something is wrong with your system... or with you.
Enjoy the music!
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2012 u 08:27
Originalno postano od strane člana: VanDerGraaf VanDerGraaf napisao:

kod mene snima i bez video signala. jedino da spojis "zuti" chinch na prazno, mozda bi snimao. steta ako vec imas DVD snimac da ga ne iskoristis. jedino sta mu zaista treba vremena da krene, ali ako ga drzis upaljenog, snima odmah. MD takoder nije losa opcija, a mozes iskoristiti i neki stereo video rekorder - puno stane a njemu nije neophodan video signal. ima puno kombinacija ....  :)

NEKIM VCR-ima nije potreban video-signal
A da imaju nedostizan "buke" zvuka , to stoji
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VanDerGraaf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2012 u 14:56
Originalno postano od strane člana: maltus maltus napisao:

NEKIM VCR-ima nije potreban video-signal
A da imaju nedostizan "buke" zvuka , to stoji

neki VCR-i su radeni zaista kao vrhunski deckovi. imam doma Panasonic NV HD1000 i to je zbilja dobar stroj i za audio snimke i ne treba mu video signal a ima i potenciometar i display za jacinu audio signala, kao na kazicu. imam i neke profesionalne JVC-e, takoder mogu snimati samo audio, a neces vjerovati, imaju cak balansirane ulaze i izlaze i klasicne vu metre, dva za audio i jedan za korekciju video signala (nisam siguran za funkciju tog treceg).
"buke" ima svaki uredaj, pa to ih i cini razlicitima
If you own an expensive hi-fi system but only a few "audiophile" recordings either something is wrong with your system... or with you.
Enjoy the music!
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2012 u 15:03
Je imal sam davno Sony-a (7 glava, pot i VU metri). Radil je dok mu se nije raspala mehanika :(
Sada imam 2 JVC, montazna sa 7 glava, ali nemre snimati audio .....
No dobro, zato postoji kabel i CoolEditPro na piceku pa sisam na 32 bita :)
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VanDerGraaf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2012 u 18:22
Originalno postano od strane člana: maltus maltus napisao:

Je imal sam davno Sony-a (7 glava, pot i VU metri). Radil je dok mu se nije raspala mehanika :(
Sada imam 2 JVC, montazna sa 7 glava, ali nemre snimati audio .....
No dobro, zato postoji kabel i CoolEditPro na piceku pa sisam na 32 bita :)

CoolEdit je dobar, s njim sam digitalizirao dosta LP-a koje nisam uspio pronaci na CD-u.
ovo je JVC i audio prikljucak:

Editirao VanDerGraaf - 04.travanj.2012 u 18:22
Enjoy the music!
Na vrh
voldo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj voldo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.travanj.2012 u 20:54
Sony mds-je 330 s šakom disketa za 200kn.  Zadnji tren da isprobam tehnologiju koju sam preskočijo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
elektronske cijevi, gdje kup...
Forum: Audio komponente