Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

AliExpress claim

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: AliExpress claim
    Objavljeno: 13.ožujak.2021 u 08:53
Zna li netko kako nakon presuđivanja za povrat na AliExpressu pokrenuti claim, tj. konačno dobiti povrat?
Jedna sitna kupnja mi nije isporučena. Pokrenuo sam dispute. AliExpress je presudio u moju korist, ali niti prodavatelj, niti AliExpress nije mi vratio novac.
Što dalje mogu poduzeti? Na AliExpress webu ne vidim nikakvu mogućnost, niti ne znam kako stupiti u kontakt s AliExpressom. Onaj chat je beskoristan, dobijem automatizirane odgovore.
    Moj HiFi
Na vrh
demo995 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.ožujak.2021 u 10:55
Ništa, čekaj i dobit ćeš novce, ja sam više puta bio u istoj situaciji i dobio uvijek novce nazad, samo treba neko vrijeme dok se procesira.
Rpi/pi2aes->diy dual AD1865 nos dac->Lenco L78->yamaha c2x->yamaha b2 vfet->diy sb acoustics satori 4 way semi-active with hypex dsp amp.
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.ožujak.2021 u 20:00
Originalno postano od strane člana: demo995 demo995 napisao:

Ništa, čekaj i dobit ćeš novce, ja sam više puta bio u istoj situaciji i dobio uvijek novce nazad, samo treba neko vrijeme dok se procesira.
Hvala. 🙂
    Moj HiFi
Na vrh
demo995 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj demo995 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.ožujak.2021 u 20:15
No problem.
Ne znam točno situaciju, ali sad se paketi čekaju pun k. Ebay/ali paketi putuju i po 2 mjeseca, naravno, do naših sposobnih ljudi je. Nešto sam početkom godine pisao o pi2aes tu na forumu, naručio ga iz USA, u Zg poštu (Branimirova) stigao za cca 5-6 radnih dana, degenerizmi iz pošte su "obrađivali" paket više od 40 dana.
Naručio sam ga čini mi se 7.1., dobio ga prije tjedan dana, 5-6 dana putovao iz Amerike, ostalo vrijeme ga natezli naši sposobni ljudi iz pošte.
Eto, možda te i iznenadi paket, zahvaljujući našoj pošti.
Rpi/pi2aes->diy dual AD1865 nos dac->Lenco L78->yamaha c2x->yamaha b2 vfet->diy sb acoustics satori 4 way semi-active with hypex dsp amp.
Na vrh
musiclove View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj musiclove Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.ožujak.2021 u 07:10
sada vam je situacija da carina mora obraditi veći broj paketa nego prije. dobili su naredbu od glavešina.... a s obzirom da svi paketi dolaze u veliku goricu na obradu gdje je i carina... jednostavno ne mogu brže obraditi pakete.. prevelik broj paketa stiže svakodnevno.

inače da nebi bilo zabune, prosječno je potrebno 20 dana da paket stigne iz kine u hrvatsku, ako su uvjeti idealni. a ako nisu, onda ti ne gine 45 dana ili više- i to nema veze s našom poštom.
jer paketi koji su poslani iz kine sa free shippingom ili 2-3$ shippingom neideu direktno u hrvatsku.
samo treba 7 dana dok obiđe nekoliko gradova u kini...
i još jedna stvar, ako vam je tracking number sa BE završava, postoji mogućnost da ide vlakom, tu vam ne gine 60 dana.
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.ožujak.2021 u 14:17
paketi relativno brzo dođu od kine u hr jednom kad izađu iz kine...bar je tako bilo 'u normalnim' uvjetima. problem je kad ti tjednima putuju po kini. ali ako je čink uplatio bolju opciju poštarine, onda će hitrije i izaći iz kine
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike