Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Audio Analogue Puccini Aniversary

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
drazen View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj drazen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Audio Analogue Puccini Aniversary
    Objavljeno: 08.srpanj.2021 u 15:52
Razmišljam o kupovini integriranog pojačala Audio Analogue Puccini Aniversary. Zanima me da li  je  tko od članova foruma imao iskustvo sa ovim pojačalom. Najviše me zanima karakter zvuka, iako sam svjestan da to ovisi i o zvučnicima na koje je pojačalo spojeno.
Na vrh
Sveti_Ilija View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sveti_Ilija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2021 u 16:08
Čovjek koji ga prodaje će ti gati uz polog da ga odneseš doma i poslušaš par dana.
Osim samog karaktera zvuka vjerujem da te zanima i veličina stagea, količina i definicija basa, , rezolucija i opet kako će ti se uklopit sa ostalim uređajima.

Ima jedna stvar koja se meni ne dopada kod tih taljanaca a to je da znaju brisat oznake sa komponenata pa se možeš slikat ako crkne nešto.
Znam da je Northstar to radio a i sjećam se jednih monoblokova Audio Analogue koje mi susjed nije htio uzet popravljat nego mi je rekao bježi sa tim al opet DB audio je zastupnik pa možda nema problema sa eventualnim servisom.

Editirao Sveti_Ilija - 08.srpanj.2021 u 16:11
Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2021 u 17:15
Originalno postano od strane člana: drazen drazen napisao:

Razmišljam o kupovini integriranog pojačala Audio Analogue Puccini Aniversary. Zanima me da li  je  tko od članova foruma imao iskustvo sa ovim pojačalom. Najviše me zanima karakter zvuka, iako sam svjestan da to ovisi i o zvučnicima na koje je pojačalo spojeno.

Imam ga je, malo mekši zvuk, ali transparentnosti ne fali, visoki su kako trebaju biti. Možda malo naglašeniji bas, ali to je u direktnoj usporedbi s Creek i Arcam pojačalom koji nisu ista liga. Recimo da su oni malo tanji u basu (Creek malo više), a Puccini je kako treba.
Koje zvučnike imaš i kolika je slušaonica?
Audio Analogue Puccini Anniversary/Audiolab M-DAC+/Marantz SA8003/Pioneer N-50/Sonus Faber Olympica I/Cardas Golden Presence XLR/Kimber 8TC
Na vrh
drazen View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj drazen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2021 u 17:41
Zvučnici su Consensus Audio Magma i DeVore Fidelity Nines. Postojeće pojačalo je cIjevni integrirac Leben CS 600. Ideja je da imam jedan cijevnii i jedan tranzistorski integrirac pa da mogu kombinirati. Soba je cca 30 m2.
Na vrh
hudo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2021 u 19:03
Ja ga imao sa Focal 1007be, i to je bila ok kombinacija. Extenzije nisu naglasene, dosta je linearan, sto je pasalo Focalovom visokotoncu, srednji muzikalni, imali mesa u srednjim (ne puno, moglo je to i vise) i dovoljno snage za dinamicne uzlete. 
Obicno se moze nac second hand za ok novce.

Pi2AES RoPieee - Yggdrasil / Music Hall 7.1 - PrimaLuna Prologue Prem pre - Pass XA30.5 - Focal 1028be
Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.srpanj.2021 u 19:55
Ako kupuješ polovni svakako traži strujni kabel, uz pojačalo je dolazio dobar AirTech Alpha strujaš
Audio Analogue Puccini Anniversary/Audiolab M-DAC+/Marantz SA8003/Pioneer N-50/Sonus Faber Olympica I/Cardas Golden Presence XLR/Kimber 8TC
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,262 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Lenco L75 priča
Forum: Audio komponente